LJETNI SPORTSKI KAMP – 2018.

LJETNI SPORTSKI KAMP

Ljetne sportske aktivnosti i suradnja Atletskog kluba „Kvarner“ i Plivačkog kluba „Primorje CO“ nastavljaju se i ove godine.
Ljetni sportski kamp ove godine započinje 18. lipnja i traje sve do 27.srpnja.
Program kampa provodit će se na području stadiona Kantrida, atletske dvorane Kantrida, bazena Kantrida ali i na različitim lokacijama naše županije na kojima ćemo boraviti.
Glavni cilj Ljetnog sportskog kampa upoznati je djecu sa sportskim načinom života i prikazati im kretanje kao važnu kariku u očuvanju zdravlja. Djeca se međusobno bolje upoznaju, uče se funkcionirati u sportskom kolektivu, poštivati trenere, kolege i na kraju same sebe. Od sportskih aktivnosti djeca prolaze osnove atletike, plivanja, uključeni su različiti poligoni, igre u vodi, nogomet, košarka, odbojka i ostali loptački sportovi, skokovi u vodu, vožnja kajacima itd..
Osim sportskih sadržaja u kampu su uključeni i edukativni programi različite likovne i edukativne radionice.
Program kampa traje od ponedjeljka do petka od 8-16 sati. Prihvaćanje djece je svakim danom od 7 sati a preuzimanje djece do 16:30.
Ponedjeljkom, srijedom i petkom se program odvija na Kantridi u sklopu stadiona, plaže Ploče, bazena, atletske dvorane, press centra Kantrida u sklopu kojeg je kino dvorana, dok se utorkom i četvrtkom program odvija na drugim lokacijama o kojima će svi biti obaviješteni prije početka kampa obzirom da svakog tjedna nastojimo odabrati različite lokacije.
U sklopu kampa djeci je osiguran ručak, voćni obrok, a u cijenu kampa uključeni su svi troškovi izleta.

Planirani program kampa:
PONEDJELJAK
7:00-8:00 Okupljanje djece na Stadionu Kantrida
8:15-9:30 Aktivnosti na Stadionu: Atletika, štafete,poligoni
10:00-12:30 Aktivnosti na plaži,moru i bazenu
12:45-13:30 Ručak
13:30-14:30 Kino,društvene igre,radionice,aktivnosti u prostorijama Atletskog kluba
14:45-15:45 Aktivnosti u Atletskoj dvorani
16:00 Preuzimanje djece na Stadionu

UTORAK

7:00-8:00 Okupljanje djece

8:00-16:00 Trim staza Kostrena -plaža Kostrena, Šetnica Kastav -plaža Ploče
(ili neka druga lokacija što će biti točno definirano u konačnom programu)

SRIJEDA

7:00-8:00 Okupljanje djece na Stadionu Kantrida
8:15-9:30 Aktivnosti na Stadionu
10:00-12:30 Aktivnosti na plaži,moru, vožnja kajacima,bazen
12:30-13:00 Ručak
13:00-15:00 Radionice u prostorijama Atletskog kluba
15:00-15:45 Water slide
16:00 Preuzimanje djece na Stadionu

ČETVRTAK
Izlet

PETAK

7:00-8:00 Okupljanje djece na Stadionu Kantrida
8:15-10:30 Igre na Stadionu i plaži (mini maraton u plivanju,trčanju,štefete,skok u vis,dalj…)
10:30-12:00 Igre na bazenu
12:45-13:30 Ručak
13:30-14:30 Likovna radionica,igre u prostorijama Atletskog kluba
14:35-15:45 Aktivnosti u Atletskoj dvorani
16:00 Preuzimanje djece na Stadionu

Termini kampa i cijena:

• 18.6. - 21.6. (22.6 zbog praznika nema kampa) cijena 400,00kn
• 26.6. - 29.6. cijena 400,00kn
• 2.7. - 6.7. cijena 500,00kn
• 9.7. - 13.7. cijena 500,00kn
• 16.7 - 20.7. cijena 500,00kn
• 23.7. - 27.7. cijena 500,00kn

Prijave za kamp isključivo su online i broj polaznika je ograničen.
Prijava je važeća nakon uplate akontacije u iznosu od 100,00kn na IBAN kluba HR1323400091110315539 poziv na broj 15-2018.
Drugo dijete u obitelji ostvaruje 20% popusta.
Prilikom uplate obavezno navesti ime i prezime djeteta.
Prije početka kampa biti ćete obaviješteni o terminu roditeljskog sastanka na kojem ćete dobiti detaljne upute i program kampa.

Veselimo se zajedničkoj suradnji i novim ljetnim avanturama!

Atletski klub „Kvarner“

SARA I INA POTPISALI UGOVOR O NASTAVKU SURADNJE

Naša Sara Kolak potpisala je  na stadionu Kantrida ugovor o nastavku suradnje s Inom. Riječ je o suradnji koja je započela prošle sezone, a koja je nastavljena na Kantridi simboličnim potpisivanjem Inine majice.

– Drago nam je što smo dio Sarine sportske priče. Velika je čast i zadovoljstvo biti ovdje u ime Ine kako bismo nastavili suradnju sa Sarom koju smo započeli prošle godine. Želimo joj brz oporavak i sigurni smo da će nastaviti uspješnu karijeru – rekao je Ivan Krešić, član uprave Ine, uoči potpisivanje ugovora kojem su nazočili gradonačelnik Rijeke Vojko Obersnel, predsjednik uprave Ine Zoltan Aldott, predsjednik »Kvarnera« Luciano Sušanj, direktorica »Kvarnera« Iva Florjančič te pročelnica Odjela za sport i tehničku kulturu Grada Rijeke Vera Begić Blečić.

– Već sam nekoliko puta rekla da oko sebe imam najbolju ekipu, iako je ova godina nešto drugačija zbog operacije i oporavka. Ali, lijepo je imati oko sebe ljude koji te prate i vjeruju u tebe – rekla je Sara Kolak, kojoj je važna karika na putu do uspjeha i podrška gradonačelnika Vojka Obersnela.

– S Inom dobro i dugo surađujemo u praćenju različitih događanja u Rijeci. Svi znamo koliko je rada i odricanja potrebno za postizanje vrhunskih rezultata, ali toga nema bez vrhunskih uvjeta treniranja i putovanja, a za to je potreban novac. I zato je važna ova suradnja s Inom koja se pokazala kao pouzdan partner. Kao što kaže stara poslovica: Tim koji pobjeđuje, ne treba mijenjati – rekao je gradonačelnik Obersnel.

Na potpisivanje ugovora što je održano u okviru Sportskih susreta Ine čiji je organizator atletski klub “Kvarner”, na kojima je sudjelovalo više od 300-tinjak zaposlenika iz svih dijelova Hrvatske, stigao je i predsjednik uprave Ine Zoltan Aldott.

– Posljednjih 10-15 godina pratimo ekipne sportove, a sada smo se odlučili potražiti individualce koji će uspješno predstavljati Hrvatsku, ali i Inu. I to smo našli u Sari – poručio je Aldott.

VIDEO KANAL RI

 

LIMAČI KVARNERA NAJBOLJI U DALJU

Tko ima najbolje skakače udalj u konkurenciji limača? Kvarner! Naši su limači dominirali daljem na Pojedinačnom prvenstvu dječje Kvarnerske lige, što je prošle nedjelje održana u Atletskoj dvorani na Kantridi. Sven Karminski pobijedio je skokom od 3,92 metra, drugi je bio Nino Novosel sa sedam centimetara kraćim skokom, a treći Ivan Pevalek sa 3,79 metara.

Svakako treba istaknuti i Martina Andlara koji je ostvario dvije pobjede, i to u skoku uvis preskočivši 132 centimetra i u utrci na 60 metara u finalu koje je trčao 9.30 sekundi, a u kojoj je odmah iza njega ciljem prošao Tomas Jurinjak (9.47).

Uspješne su bile i naše limačice koje su u finalnoj utrci na 60 metara ostale korak do postolja. Tako je Karin Sušanj bila četvrta, a treće joj je mjesto pobjeglo za svega dvije stotinke (10.02). Chiara Zuzzi zauzela je peto mjesto (10.06), dok je Nika Krculić osvojila šesto mjesto (10.16).

   

 

 

ATLETSKI SAVEZ PRIMORSKO-GORANSKE ŽUPANIJE

POJEDINAČNO PRVENSTVO DJEČJE KVARNERSKE LIGE 2018. ZA LIMAČE I LIMAČICE

Rijeka, 25.03.2018.

Atletska dvorana “Kantrida”

 

REZULTATI

 

Vis – Limači

Poredak Ime i prezime Klub St. broj God. Rezultat
1 MARTIN ANDLAR KVA 2008. 132
2 LEON LUKIĆ GRO 2007. 103
3 FILIP VRKIĆ KVA 2007. DNS
4 MATEJ RUŽIĆ KVA 2007. DNS

 

Vis – Limačice

Poredak Ime i prezime Klub St. broj God. Rezultat
1 JELENA HRASTINA JC 2008. 130
2 KELLY TOMANJIK ALB 2007. 115
3 SOFIA KOVAČIĆ GRO 2008. 115
4 ANJA BARBARIĆ KVA 2008. 115
5 ANAI DAGOSTIN ALB 2007. 109
6 CHIARA ZUZZI KVA 2008. 106
7 LEA KOVAČ GRO 2008. 100
8 LARA GIAČIĆ KVA 2007. 100
9 VITA ROPAC KVA 2007. DNS
10 KATJA RAČKI GRO 2008. DNS
11 MAGDALENA MUCIĆ ALB 2007. DNS

 

Dalj (zona) – Limačice

Poredak Ime i prezime Klub St. broj God. Rezultat
1 AGATA MILETIĆ LUPETIN ALB 2007. 3,97
2 LARA RAGUŽ JC 2008. 3,36
3 EMILY BRAJKOVIĆ ALB 2007. 3,36
4 NIKA KRCULIĆ KVA 2007. 3,35
5 SILVIJA ŽILIĆ KVA 2008. 3,27
6 KARIN SUŠANJ KVA 2008. 3,16
7 JANA PAVLOVIĆ LIB 2007. 3,16
8 LANA MIŠIĆ VIŠ 2007. 3,02
9 KATJA BRUSIĆ KVA 2009. 3,01
10 TIA KEZELE KVA 2009. 2,99
11 SARAH PAOLA RAZUM LOŠ 2,98
12 ERA EJUPI KRK 2007. 2,88
13 NINA KUKULJAN GRO 2009. 2,84
14 ELLEN PRAR ALB 2007. 2,78
15 MIA FARAGUNA ALB 2010. 2,77
16 ANI ČUPIĆ ALB 2007. 2,73
17 MARE GRDINIĆ KRK 2008. 2,72
18 KORINA KUŠTERA FILIPOV LIB 2008. 2,71
19 ELENA ČEPRNJA GRO 2009. 2,69
20 ANI POLDRUGOVAC ALB 2009. 2,69
21 NORA PEŠOV KVA 2009. 2,68
22 MARTINA LLESHDEDAJ KRK 2007. 2,65
23 LANA ŠVERKO ALB 2007. 2,65
24 EMA REPAC LIB 2009. 2,57
25 LARA ALAGIĆ GRO 2007. 2,51
26 LUANA LUKŠA LOŠ 2,46

 

27 ANA KRULJAC GRO 2009. 2,27
28 VIKTORIA VELJAK ALB 2009. 2,27
29 LEA KRAUSE KRK 2008. 2,26
30 NORA BELUŠIĆ ALB 2010. 2,22
31 IVANA TUBAKOVIĆ ALB 2009. 2,15
32 NINA MALIGEC KRK 2008. NM
33 ELENA BAN KVA 2008. DNS
34 LINDA PAŠKVAN KVA 2007. DNS
35 NIKA SAMARDŽIĆ KVA 2008. DNS
36 MIA BABNIK KVA 2009. DNS
37 ROŽA MARULIĆ KVA 2008. DNS
38 PAULA DONADIĆ GRO 2007. DNS
39 MORENA NAČINOVIĆ ALB 2007. DNS
40 GAIA BRUNA UŽIČANIN ALB 2007. DNS
41 ZOE MARKOVIĆ ALB 2011. DNS
42 ANA PAOLA PERŠIĆ ALB 2007. DNS
43 ELLA MILEVOJ ALB 2007. DNS
44 ZOI TENČIĆ ALB 2010. DNS
45 NINA RAŠUO ALB 2010. DNS
46 GABRIELA TIĆAC JC 2008. DNS
47 ANIKA MAJETIĆ JC 2007. DNS
48 KRISTINA CEROVIĆ JC 2007. DNS
49 PAULA NINKOVIĆ JC 2008. DNS
50 ELENA KIŠ JC 2008. DNS
51 ISABEL REK JC 2008. DNS
52 MARTA CEROVIĆ JC 2010. DNS
53 NEVIA ROGIĆ JC 2010. DNS
54 LAURA HOCENSKI LOŠ DNS

 

Dalj – Limači

Poredak Ime i prezime Klub St. broj God. Rezultat
1 SVEN KARMINSKI KVA 2007. 3,92
2 NINO NOVOSEL KVA 2008. 3,85
3 IVAN PEVALEK KVA 2008. 3,79
4 IVANO RADOČAJ ALB 2007. 3,79
5 TOMAS JURINJAK KVA 2007. 3,78
6 LEO ČEKADA KVA 2007. 3,62
7 TOMA GRŠKOVIĆ LOŠ 3,49
8 LOVRO KRIPL LIB 2007. 3,49
9 BORNA BAČIĆ LOŠ 2007. 3,42
10 MARKO VULIĆ KVA 2008. 3,40
11 DAVID JELUŠIĆ KVA 2007. 3,38
12 DINO BRKIĆ GRO 2007. 3,33
13 FILIP JURICA LIB 2008. 3,29
14 BENJAMIN TALAN GRO 2008. 3,18
15 PATRIK KLOVAR LUKARIC KVA 2009. 3,09
16 MARKO HOCENSKI LOŠ 2,99
17 RINO IVANIĆ KVA 2009. 2,98
18 ROKO PRPIĆ KVA 2009. 2,98
19 RYAN ČAVLEK LOŠ 2009. 2,94
20 NIKO JUTRIŠA LIB 2007. 2,93

 

POJEDINAČNO PRVENSTVO DJEČJE KVARNERSKE LIGE 2018.
ZA LIMAČE I LIMAČICE
21 KARLO UGRIN GRO 2009. 2,77
22 TONI FRANKOVIĆ ALB 2008. 2,72
23 MATIJA LULIĆ LIB 2008. 2,69
24 FABIAN PERŠIĆ ALB 2008. 2,67
25 GABRIEL VASILJEVIĆ LIB 2008. 2,65
26 TIN HLAČA GRO 2007. 2,44
27 GAEL RUŽIĆ ALB 2009. 2,38
28 JAN DOBRIĆ ALB 2010. 2,27
29 NIKO BIONDIĆ GRO 2007. 2,10
30 ROMAN LUČIĆ KVA 2008. DNS
31 FILIP VUKASOVIĆ GRO 2008. DNS
32 IVAN SINJERI GRO 2007. DNS
33 LUKAS VERBANAC ALB 2010. DNS
34 LEO KAUZLARIĆ LIB 2007. DNS
35 NIKO ŽIGIĆ LIB 2007. DNS
36 TINO ŽIGIĆ LIB 2007. DNS
37 FILIP ŠAMANIĆ KRK 2008. DNS

 

60 m – Limačice- 1. skupina

St. br. Ime i prezime Klub St. broj God. Rezultat
1 IVONNA KARMINSKI KVA 2009. 10,45
2 ANA KRULJAC GRO 2009. 11,26
3 NORA BELUŠIĆ ALB 2010. 13,17
4 ZOI TENČIĆ ALB 2010. DNS
5 NINA RAŠUO ALB 2010. DNS
6 TOE MARKOVIĆ ALB 2011. DNS
7 MARTA CEROVIĆ JC 2010. DNS
8 NEVIA ROGIĆ JC 2010. DNS

 

60 m – Limačice – 2. skupina

St. br. Ime i prezime Klub St. broj God. Rezultat
1 NORA PEŠOV KVA 2009. 10,43
2 NINA KUKULJAN GRO 2009. 10,79
3 EMA REPAC LIB 2009. 11,26
4 VIKTORIA VELJAK ALB 2009. 11,77
5 IVANA TUBAKOVIĆ ALB 2009. 12,09
6 MIA BABNIK KVA 2009. DNS
7 KRISTINA CEROVIĆ JC 2007. DNS
8 GABRIELA TIĆAC JC 2008. DNS

 

60 m – Limačice- 3. skupina

St. br. Ime i prezime Klub St. broj God. Rezultat
1 KATJA BRUSIĆ KVA 2009. 10,43
2 LARA GIAČIĆ KVA 2007. 10,64
3 JELENA HRASTINA JC 2008. 10,94
4 VALENTINA ZORETIĆ GRO 2009. 11,41
5 TIZIANA TONČINIĆ KVA 2008. 11,48
6 PAULA NINKOVIĆ JC 2008. DNS
7 ISABEL REK JC 2008. DNS
8 ANIKA MAJETIĆ JC 2007. DNS

 

60 m – Limačice- 4. skupina

St. br. Ime i prezime Klub St. broj God. Rezultat
1 NIKA KRCULIĆ KVA 2007. 10,08
2 LARA ALAGIĆ GRO 2007. 10,57
3 KORINA UTJEŠINOVIĆ KVA 2008. 10,69
4 ELENA ČEPRNJA GRO 2009. 10,74
5 KORINA KUŠTERA FILIPOV LIB 2008. 10,77
6 ELENA KIŠ JC 2008. DNS
7 NIKA SAMARĐŽIĆ KVA 2008. DNS
8 VITA ROPAC KVA 2007. DNS

 

60 m – Limačice – 5. skupina

St. br. Ime i prezime Klub St. broj God. Rezultat
1 KARIN SUŠANJ KVA 2008. 10,02
2 LARA RAGUŽ JC 2008. 10,12
3 TIA KEZELE KVA 2009. 10,40
4 LEA KOVAČ GRO 2008. 10,68
5 MARE GRDINIĆ KRK 2008. 10,72
6 ANJA BARBARIĆ KVA 2008. 10,78
7 LANA ŠVERKO ALB 2007. 12,76
8 ELENA BAN KVA 2008. DNS

 

60 m – Limačice – 6. skupina

St. br. Ime i prezime Klub St. broj God. Rezultat
1 CHIARA ZUZZI KVA 2008. 10,31
2 ANAI DAGOSTIN ALB 2007. 10,56
3 ERA EJUPI KRK 2007. 10,67
4 NINA MALIGEC KRK 2008. 10,73
5 KELLY TOMANJIK ALB 2007. 10,76
6 ANI POLDRUGOVAC ALB 2009. 11,03
7 MARTINA LLESHDEDAJ KRK 2007. 11,24
8 MORENA NAČINOVIĆ ALB 2007. DNS

 

60 m – Limačice – 7. skupina

St. br. Ime i prezime Klub St. broj  God. Rezultat
1 EMILY BRAJKOVIĆ ALB 2007. 10,40
2 SARAH PAOLA RAZUM LOŠ 10,48
3 ELLEN PRAR ALB 2007. 10,60
4 ANI ČUPIĆ ALB 2008. 11,04
5 LEA KRAUSE KRK 2007. 11,59
6 MAGDALENA MUCIĆ ALB 2007. DNS
7 ANA PAOLA PERŠIĆ ALB 2007. DNS
8 PAULA DONADIĆ GRO 2007. DNS

 

60 m – Limačice – 8. skupina

St. br. Ime i prezime Klub St. broj  God. Rezultat
1 AGATA MILETIĆ LUPETIN ALB 2007. 9,83
2 SOFIA KOVAČIĆ GRO 2008. 10,28
3 STELLA GROZDANIĆ VIŠ 2008. 10,59
4 MIA FARAGUNA ALB 2009. 10,75
5 LUANA LUKŠA LOŠ 11,24

 

POJEDINAČNO PRVENSTVO DJEČJE KVARNERSKE LIGE 2018.
ZA LIMAČE I LIMAČICE
7 ELLA MILEVOJ ALB 2008. DNS
8 LINDA PAŠKVAN KVA 2007. DNS

 

60 m – Limačice – 9. skupina

St. br. Ime i prezime Klub St. broj  God. Rezultat
1 LANA MIŠIĆ VIŠ 2007. 9,79
2 JANA PAVLOVIĆ LIB 2007. 10,22
3 SILVIJA ŽILIĆ KVA 2008. 10,56
4 LAURA HOCENSKI LOŠ 10,73
5 GAIA BRUNA UŽIČANIN ALB 2007. DNS
6 ROŽA MARULIĆ KVA 2008. DNS
7 KATJA RAČKI GRO 2008. DNS

 

60 m – Limačice – PF

Poredak Ime i prezime Klub St. broj God. Rezultat
1 LANA MIŠIĆ VIŠ 2007. 9,79
2 AGATA MILETIĆ LUPETIN ALB 2007. 9,83
3 KARIN SUŠANJ KVA 2008. 10,02
4 NIKA KRCULIĆ KVA 2007. 10,08
5 LARA RAGUŽ JC 2008. 10,12
6 JANA PAVLOVIĆ LIB 2007. 10,22
7 SOFIA KOVAČIĆ GRO 2008. 10,28
8 CHIARA ZUZZI KVA 2008. 10,31
9 TIA KEZELE KVA 2009. 10,40
9 EMILY BRAJKOVIĆ ALB 2007. 10,40
11 NORA PEŠOV KVA 2009. 10,43
11 KATJA BRUSIĆ KVA 2009. 10,43
13 IVONNA KARMINSKI KVA 2009. 10,45
14 SARAH PAOLA RAZUM LOŠ 10,48
15 ANAI DAGOSTIN ALB 2007. 10,56
15 SILVIJA ŽILIĆ KVA 2008. 10,56
17 LARA ALAGIĆ GRO 2007. 10,57
18 STELLA GROZDANIĆ VIŠ 2008. 10,59
19 ELLEN PRAR ALB 2007. 10,60
20 LARA GIAČIĆ KVA 2007. 10,64
21 ERA EJUPI KRK 2007. 10,67
22 LEA KOVAČ GRO 2008. 10,68
23 KORINA UTJEŠINOVIĆ KVA 2008. 10,69
24 MARE GRDINIĆ KRK 2008. 10,72
25 NINA MALIGEC KRK 2008. 10,73
25 LAURA HOCENSKI LOŠ 10,73
27 ELENA ČEPRNJA GRO 2009. 10,74
28 MIA FARAGUNA ALB 2009. 10,75
29 KELLY TOMANJIK ALB 2007. 10,76
30 KORINA KUŠTERA FILIPOV LIB 2008. 10,77
31 ANJA BARBARIĆ KVA 2008. 10,78
32 NINA KUKULJAN GRO 2009. 10,79
33 JELENA HRASTINA JC 2008. 10,94
34 ANI POLDRUGOVAC ALB 2009. 11,03
35 ANI ČUPIĆ ALB 2008. 11,04
36 MARTINA LLESHDEDAJ KRK 2007. 11,24
36 LUANA LUKŠA LOŠ 11,24

 

POJEDINAČNO PRVENSTVO DJEČJE KVARNERSKE LIGE 2018.
ZA LIMAČE I LIMAČICE
38 ANA KRULJAC GRO 2009. 11,26
38 EMA REPAC LIB 2009. 11,26
40 VALENTINA ZORETIĆ GRO 2009. 11,41
41 TIZIANA TONČINIĆ KVA 2008. 11,48
42 LEA KRAUSE KRK 2007. 11,59
43 VIKTORIA VELJAK ALB 2009. 11,77
44 IVANA TUBAKOVIĆ ALB 2009. 12,09
45 LANA ŠVERKO ALB 2007. 12,76
46 NORA BELUŠIĆ ALB 2010. 13,17
47 ZOI TENČIĆ ALB 2010. DNS
48 NINA RAŠUO ALB 2010. DNS
49 TOE MARKOVIĆ ALB 2011. DNS
50 MARTA CEROVIĆ JC 2010. DNS
51 NEVIA ROGIĆ JC 2010. DNS
52 MIA BABNIK KVA 2009. DNS
53 KRISTINA CEROVIĆ JC 2007. DNS
54 GABRIELA TIĆAC JC 2008. DNS
55 PAULA NINKOVIĆ JC 2008. DNS
56 ISABEL REK JC 2008. DNS
57 ANIKA MAJETIĆ JC 2007. DNS
58 ELENA KIŠ JC 2008. DNS
59 NIKA SAMARĐŽIĆ KVA 2008. DNS
60 VITA ROPAC KVA 2007. DNS
61 ELENA BAN KVA 2008. DNS
62 MORENA NAČINOVIĆ ALB 2007. DNS
63 MAGDALENA MUCIĆ ALB 2007. DNS
64 ANA PAOLA PERŠIĆ ALB 2007. DNS
65 PAULA DONADIĆ GRO 2007. DNS
66 ELLA MILEVOJ ALB 2008. DNS
67 LINDA PAŠKVAN KVA 2007. DNS
68 GAIA BRUNA UŽIČANIN ALB 2007. DNS
69 ROŽA MARULIĆ KVA 2008. DNS
70 KATJA RAČKI GRO 2008. DNS

 

60 m – Limačice – FINALE

Poredak Ime i prezime Klub St. broj God. Rezultat
1 AGATA MILETIĆ LUPETIN ALB 2007. 9,56
2 LANA MIŠIĆ VIŠ 2007. 9,94
3 LARA RAGUŽ JC 2008. 10,00
4 KARIN SUŠANJ KVA 2008. 10,02
5 CHIARA ZUZZI KVA 2008. 10,06
6 NIKA KRCULIĆ KVA 2007. 10,16
7 JANA PAVLOVIĆ LIB 2007. 10,21
8 SOFIA KOVAČIĆ GRO 2008. 10,29

 

 

60 m – Limači- 1.skupina

St. br. Ime i prezime Klub St. broj God. Rezultat
1 ROKO PRPIĆ KVA 2009. 10,56
2 KARLO UGRIN GRO 2009. 11,01
3 PATRIK KLOVAR LUKARIĆ KVA 2009. 11,05
4 MATIJA LULIĆ LIB 2008. 11,43
5 TIN HLAČA GRO 2007. 11,46
6 JAN DOBRIĆ ALB 2010 12,59
7 LUKAS VERBANAC ALB 2010. DNS

 

60 m – Limači- 2.skupina

St. br. Ime i prezime Klub St. broj God. Rezultat
1 SVEN KARMINSKI KVA 2007. 9,82
2 NIKO JUTRIŠA LIB 2007. 9,85
3 GABRIEL VASILJEVIĆ LIB 2008. 11,13
4 NIKO BIONDIĆ GRO 2007. 11,46
5 LEO KAUZLARIĆ LIB 2007. DNS
6 TINO ŽIGIĆ LIB 2007. DNS
7 FILIP VRKIĆ KVA 2007. DNS

 

60 m – Limači- 3.skupina

St. br. Ime i prezime Klub St. broj  God. Rezultat
1 TOMAS JURINJAK KVA 2007. 9,50
2 IVAN PEVALEK KVA 2008. 9,85
3 FILIP JURICA LIB 2008. 10,16
4 DAVID JELUŠIĆ KVA 2007. 10,24
5 LEO ČEKADA KVA 2007. 10,27
6 MARKO HOCENSKI LOŠ 10,53
7 FRAN SRDOČ KVA 2007. 10,58

 

60 m – Limači- 4.skupina

St. br. Ime i prezime Klub St. broj  God. Rezultat
1 NINO NOVOSEL KVA 2008. 9,74
2 DINO BRKIĆ GRO 2007. 9,96
3 TOMA GRŠKOVIĆ LOŠ 10,12
4 TONI FRANKOVIĆ ALB 2008. 10,33
5 RINO IVANIĆ KVA 2009. 10,63
6 LEON LUKIĆ GRO 2007. 10,78
7 FILIP ŠAMANIĆ KRK 2008. 10,79

 

60 m – Limači- 5.skupina

St. br. Ime i prezime Klub St. broj  God. Rezultat
1 MARTIN ANDLAR KVA 2008. 9,33
2 JAKOV MJEDA VIŠ 2007. 9,86
3 IVANO RADOČAJ ALB 2007. 9,91
4 BORNA BAČIĆ LOŠ 10,03
5 RYAN ČAVLEK LOŠ 10,7
6 BENJAMIN TALAN GRO 2008. 10,85
7 GAEL RUŽIĆ ALB 2009. 11,72

 

 

60 m – Limači- 6.skupina

St. br. Ime i prezime Klub St. broj God. Rezultat
1 LOVRO KRIPL LIB 2008. 9,66
2 MARKO VULIĆ KVA 2008. 10,09
3 FABIAN PERŠIĆ ALB 2008. 11,16
4 MATEJ RUŽIĆ KVA 2007. DNS
5 IVAN SINJERI GRO 2007. DNS
6 NIKO ŽIGIĆ LIB 2007. DNS
7 ROMAN LUČIĆ KVA 2008. DNS

 

60 m – Limači- PF

Poredak Ime i prezime Klub St. broj God. Rezultat
1 MARTIN ANDLAR KVA 2008. 9,33
2 TOMAS JURINJAK KVA 2007. 9,50
3 LOVRO KRIPL LIB 2008. 9,66
4 NINO NOVOSEL KVA 2008. 9,74
5 SVEN KARMINSKI KVA 2007. 9,82
6 NIKO JUTRIŠA LIB 2007. 9,85
7 IVAN PEVALEK KVA 2008. 9,85
8 JAKOV MJEDA VIŠ 2007. 9,86
9 IVANO RADOČAJ ALB 2007. 9,91
10 DINO BRKIĆ GRO 2007. 9,96
11 BORNA BAČIĆ LOŠ 10,03
12 MARKO VULIĆ KVA 2008. 10,09
13 TOMA GRŠKOVIĆ LOŠ 10,12
14 FILIP JURICA LIB 2008. 10,16
15 DAVID JELUŠIĆ KVA 2007. 10,24
16 LEO ČEKADA KVA 2007. 10,27
17 TONI FRANKOVIĆ ALB 2008. 10,33
18 MARKO HOCENSKI LOŠ 10,53
19 ROKO PRPIĆ KVA 2009. 10,56
20 FRAN SRDOČ KVA 2007. 10,58
21 RINO IVANIĆ KVA 2009. 10,63
22 RYAN ČAVLEK LOŠ 10,70
23 LEON LUKIĆ GRO 2007. 10,78
24 FILIP ŠAMANIĆ KRK 2008. 10,79
25 BENJAMIN TALAN GRO 2008. 10,85
26 KARLO UGRIN GRO 2009. 11,01
27 PATRIK KLOVAR LUKARIĆ KVA 2009. 11,05
28 GABRIEL VASILJEVIĆ LIB 2008. 11,13
29 FABIAN PERŠIĆ ALB 2008. 11,16
30 MATIJA LULIĆ LIB 2008. 11,43
31 TIN HLAČA GRO 2007. 11,46
31 NIKO BIONDIĆ GRO 2007. 11,46
33 GAEL RUŽIĆ ALB 2009. 11,72
34 JAN DOBRIĆ ALB 2010 12,59
35 LUKAS VERBANAC ALB 2010. DNS
36 LEO KAUZLARIĆ LIB 2007. DNS
37 TINO ŽIGIĆ LIB 2007. DNS

 

POJEDINAČNO PRVENSTVO DJEČJE KVARNERSKE LIGE 2018.
ZA LIMAČE I LIMAČICE
38 FILIP VRKIĆ KVA 2007. DNS
39 MATEJ RUŽIĆ KVA 2007. DNS
40 IVAN SINJERI GRO 2007. DNS
41 NIKO ŽIGIĆ LIB 2007. DNS
42 ROMAN LUČIĆ KVA 2008. DNS

 

60 m – Limači- finale

Poredak Ime i prezime Klub St. broj God. Rezultat
1 MARTIN ANDLAR KVA 2008. 9,30
2 TOMAS JURINJAK KVA 2007. 9,47
3 LOVRO KRIPL LIB 2008. 9,58
4 NINO NOVOSEL KVA 2008. 9,72
5 IVAN PEVALEK KVA 2008. 9,80
6 SVEN KARMINSKI KVA 2007. 9,81
7 NIKO JUTRIŠA LIB 2007. 9,89
8 JAKOV MJEDA VIŠ 2007. 9,99

 

 

RORI I CARLA SREBRNE, FILIPU BRONCA NA MLAĐEKADETSKOM PH-u

Naši su atletičari uspješno odradili i dvoransko prvenstvo Hrvatske za mlađe kadete i osvojili dva srebra i broncu. Rori Kezele postala je viceprvakinja Hrvatske u utrci na 55 metara s preponama trčavši u finalu 9.30 sekundi, čak 27 stotinki brže nego u kvalifikacijama u kojima je zauzela šesto mjesto. U finalu je trčala i Helena Pervan koja je zauzela sedmo mjesto sa 10.22 sekunde, što je 46 stotinki sporije od njezinog rezultata iz kvalifikacija u kojima je istrčala osmi rezultat.

Srebrom se okitila i Carla Rudin koja je u skoku uvis preskočila letvicu na visini od 145 centimetara, dok je broncu osvojio Filip Vrkić u bacanju kugle hicem od 7,85 metara.

Kvarner je predstavnice imao i u finalu utrke na 60 metara, Elide Babić osvojila je sedmo mjesto sa 8.57 sekundi, što je pet stotinki sporiji rezultat od kvalifikacija u kojima je bila peta, dok je Helena Mihelčić zauzela četvrto mjesto u B finalu sa 8.71 sekundi, što je stotinku sporije nego u kvalifikacijama u kojima je bila 12.

Ostali rezultati, mlađe kadetkinje, 60 m: 38. Carla Rudin 9.27; dalj: 13. Rori Kezele 4,63, 25. Helena Pervan 4,33; kugla: 7. Helena Mihelčić 8,12, 8. Anika Lučić 7,74.

Mlađi kadeti, 60 m: 18. Matija Miškulin 8.89; dalj: 11. Matija Miškulin 4,38; vis: 5. Filip Vrkić 134.

 

VUJEVIĆ VICEPRVAK BALKANA

Odlične vijesti stigle su s dvoranskog prvenstva Balkana u Istanbulu na kojem je naš Ivan Vujević osvojio srebrno odličje u skoku udalj! Vujević je titulu viceprvaka Balkana osvojio zahvaljujući svojem najboljem skoku ove sezone od 7,60 metara iz druge serije. Natjecanje je otvorio skokom od 7,37 metara, nakon 7,60 metara u trećoj je seriji imao pet centimetara kraći skok, nakon čega je skočio 7,53 i 7,33 metara, a Balkansko je prvenstvo zaključio skokom od 7,40 metara. Pobijedio je Albanac Izmir Smajlaj sa 7,80 metara, broncu je osvojio nekadašnji član našega kluba Sanjin Šimić skokom od 7,58 metara.

LIMAČI PRVI U KVARNERSKOJ LIGI

Prošle je nedjelje počela nova sezona u Dječjoj kvarnerskoj ligi u kojoj su naši limači osvojili prvo mjesto nakon natjecanja u štafeti, skoku udalj, bacanju medicinke i trčanju u trajanju od pet minuta osvojivši pet bodova. Druga ekipa limača »Kvarnera« osvojila je treće mjesto sa 14 bodova, »Kvarner III« bio je šesti sa 22 boda, a »Kvarner IV« deveti sa 31 bodom.

Cicibani su se natjecali u štafetnom skoku udalj, bacanju medicinke, štafeti i trčanju od tri minute, a naš je klub ostao korak do pobjedničkog postolja sa 13 bodova. Druga ekipa »Kvarnera« bila je peta sa 19 bodova, dok je »Kvarner III« zauzeo deveto mjesto sa 32 boda.

DJEČJA KVARNERSKA LIGA 2018. – I KOLO DJEČJE KVARNERSKE LIGE

BROJ NATJECATELJA 130

Organizator: Atletski savez PGŽ

Rijeka, 04.02.2018. 

 

SUDIONICI NATJECANJA

Redni br. Klub Boja dresa Predstavnik kluba
1 AK Kvarner Sanja Đini
2 AK Istra Barbara Belušić
3 AK Grobnik Andrej Majer
4 AK Viškovo Ivan Pribanić
5 AK Liburnija Andrija Pavičić
6 AK Lošinj Zvjezdana Podunavac
7 AK Krk Leo Brnabić

 

CICIBANI – ŠTAFETA SPRINT/PREPONE

Rank Boja ekipe Ime ekipe Utrka 1 Utrka 2 Rezultat Bodovi Poredak
1 Cicibani AK Istra I 01:08,19 01:11,23 01:08,19 1
2 Cicibani AK Grobnik I 01:10,23 01:09,42 01:09,42 2
3 Cicibani AK Lošinj II 01:09,82 01:10,28 01:09,82 3
4 Cicibani AK Kvarner I 01:10,40 01:16,70 01:10,40 4
5 Cicibani AK Istra II 01:14,74 01:11,01 01:11,01 5
6 Cicibani AK Istra III 01:12,57 01:13,53 01:12,57 6
7 Cicibani AK Kvarner II 01:12,80 01:13,04 01:12,80 7
8 Cicibani AK Viškovo 01:13,38 01:14,99 01:13,38 8
9 Cicibani AK Lošinj I 01:15,69 01:19,11 01:15,69 9
10 Cicibani AK Kvarner III 01:17,89 01:17,19 01:17,19 10
11 Cicibani AK Grobnik II 01:20,52 01:21,01 01:20,52 11
CICIBANI – BACANJE MEDICINKE SA KOLJENA
Rank Boja ekipe Ime ekipe Bacanje 1 Bacanje 2 Rezultat Bodovi Poredak
1 Cicibani AK Grobnik I 25,00 25,00 1
2 Cicibani AK Istra I 24,60 24,60 2
3 Cicibani AK Lošinj II 23,40 23,40 3
4 Cicibani AK Kvarner II 22,80 22,80 4
5 Cicibani AK Istra II 22,10 22,10 5
6 Cicibani AK Kvarner I 22,00 22,00 6
7 Cicibani AK Kvarner III 21,80 21,80 7
8 Cicibani AK Istra III 21,00 21,00 8
9 Cicibani AK Viškovo 20,20 20,20 9
10 Cicibani AK Lošinj I 19,00 19,00 10
11 Cicibani AK Grobnik II 18,60 18,60 11
CICIBANI – ŠTAFETNI SKOK U DALJ S MJESTA
Rank Boja ekipe Ime ekipe Skok (m) Rezultat Bodovi Poredak
1 Cicibani AK Kvarner I 9,40 9,40 1
2 Cicibani AK Lošinj II 9,20 9,20 2
3 Cicibani AK Grobnik I 8,80 8,80 3
4 Cicibani AK Istra I 8,80 8,80 3
5 Cicibani AK Kvarner II 8,80 8,80 3
6 Cicibani AK Kvarner III 8,40 8,40 6
7 Cicibani AK Lošinj I 8,40 8,40 6
8 Cicibani AK Istra II 8,20 8,20 8
9 Cicibani AK Viškovo 8,20 8,20 8
10 Cicibani AK Istra III 7,80 7,80 10
11 Cicibani AK Grobnik II 7,60 7,60 11

 

CICIBANI – UTRKA IZDRŽLJIVOSTI

Rank Boja ekipe Ime ekipe Krugova Rezultat Bodovi Poredak
1 Cicibani AK Lošinj II 42 42 1
2 Cicibani AK Kvarner I 41 41 2
3 Cicibani AK Istra I 41 41 2
4 Cicibani AK Viškovo 39 39 4
5 Cicibani AK Kvarner II 38 38 5
6 Cicibani AK Istra III 38 38 5
7 Cicibani AK Grobnik I 37 37 7
8 Cicibani AK Istra II 37 37 7
9 Cicibani AK Kvarner III 36 36 9
10 Cicibani AK Lošinj I 34 34 10
11 Cicibani AK Grobnik II 32 32 11

 

EKIPNI POREDAK I KOLA – CICIBANI

Utrka izdržljivosti

 Rank  Boja dresa Ime ekipe Štafeta
sprint/prepone
Bacanje  medicinke Štafetni skok u dalj s mjesta Bodovi Bodovi

 

1 Cicibani AK Istra I 1 2 3 2 8 14
2 Cicibani AK Lošinj II 3 3 2 1 9 13
3 Cicibani AK Grobnik I 2 1 3 7 13 12
4 Cicibani AK Kvarner I 4 6 1 2 13 11
5 Cicibani AK Kvarner II 7 4 3 5 19 10
6 Cicibani AK Istra II 5 5 8 7 25 9
7 Cicibani AK Viškovo 8 9 8 4 29 8
8 Cicibani AK Istra III 6 8 10 5 29
9 Cicibani AK Kvarner III 10 7 6 9 32
10 Cicibani AK Lošinj I 9 10 6 10 35 7
11 Cicibani AK Grobnik II 11 11 11 11 44 6

 

UKUPNI EKIPNI POREDAK I KOLA – CICIBANI

Rank Boja dresa Ime ekipe EKIPA 1 EKIPA 2 Bodovi Poredak
1 Cicibani AK Istra 14 9 23
2 Cicibani AK Kvarner 11 10 21
3 Cicibani AK Lošinj 13 7 20
4 Cicibani AK Grobnik 12 6 18
5 Cicibani AK Viškovo 8 8

 

LIMAČI – ŠTAFETNO TRČANJE

Rank Boja ekipe Ime ekipe Utrka 1 Utrka 2 Rezultat Bodovi Poredak
1 Limači AK Kvarner I 01:18,16 01:18,16 1
2 Limači AK Kvarner II 01:20,61 01:20,61 2
3 Limači AK Grobnik 01:20,76 01:20,76 3
4 Limači AK Viškovo 01:22,20 01:22,20 4
5 Limači AK Krk 01:23,81 01:23,81 5
6 Limači AK Kvarner III 01:23,89 01:23,89 6
7 Limači AK Liburnija I 01:24,44 01:24,44 7
8 Limači AK Kvarner IV 01:24,56 01:24,56 8
9 Limači AK Lošinj 01:26,04 01:26,04 9
LIMAČI – BACANJE MEDICINKE IZA SEBE
Rank Boja ekipe Ime ekipe Bacanje (m) Rezultat Bodovi Poredak
1 Limači AK Kvarner I 56,60 56,60 1
2 Limači AK Viškovo 49,00 49,00 2
3 Limači AK Kvarner II 46,20 46,20 3
4 Limači AK Lošinj 42,00 42,00 4
5 Limači AK Grobnik 41,80 41,80 5
6 Limači AK Kvarner IV 40,60 40,60 6
7 Limači AK Kvarner III 39,20 39,20 7
8 Limači AK Krk 38,20 38,20 8
9 Limači AK Liburnija I 32,20 32,20 9
LIMAČI – SKOK U DALJ KRATKIM ZALETOM
Rank Boja ekipe Ime ekipe Skok (m) Rezultat Bodovi Poredak
1 Limači AK Kvarner I 22,00 22,00 1
2 Limači AK Kvarner II 19,60 19,60 2
3 Limači AK Lošinj 19,00 19,00 3
4 Limači AK Krk 18,20 18,20 4
5 Limači AK Grobnik 18,00 18,00 5
5 Limači AK Kvarner III 18,00 18,00 5
7 Limači AK Viškovo 17,30 17,30 7
8 Limači AK Liburnija I 16,80 16,80 8
9 Limači AK Kvarner IV 16,00 16,00 9
 LIMAČI – UTRKA IZDRŽLJIVOSTI
Rank Boja ekipe Ime ekipe Krugova Rezultat Bodovi Poredak
1 Limači AK Viškovo 72 72 1
2 Limači AK Kvarner I 70 70 2
3 Limači AK Grobnik 70 70 2
4 Limači AK Kvarner III 69 69 4
5 Limači AK Krk 68 68 5
6 Limači AK Liburnija I 66 66 6
7 Limači AK Kvarner II 64 64 7
8 Limači AK Lošinj 60 60 8
9 Limači AK Kvarner IV 60 60 8

 

EKIPNI POREDAK I KOLA – LIMAČI

Štafetno Bacanje Skok u dalj Utrka
medicinke izdržljivosti
Rank Boja dresa Ime ekipe trčanje iza sebe Bodovi Bodovi
1 Limači AK Kvarner I 1 1 1 2 5 14
2 Limači AK Viškovo 4 2 7 1 14 13
3 Limači AK Kvarner II 2 3 2 7 14 12
4 Limači AK Grobnik 3 5 5 2 15 11
5 Limači AK Krk 6 7 5 4 22 10
6 Limači AK Kvarner III 5 8 4 5 22
7 Limači AK Lošinj 9 4 3 8 24 9
8 Limači AK Liburnija I 7 9 8 6 30 8
9 Limači AK Kvarner IV 8 6 9 8 31 7
UKUPNI EKIPNI POREDAK I KOLA – LIMAČI
Rank Boja dresa Ime ekipe EKIPA 1 EKIPA 2 Bodovi Poredak
1 Limači AK Kvarner 14 12 26
2 Limači AK Viškovo 13 0 13
3 Limači AK Grobnik 11 0 11
4 Limači AK Krk 10 0 10
5 Limači AK Lošinj 9 0 9
6 Limači AK Liburnija 8 0 8

 

EKIPNI POREDAK – CICIBANI

Mjesto Klub I Kolo   II Kolo  III Kolo  IV Kolo    V Kolo Poredak
1 AK Istra 23 23
2 AK Kvarner 21 21
3 AK Lošinj 20 20
4 AK Grobnik 18 18
5 AK Viškovo 8 8
6 AK Jadran 0 0
7 AK Liburnija 0 0
8 AK Albona 0 0
9 AK Medulin 0 0
10 AK Krk 0 0

 

EKIPNI POREDAK – LIMAČI

Mjesto Klub I Kolo   II Kolo  III Kolo  IV Kolo    V Kolo Poredak
1 AK Kvarner 26 26
2 AK Viškovo 13 13
3 AK Grobnik 11 11
4 AK Krk 10 10
4 AK Lošinj 9 9
6 AK Liburnija 8 8
7 AK Albona 0 0
8 AK Istra 0 0
9 AK Medulin 0 0
10 AK Jadran 0 0

 

SARA KOLAK NA PREGLEDU U SAD-u

Sara Kola zbog parcijalne rupture tetive mišića lakta, koju je zaradila u kolovozu prošle godine na Svjetskom prvenstvu u Londonu, u ponedjeljak će otputovati u SAD, točnije u Rochester, gdje će 30. siječnja u klinici Mayo zahvaljujući financijskog pomoći HOO-a, HAS-a i Kvarnera obaviti pregled kod doktora Shawna O’Driscolla, vrsnog stručnjaka za ozljede lakta. Naša olimpijska pobjednica u bacanju koplja iz Rio de Janeira posljednjih mjeseci trenira unatoč boli koja je onemogućava u izvedbi bacačkih treninga, stoga se nakon niza posjeta brojnim hrvatskim ortopedima na preporuku liječničkog konzilija Specijalne bolnice za ortopediju i opću kirurgiju Dr. Nemec odlučila na odlazak u SAD s ciljem da dugoročno riješi problem bolnog lakta. Jedna od opcija je i operacija, što znači da bi Sara mogla propustiti predstojeću natjecateljsku sezonu i njezin najvažniji ispit, Europsko prvenstvo u Berlinu.

– Spremna sam na sve, samo da dugoročno riješim problem jer ovo više nema smisla. Odlazak u SAD jedino je što mi u ovom trenutku preostaje. Drago mi je što imam prilike otići kod ovako vrsnog stručnjaka kao što je doktor O’Driscoll, koji će mi dati i program rehabilitacije pa ću po povratku odmah moći krenuti s radom. Tako da se ničega ne bojim. Čak niti operacije. Operacija neće biti kraj svijeta, nema smisla trpjeti bol i nešto forsirati, već treba na ovo sve gledati pozitivno. Neka se samo sve riješi da mogu normalno trenirati. Već sam bila u takvoj situaciji i vratila sam se gladna natjecanja, jača nego ikada pa ne vidim razlog zašto to ne bih ponovila – poručila je Sara Kolak.