DVIJE POBJEDE TONIJA GRŽIĆA I IVANA BOBANOVIĆA U KVARNERSKOJ LIGI

Iza naših atletičara je još jedan uspješan nastup u Kvarnerskoj ligi, ovoga puta na Pojedinačnom prvenstvu za juniore, mlađe juniore, kadete i mlađe kadete, koje je održano na stadionu Kantrida. Naši su atletičari osvojili čak 61 medalju, a među njima su najbolji bili junior Toni Gržić i mlađi junior Ivan Bobanović, koji su osvojili po dva zlata. Gržić je pobjede odnio u bacanju kugle i diska, dok je Bobanović bio najbrži u utrkama na 100 i 400 metara.

Po dvije su medalje osvojili i junior Marin Kovačić, mlađi junior Ivan Ostojić, kadetkinje Ira Čekada, Rori Kezele, Leonarda Mandić, Anđela Šušnjar, kadet Patrik Mohorovičić, mlađe kadetkinje Franciska Goja i Anđela Lučić i kadeti Antonio Kružić, Filip Vrkić i Matej Ružić.

Utrka kadetkinja na 100 metara prepone protekla je u potpunosti u znaku naših atletičarki, pobijedila je Nika Levak, druga je bila Anđela Šušnjar, a treća Rori Kezele.

 

Rezultati, juniori, kugla: 1. Toni Gržić 14,91, 3. Marin Kovačić 11,03. 400 m: 1. Adrijan Ružić 53.51. 1.500 m: 1. Filip Cvijetić 4:26.77, 2. Dorian Krivokuća 4:54.30, 3. Marko Host 5:06.92. Disk: 1. Toni Gržić 44,78, 3. Marin Kovačić 30,35.

Juniorke, koplje: 2. Karolina Dujmešić 29,44, 3. Mihaela Sabljak 25,31.

Mlađi juniori, vis: 2. Ivan Margetić 160. 100 m: 1. Ivan Bobanović 12.33, 3. Ivan Ostojić 12.80. 400 m: 1. Ivan Bobanović 55.80. Koplje: 1. Karlo Mance 47,21. Dalj: 1. Ivan Ostojić 5,80.

Mlađe juniorke, dalj: 2. Ira Benčinić 4,87. 400 m: 1. Lena Valerijev 58.54. 1.500 m: 3. Jana Jovanović 5:31.68. Disk: 1. Laura Delač 28,64.

Kadetkinje, kugla: 1. Ira Čekada 10,85, 2. Leonarda Mandić 10,15. 100 m: 1. Rori Kezele 13.20, 2. Elide Babić 13.25. 100 m prepone: 1. Nika Levak 15.79, 2. Anđela Šušnjar 15.99, 3. Rori Kezele 16.57. Vis: 1. Carla Rudin 150. 300 m: 1. Lea Vrljević 44.98. Dalj: 3. Anđela Šušnjar 4,85. 600 m: 2. Vida Deković 1:49.48, 3. Antonia Gauš 1:50.69. Disk: 1. Leonarda Mandić 29,51, 2. Ira Čekada 29,03. 4×100 m: 1. Kvarner (Elide Babić, Rori Kezele, Nika Levak, Lea Vrljević) 53.09.

Kadeti, 100 m prepone: 3. Patrik Mohorovičić 17.72. Koplje: 1. Andre Jure Čubelić 43,24, 2. Kenan Halilović 33,79. Dalj: 2. Patrik Mohorovičić 5,23, 3. Matej Mohorovičić 5,03. 1.000 m: 1. Antonio Ban 2:46.71, 2. Vid Šašinka 2:53.64. Disk: 1. Arijan Čarapina 33,92, 2. Karlo Mance 31,54.

Mlađe kadetkinje, dalj: 3. Franciska Goja 4,48. 60 m: 1. Mia Ivošević 8.78, 2. Anika Lučić 8.80. Vis: 1. Anika Lučić 145, 3. Franciska Goja 135. 4×60 m: 1. Kvarner (Lucija Zdrilić, Franciska Goja, Anika Lučić, Mia Ivošević) 34.34.

Mlađi kadeti, vis: 3. Tomas Jurinjak 130. 60 m: 1. Antonio Kružić 8.59. Kugla: 1. Filip Vrkić 9,83, 2. Adriano Tončinić 8,96. Dalj: 2. Matej Ružić 4,28, 3. Sven Karminski 4,24. 200 m prepone: 2. Antonio Kružić 32.26, 3. Filip Vrkić 32.91. 400 m: 2. Vito Mandekić 1:07.15, 3. Matej Ružić 1:09.07. 4×60 m: 1. Kvarner (Sven Karminski, Matej Ružić, Filip Vrkić, Antonio Kružić) 34.48.

Čestitke svima!

REZULTAT

                         

Comments for this post are closed.