O nama » Dokumenti » Novosti

05.07.2015

IVAN VUJEVIĆ OSVOJIO BALKAN

Trojka "Kvarnera" u sastavu IVAN VUJEVIĆ, KLARA BARNJAK i NOAH LUCA MATACUN nastupla je u sastavu Hrvatske atletske reprezentacije na Prvenstvu Balkana u Sremskoj Mitrovici.

IVAN VUJEVIĆ izjednačio je mlađejuniorski rekord Hrvatske star 15 godina i odnio pobjedu u skoku u dalj sa skokom 7,51m.

KLARA BARNJAK slavila je u ženskoj štafeti 4x100m u sastavu (Zanetić, Peršić, Barnjak i Filipović) te su postavile novi mlađejuniorski i juniorski rekord Hrvatske sa vremenom 46,92.

U pojedinačnoj konkurenciji KLARA BARNJAK na 100m prepone zauzela je 7 mjesto sa vremenom 14,66 , dok je NOAH LUCA MATACUN u skoku u vis zauzeo 6 mjesto sa skokom od 193 cm.

Za Hrvatsku reprezentaciju ukupno je osvojeno 12 medalja od toga 8 u muškoj i 4 u ženskoj konkurencicji.

Čestitamo našim atletičarima i cijeloj Atletskoj reprezentaciji na odličnom nastupu te im želimo puno uspjeha na predstojećim velikim natjecanjima.:)))