O nama » Dokumenti » Novosti

11.12.2015

Održano natjecanje za 5 i 6 razrede Osnovnih škola


Po prvi puta u Atletskoj dvorani Kantrida, održano je natjecanje za 5 i 6 razrede Osnovnih škola.

 

Natjecanje 5. i 6. razreda

 

Školarci su nastupali u disciplinama skok u dalj, vis, bacanje medicinke od 1 kg, trčanje 60m te štafeta 4x50m.

Na natjecanju je nastupalo pet gradskih i županijskih škola kojima se zahvaljujemo na odazivu.

Nije nedostajalo dobrih rezultata koji su bili praćeni velikom navijačkom podrškom.

Ovim natjecanjem cilj nam je bio školama i učenicima pokazati i približiti dvoransku atletiku, za koju Rijeka ima odlične uvjete.

Reakcija natjecatelja bile su odlične, većina njih nikada se nije susrela s dvoranskom atletikom, te im je ovo bio jedan novi izazov.

Tradicija ovog natjecanja svakako će se nastaviti, i nadamo se dodatno motivirati djecu na bavljenje sportom.

 

Čestitamo svim natjecateljima na postignutom uspjehu!

Rezultati

 

60M DJEČACI

 

IME I PREZIME

ŠKOLA

REZULTAT

1

KARLO SRDOČ

KRK

8,59

2

BORNA KOVAČEVIĆ

DRAŽICE

8,66

3

PAULO MRVČIĆ

DRAŽICE

8,75

4

JAKOV BRAUT

KRK

8,88

4

DAMJAN MENDRILA

VEŽICA

8,88

6

DANILO BAN

DRAŽICE

8,90

7

KARLO MANCE

KANTRIDA

9,12

8

NIKO FILIPOVIĆ

ČAVLE

9,28

9

DAVID SAMARDŽIĆ

ČAVLE

9,33

10

KARLO BAJO

KRK

9,37

11

LUKA ŠUŠNJIĆ

VEŽICA

9,39

12

MATEO PENDIĆ

VEŽICA

9,42

13

ANTONIO BAN

ČAVLE

9,49

14

VIKTOR GIORGOLO

KRK

9,51

15

DAMJAN KLOBUČAR

KRK

9,63

16

VID ČARGONJA

ČAVLE

9,67

17

ROMANO ŠKALJO

ČAVLE

10,01

18

LUKA ŠTIMAC

ČAVLE

10,04

19

AMIR ĆUFTA

ČAVLE

10,29

 

 

SKOK U DALJ DJEČACI

 

 

IME I PREZIME

ŠKOLA

REZULTAT

1

KARLO MANCE

KANTRIDA

4,24

2

DAMJAN MENDRILA

VEŽICA

4,14

3

KARLO SRDOČ

KRK

4,04

4

DANILO BAN

DRAŽICE

3,86

4

DAVID SAMARDŽIĆ

ČAVLE

3,73

6

BORNA KOVAČEVIĆ

DRAŽICE

3,68

7

EMANUEL ALEMPIĆ

DRAŽICE

3,66

8

VIKTOR GIORGOLO

KRK

3,57

9

DAMJAN KLOBUČAR

KRK

3,54

10

NOA BANOVIĆ

ČAVLE

3,44

11

LUKA ŠTIMAC

ČAVLE

3,08

12

ROMANO ŠKALJO

ČAVLE

3,05

13

LUKA ŠUŠNIĆ

VEŽICA

3,00

14

ANTONIO PALEK

VEŽICA

2,99

 

SKOK U VIS DJEČACI

 

IME I PREZIME

ŠKOLA

REZULTAT

1

GABRIJEL BAN

DRAŽICE

137

2

SAMUEL TOPOLČIĆ

KRK

134

3

DAMJAN MENDRILA

VEŽICA

134

4

DAM RUŽIĆ

KRK

128

5

JAKOV BRAUT

KRK

120

6

DANILO BAN

DRAŽICE

115

6

ANTONIO BAN

ČAVLE

115

8

ROMANO ŠKALJO

ČAVLE

115

9

EMANUEL ALEMPIĆ

DRAŽICE

110

10

AMIR ĆUFTA

ČAVLE

110

11

ANTONIO IVANČOK

VEŽICA

110

12

MARIO JURKOVIĆ

ČAVLE

100

 

 

 

SUVANJE MEDICINKE 1KG DJEČACI

 

IME I PREZIME

ŠKOLA

REZULTAT

1

GORAN MIRIĆ

VEŽICA

12,80

2

PAULO MRVČIĆ

DRAŽICE

10,60

3

PAULO PERČIĆ

DRAŽICE

10,00

4

SAMUEL TOPOLČIĆ

KRK

9,60

5

KARLO BAJO

KRK

9,20

6

DAM RUŽIĆ

KRK

9,20

7

MARIO JURKOVIĆ

ČAVLE

8,80

8

DOMINIK TADIĆ

VEŽICA

8,40

9

ROKO BRDAR

DRAŽICE

8,20

10

RIKARDO BOŠTJANČIĆ

ČAVLE

7,00

11

DAVID HLAČA GRUEVSKI

ČAVLE

5,80

12

MATIJA PAŠKVAN

ČAVLE

5,60

 

4 X 50M DJEČACI

 

 

ŠKOLA

REZULTAT

1

KRK

32,16

2

DRAŽICE

32,35

3

VEŽICA

34,12

4

ČAVLE 2

35,61

5

ČAVLE 1

35,70

6

ČAVLE 3

40,40

 

60M DJEVOJČICE

 

 

IME I PREZIME

ŠKOLA

REZULTAT

1

ANJA ŠVAST

VEŽICA

8,72

2

LEA SINTIĆ

KRK

8,84

2

LUCIJA BROZIĆ

KRK

8,84

4

LORENA KOSIĆ

KRK

9,26

4

TARA ŠUSTAR

KANTRIDA

9,26

6

LARA KOVAČ

DRAŽICE

9,35

7

MAJA STANIĆ

VEŽICA

9,37

8

MARTA BAN

DRAŽICE

9,45

8

LEA SVETIĆ

VEŽICA

9,45

10

EVA HULJAJ

KANTRIDA

9,54

11

IVONA KRALJEVIĆ

KRK

9,63

12

DORA RAČKI

ČAVLE

9,84

13

LEONA LAVIĆ

KANTRIDA

9,98

14

DOROTEA MATEJČIĆ

DRAŽICE

9,99

15

NIKA GRDINIĆ

KRK

10,01

16

TENA PERASIĆ

ČAVLE

10,05

17

VIKTORIJA SUDAN

ČAVLE

10,14

18

KLARA BRDAR

ČAVLE

10,17

19

MAGDALENA FANIQI

ČAVLE

10,75

 

SKOK U DALJ DJEVOJČICE

 

 

IME I PREZIME

ŠKOLA

REZULTAT

1

KLARA MATKOVIĆ

KANTRIDA

4,12

2

ANJA ŠVAST

VEŽICA

4,09

3

IZIDORA KOREN

VEŽICA

4,01

4

LUCIJA BROZIĆ

KRK

3,87

5

LORENA KOSIĆ

KRK

3,77

6

LEA SINTIĆ

KRK

3,61

7

LARA KOVAČ

DRAŽICE

3,56

8

VIKTORIJA SUDAN

ČAVLE

3,55

9

LEONA LAVIĆ

KANTRIDA

3,50

10

PAOLA BOCA

VEŽICA

3,24

11

PETRA PREMUŠ

ČAVLE

3,11

12

NENSI ORLANDINI

ČAVLE

3,10

13

FRANKA LUKEŽIĆ

DRAŽICE

3,03

14

MARIJANA SLIŠKOVIĆ

DRAŽICE

2,98

15

MAGDALENA FANIQI

ČAVLE

2,89

16

NIKA ZAHARIJA

ČAVLE

2,57

 

SKOK U VIS DJEVOJČICE

 

 

IME I PREZIME

ŠKOLA

REZULTAT

1

IRA ČEKADA

KANTRIDA

125

2

NINA MLADENIĆ

VEŽICA

125

3

IZIDORA KOREN

VEŽICA

120

4

NIKA GRDINIĆ

KRK

115

5

KLARA MATKOVIĆ

KANTRIDA

115

6

PAOLA SALAJ

VEŽICA

115

7

TENA PERASIĆ

ČAVLE

115

8

TARA ŠUSTAR

KANTRIDA

115

9

DEA BRADIĆ

DRAŽICE

110

9

ANTONIJO SOBOL

DRAŽICE

110

9

DARIA TRINAJSTIĆ

KRK

110

12

DORA RAČKI

ČAVLE

110

13

MARTA BAN

DRAŽICE

100

14

NIKA BRUSIĆ

KRK

90

 

SUVANJE MEDICINKE 1KG DJEVOJČICE

 

 

IME I PREZIME

ŠKOLA

REZULTAT

1

IVONA KRALJEVIĆ

KRK

10,60

2

IRA ČEKADA

KANTRIDA

10,40

3

NIKA BRUSIĆ

KRK

8,80

4

DARIA TRINAJSTIĆ

KRK

8,80

5

JOSIPA MIHALJEVIC

VEŽICA

8,60

6

ENA BRKIĆ

VEŽICA

8,60

7

MARIJA JURETIĆ

DRAŽICE

8,00

8

EVA HULJAJ

KANTRIDA

7,60

9

LUCIJA FRANOVIĆ

DRAŽICE

7,60

10

MARIJANA SLIŠKOVIĆ

DRAŽICE

7,00

11

BOJANA ŽEŽELIĆ

VEŽICA

7,00

12

NIKA ZAHARIJA

ČAVLE

6,60

13

VERONIKA JOVANDIĆ

ČAVLE

5,60

 

 

4 X 50M DJEVOJČICE

 

 

ŠKOLA

REZULTAT

1

KRK

32,68

2

VEŽICA

34,00

3

KANTRIDA

34,53

4

DRAŽICE

35,04

5

ČAVLE 1

35,11

6

ČAVLE 2

36,97

 

UKUPAN EKIPNI POREDAK DJEVOJČICE

 

 

ŠKOLA

REZULTAT

1

VEŽICA

157,0

2

KRK

154,0

3

KANTRIDA

143,5

4

DRAŽICE

106,5

5

ČAVLE

89,0

 

UKUPAN EKIPNI POREDAK DJEČACI

 

 

ŠKOLA

REZULTAT

1

DRAŽICE

158,5

2

KRK

156,5

3

VEŽICA

130,5

4

ČAVLE

118,5

5

KANTRIDA

20,0

 

 


Email facebook twitter Google Bookmarks


© Copyright 2006-2017 - Atletski klub Kvarner.
E-mail: akkvarner@akkvarner.hr

Autor:Siniša Križanec, prof.
Podatke obradio: Janko Povše, ing.