DRAČAR PRVI, ERLIĆ DRUGA NA 10 KM

Naši atletičari niti ove godine nisu propustili tradicionalnu riječku manifestaciju Homo si teć. Ne samo da su i ovoga puta dali svoj obol Festivalu sporta i rekreacije, već su i ove godine imali zapaženu ulogu. Tako je Ivan Dračar drugu godinu zaredom slavio u utrci na 10 kilometara, u konkurenciji 129 natjecatelja ciljem je prošao za 34:10 minuta, dok je Luka Vukelić osvojio treće mjesto za 39:36 minuta.

Veronika Erlić je pak osvojila drugo mjesto u konkurenciji 117 natjecateljica, dionicu dugu 10 kilometara istrčala je za 44:47 minuta, a treća je bila Iva Tomić Smojver sa 45:07 minuta.

Kvarner je imao predstavnike i u štafeti 3×7 kilometara, tako su Ana Tibljaš, Sanja Lončarić i Sara Superina osvojile 13. mjesto (1:44,34), dok su Senka Frlić Kolovrat, Lucija Kolovrat i Toni Mance zauzeli 20. mjesto (1:49,59).

Vlasta Tibljaš istrčala je polumaraton i osvojila prvo mjesto u kategoriji W45 (1:47,41).

Svakako treba i pohvaliti polaznike naše atletske igraonice i atletske škole, kao i ostale članove našega kluba koji su sudjelovali u manifestaciji Homo si teć.