GRDENIĆ I PAVELIĆ NAJBRŽI HRVATSKI TRKAČI, DRAČAR 4.

Oni su jači i od bure! Dokazali su to i na Splitskom polumaratonu na kojem je dominirao trojac Kvarnera! Goran Grdenić prvoplasirani je u konkurenciji domaćih trkača, a osvojio je sedmo mjesto u ukupnom poretku polumaratona (1:12:49). Antun Rudolf Pavelić bio je drugoplasirani domaći trkač, i osmi u ukupnom poretku (1:12:57), dok je Ivan Dračar zauzeo 4. mjesto u domaćoj konkurenciji, a u ukupnom poretku u cilj je ušao kao 11. od ukupno 1269  trkača(1:14:14). Bolje otvaranje sezone polumaratona nismo mogli poželjeti!

Na Splitskom polumaratonu nastupili su i predstavnici Kvarnerove škole trčanja predvođeni trenerom Zoranom Žilićem (1:47:23), koji je ovoga puta trčao sporijim tempom sa svojim pulenima, među kojima su bili Igor Miličić (1:46:24), Sanjin Dovolić (1:54:55), Danijela Kirinčić (2:03:46) i Iva Mičetić, koja je istrčala svoj prvi polumaraton (2:03:46).

Iva Jagodnik Knapić istrčala je 14. rezultat utrke na 5 kilometara (25:40,0) u kojoj su boje Kvarnera branili i Doris Primorac (32:45,5), Mladen Lukanović (28:10,9), Martina Kelis Lukanović (29:49,8) i Kristina Barić (32:49,8).