BOBANOVIĆ I BARNJAK PRVE U VARAŽDINU

Još je jedan uspješan nastup naših atletičara iza nas. U Varaždinu je održan 4. međunarodni noćni miting Atletika pod zvijezdama. Da noćna utrka itekako paše Luani Bobanović dokazala je to jučer osvojivši prvo mjesto u utrci na 100m s  novim osobnim rekordom 12,54. Nastupala je i na 200m, gdje je s rezultatom 26,05 zauzela deveto mjesto.

Pobjedu je ostvarila i Klara Barnjak koja je u skoku udalj u drugoj seriji skočila 5,63 metra. Na postolje su stali i naši sprinteri, Marino Dotlić osvojio je drugo mjesto na 100 metara sa 11.02 sekundi, Ivan Vujević bio je sedam stotinki sporiji i osvojio je treće mjesto. Dotlić je drugi bio i na 200 metara trčavši 22.38 sekundi.

Romano Polić ostao je korak do postolja u utrci na 400 metara istrčavši četvrti rezultat sa 51.72 sekundi, a čak četvorica naših atletičara trčala su na 800 metara. Najbrži je bio Dominik Babić koji je sa 1:57.05 minuta osvojio peto mjesto, Luka Vukelić bio je deseti s novim osobnim rekordom (2:02.51), Ivo Crnković 11. također s novim osobnim rekordom (2:06.22), dok je Leon Lanza zauzeo 12. mjesto (2:07.28).