O nama » Dokumenti » Novosti

18.05.2015

Kvarnerska liga


NAKON ODRŽANOG IV KOLA DJEČJE KVARNERSKE LIGE KADETI I KADETKINJE KVARNERA

U UKUPNOM PORETKU I DALJE UVJERLJIVO VODE

Pregled rezultata

RIJEKA » Atletski klub »Kvarner« nalazi se u vodstvu nakon četvrtoga kola Kvarnerske lige klubova Primorsko-goranske i Istarske županije, što je prošle subote održano na stadionu Kantrida.

Kadetski i mlađekadetski pogon kluba s Kantride na svojem kontu ima 1.105 bodova, na drugome mjestu nalazi se »Grobnik« sa 428 bodova, treći je »Krk« sa 378 bodova, crikvenički »Jadran« je šesti sa 117 bodova, dok »Liburnija« u konkurenciji deset klubova zauzima osmo mjesto sa 77 bodova.

Rezultati, juniorke, 600 m: 1. Petra Ljutić 1:49.3. Kadeti, vis: 1. Fran Bonifačić (oboje Krk) 165, 2. Luka Čepić 135, 3. Adrijan Ružić (oba Kvarner) 125; 100 m prepone: 1. Fran Bonifačić (Krk) 14.9, 2. Erik Sluga (Kvarner) 15.3, 3. Marin Jurčić (Jadran) 21.3; 60 m: 2. Matej Vrban 7.9, 3. Luka Čepić 8.3; koplje: 1. Toni Gržić 36,88, 3. Karlo Čović Marić 18,24; disk: 1. Karlo Čović Marić (svi Kvarner) 21,68; 300 m: 1. Petar Babić (Krk) 43.6, 3. Viktor Cegeldi (Kvarner) 44.6; 600 m: 1. Kristian Žužić (Krk) 1:35.9, 2. Viktor Finderle (Liburnija) 1:44.7; 4x100 m: 1. Kvarner 51.3. Poredak klubova: Kvarner 268, Krk 66, Albona 57, Jadran 39, Grobnik 23, Maximvs 22, Istra 12, Liburnija 11, Ka Tim bez bodova.


Kadetkinje, kugla: 1. Nea Bagarić (Kvarner) 11,50, 2. Karolina Keretić (Grobnik) 10,35, 3. Karolina Dijmešić 7,88; 60 m: 1. Erika Žikić 8.4, 2. Nea Bagarić (sve Kvarner) 8.5, 3. Eva Maria Jurešić (Krk) 8.7; dalj: 2. Tea Jurić (Kvarner) 4,56, 3. Eva Maria Jurešić (Krk) 4,50; 300 m: 1. Matea Buha 46.5, 2. Ana Tibljaš 47.8; 600 m: 1. Lucija Kolovrat (sve Kvarner) 1:52.1, 2. Ema Žeželić (Grobnik) 1:54.5, 3. Ana Senčić (Kvarner) 2:06.9; 4x100 m: 1. Kvarner 59.7. Poredak klubova: Kvarner 298, Krk 92, Albona 66. Grobnik 66, Ka Tim 33, Istra 25, Maximvs 21, Jadran 3, Liburnija bez bodova.

Mlađe kadetkinje, 80 m prepone: 1. Nikolina Buha 16.1; kugla: 1. Amina Tanjić (obje Kvarner) 7,81, 2. Lana Domitrović (Grobnik) 7,80, 3. Lana Arsić (Kvarner) 7,76; dalj: 1. 2. Laura Štiglić (Grobnik), 3. Ani Tadej 4,22; 60 m: 2. Ani Tadej 8.6 (Kvarner); 400 m: 1. Ana Turčić (Krk) 1:07.1, 2. Nicole Milić (Kvarner) 1:11.3; 4x60 m: 1. Kvarner 36.1, 2. Kvarner II 36.6. Poredak klubova: Kvarner 274, Grobnik 138, Albona 135, Maximvs 87, Krk 78, Jadran 75, Liburnija 51, Istra 30, Ka Tim 15 bodova.


Mlađi kadeti, 80 m prepone: 1. Karlo Mance 17.3, 2. Franko Sorić 18.4; vis: 1. Ivan Margetić (svi Kvarner) 135, 2. Robert Majer (Grobnik) 120, 3. Jakov Braut (Krk) 120; 60 m: 1. Karlo Srdoč (Krk) i Ivan Bobanović 9.1, 3. Leonbardo Božić 9.3; vortex: 1. Karlo Mance 52,08, 2. Ivan Vukelić 47,78, 3. Leonardo Božić (svi Kvarner) 45,65; 400 m: 1. Jakov Braut (Krk) 1:12.4, 2. Marin Grube


Email facebook twitter Google Bookmarks


© Copyright 2006-2017 - Atletski klub Kvarner.
E-mail: akkvarner@akkvarner.hr

Autor:Siniša Križanec, prof.
Podatke obradio: Janko Povše, ing.