O nama » Dokumenti » Novosti

16.12.2015

Održano natjecanje 7. i 8. razreda


Nakon 5 i 6 razreda osnovnih škola, u Atletskoj dvorani Kantrida, 10. prosinca 2016. održano je natjecanje za 7 i 8 razrede gradskih i županijskih škola.

 

7 i 8 razredi

 


Na natjecanju je nastupao velik broj učenika iz ukupno 9 osnovnih škola.

7 i 8 razredi

Učenici su nastupali u disciplinama skok u dalj, vis, bacanju kugle, trčanju 60 m i štafeti 4x100m.

U ukupnom poretku kod djevojčica pobjeda je pripala OŠ Fran Krsto Frankopan Krk dok su kod dječaka slavili učenici OŠ Sv.Matej Viškovo.

Zahvaljujemo svim školama na odazivu i nastupu na ovom prvenstvu.

Rezultati

60M DJEČACI

 

IME I PREZIME

ŠKOLA

REZULTAT

1

JAKOV MENDRILA

VEŽICA

7,48

2

TOMISLAV BALUKČIĆ

VIŠKOVO

7,62

3

FILIP BRAUT

KRK

7,64

4

ROKO ĆOZA

VIŠKOVO

7,77

5

JOSIP SIMONE

DRAŽICE

7,90

6

RENATO BRAUT

KRK

7,96

7

DAVID SUDAN

DRAŽICE

7,98

8

TONINO TURATO

TURNIĆ

8,07

9

VICENCO ŽAGAR

DRAŽICE

8,13

10

HRVOJE HODAK

KOSTRENA

8,23

11

SANDI GRGURIĆ

VEŽICA

8,25

12

IVAN ŠOP

MATULJI

8,35

13

GABRIEL SMILJANIĆ

TURNIĆ

8,40

13

ANTONIO TOKIĆ

VIŠKOVO

8,40

15

ANTON SRDOČ

TURNIĆ

8,45

16

BRANIMIR JANEŠ

TURNIĆ

8,46

17

BORNA KOVAČEVIĆ

FUŽINE

8,50

18

MATEO ŠOGOLJ

VIŠKOVO

8,55

19

MARIN GELJIĆ

KRK

8,57

20

MATEO BENCEK

VIŠKOVO

8,58

21

TEO IVIĆ

FUŽINE

8,63

22

BORNA KATALENIĆ

MATULJI

8,71

23

ALDIN BELJULJI

TURNIĆ

8,88

24

SEBASTIAN ROGIĆ

TURNIĆ

8,90

25

IVAN VRKIĆ

KOSTRENA

8,96

26

MARKO JURJEVIĆ

VIŠKOVO

9,18

27

GABRIEL MALOVIĆ

KRK

9,26

28

RENE ZBAŠNIK

KOSTRENA

9,31

29

ANTONIO GABRIĆ

FUŽINE

9,33

30

IVAN VUKELIĆ

MATULJI

9,35

31

NOAH ŠOLINA

KRK

10,00

 

 

 

SKOK U DALJ DJEČACI

 

IME I PREZIME

ŠKOLA

REZULTAT

1

RENATO BRAUT

KRK

4,97

2

IVAN TONKOVIĆ

KOSTRENA

4,87

3

FILIP BRAUT

KRK

4,78

4

KARLO MILINOVIĆ

KOSTRENA

4,66

5

JOSIP SIMONE

DRAŽICE

4,54

6

BORNA KOVAČEVIĆ

FUŽINE

4,53

7

THOMAS MILIĆ

MATULJI

4,44

8

VICENCO ŽAGAR

DRAŽICE

4,33

9

BORNA KATALENIĆ

MATULJI

4,32

10

SEBASTIAN ROGIĆ

TURNIĆ

4,28

11

SANDI GRGURIĆ

VEŽICA

4,16

12

ARIAN BAN

DRAŽICE

4,13

13

JURAJ TOMAC

TURNIĆ

4,01

14

LUKA TADEJ

FUŽINE

3,94

15

PETAR PRIBANIĆ

VEŽICA

3,89

16

BRANIMIR JANEŠ

TURNIĆ

3,76

17

ANTON MATEŠIĆ

KOSTRENA

3,72

18

VEDRAN IVANKOVIĆ

FUŽINE

3,72

19

NIKOLA DŽAMBO

VIŠKOVO

3,65

20

EUGEN SUŠANJ

VEŽICA

3,59

21

GABRIEL MALOVIĆ

KRK

3,45

22

TEO DIKLIĆ

VIŠKOVO

3,39

23

NOAH ŠOLINA

KRK

3,29

 

SKOK U VIS DJEČACI

 

IME I PREZIME

ŠKOLA

REZULTAT

1

JOSIP SIMONE

DRAŽICE

155

2

ROKO ĆOZA

VIŠKOVO

155

3

IVAN MARGETIĆ

ČAVLE

150

4

JAKOV MENDRILA

VEŽICA

150

5

MATEO ŠOGOLJ

VIŠKOVO

145

6

TIMOTEO ZADKOVIĆ

VEŽICA

145

7

RENATO BRAUT

KRK

145

8

ROBERT BLOKAR

KOSTRENA

140

9

MARIN GELJIĆ

KRK

140

10

FRANKO GALIĆ

KOSTRENA

140

11

ALEN TURSUNOVIĆ

TURNIĆ

135

12

PETAR PRIBANIĆ

VEŽICA

135

13

GABRIJEL SMILJANIĆ

TURNIĆ

135

14

FILIP BUDISELIĆ

FUŽINE

135

15

PETAR PETROVIĆ

DRAŽICE

130

16

ROKO MRŠIĆ

KOSTRENA

130

17

ANTUN SRDOČ

TURNIĆ

130

18

MARKO JURJEVIĆ

VIŠKOVO

125

19

ARIAN BAN

DRAŽICE

125

20

TEO IVIČ

FUŽINE

125

21

LEON LIČINA

VIŠKOVO

120

22

NOAH ŠULINA

KRK

120

 

BACANJE KUGLE 4 KG DJEČACI

 

IME I PREZIME

ŠKOLA

REZULTAT

1

FILIP BUDISELIĆ

FUŽINE

10,71

2

ALEN TURSUNOVIĆ

TURNIĆ

10,62

3

VALENTINO KUKULJAN

DRAŽICE

10,59

4

LUKA TADEJ

FUŽINE

10,14

5

EDUARD MUZLIJA

VIŠKOVO

10,08

6

PETAR PETROVIĆ

DRAŽICE

9,83

7

TIMOTEO ZADKOVIĆ

VEŽICA

9,46

8

ROKO GLAD

VIŠKOVO

9,08

9

GABRIEL VUČKOVIĆ

VEŽICA

8,99

10

NIKOLA ĐOKIĆ

TURNIĆ

8,90

11

TONINO TURATO

TURNIĆ

8,80

12

RENATO BRAUT

KRK

8,67

13

MARIN GELJIĆ

KRK

8,39

14

LUCIJAN BAČIĆ

VEŽICA

8,18

15

FILIP BRAUT

KRK

7,98

16

GIANLUCA CARLETTO

KOSTRENA

7,78

17

ANDREJ ANTIĆ

KOSTRENA

7,17

18

MAURO PUGAR

KOSTRENA

7,16

 

ŠTAFETA 4 X 100M DJEČACI

 

ŠKOLA

REZULTAT

1

KOSTRENA

1.03,05

2

VIŠKOVO

1.03,34

3

VEŽICA

1.04,05

4

TURNIĆ

1.04,07

5

DRAŽICE

1.04,27

6

KRK

1.04,73

7

MATULJI

1.06,86

8

FUŽINE

1.07,65

 

60M DJEVOJČICE

 

IME I PREZIME

ŠKOLA

REZULTAT

1

ANDREA ORLIĆ

KRK

8,11

2

ANA TURČIĆ

KRK

8,55

3

JANA ŠVARCER

PEĆINE

8,82

4

JOSIPA TADIĆ

MATULJI

8,87

5

MARIJA MADUNA

VEŽICA

8,88

6

DOROTEA MASNJAK

KRK

8,90

7

MIA RADMAN

KRK

8,98

8

IDORA BAN

DRAŽICE

9,20

9

CLARISSA TOPOLČIĆ

KRK

9,33

10

EMA VRANJEŠ

DRAŽICE

9,35

11

TEA KOVAČEVIĆ

DRAŽICE

9,57

12

IVANA RADETIĆ

MATULJI

9,70

13

REA BIRUŠ

VEŽICA

9,78

14

LEA FERARI

PEĆINE

9,80

15

LAURA VOKŠI

VEŽICA

10,04

16

MAGDALENA PUPOVAC

KRK

10,33

17

NIKOLINA NEŠKOVIĆ

KRK

11,09

 

SKOK U DALJ DJEVOJČICE

 

IME I PREZIME

ŠKOLA

REZULTAT

1

JOSIPA TADIĆ

MATULJI

4,32

2

ANDREA ORLIĆ

KRK

4,28

3

JANA ŠVARCER

PEĆINE

4,21

4

ANA TURČIĆ

KRK

3,85

5

ANGELA BAN

DRAŽICE

3,82

6

MIA RADMAN

KRK

3,53

7

JANA ROPAC

VEŽICA

3,45

8

TENA MIŠIĆ

VEŽICA

3,14

9

TIA FRANOVIĆ

DRAŽICE

3,08

10

MARIJA MADUNA

VEŽICA

3,03

11

NENSI LEVAR

FUŽINE

2,61

12

MIHAELA TRZIJA

DRAŽICE

2,60

 

SKOK U VIS DJEVOJČICE

 

IME I PREZIME

ŠKOLA

REZULTAT

1

TARA TURAK

MATULJI

125

2

HANA HOST

VEŽICA

125

3

EMA VRANJEŠ

DRAŽICE

125

4

MATEA LINIĆ

DRAŽICE

125

5

DOROTEA MASNJAK

KRK

125

6

IVANA RADETIĆ

MATULJI

120

6

AURORA BAN

DRAŽICE

120

8

CLARISSA TOPOLČIĆ

KRK

115

9

REA BIRUŠ

VEŽICA

115

10

TENA MIŠIĆ

VEŽICA

110

11

KATJA HERCENBERGER

FUŽINE

110

12

MAGDALENA PUPOVAC

KRK

105

 

BACANJE KUGLE 3 KG DJEVOJČICE

 

IME I PREZIME

ŠKOLA

REZULTAT

1

JELENA JURETIĆ

DRAŽICE

8,25

2

KATJA HERCENBERGER

FUŽINE

7,93

3

GABRIELA DRAŽIĆ

DRAŽICE

6,80

4

NIKOLINA NEŠKOVIĆ

KRK

6,75

5

DOROTEA MASNJAK

KRK

6,52

6

LEA FERARI

PEĆINE

6,23

7

NIKA OREŠKOVIĆ

DRAŽICE

5,88

8

LAURA VOKŠI

VEŽICA

5,53

9

MAGDALENA PUPOVAC

KRK

5,37

 

ŠTAFETA 4 X 100M DJEVOJČICE

 

ŠKOLA

REZULTAT

1

KRK

1.07,18

2

DRAŽICE

1.13,667

3

VEŽICA

1.13,72

 

UKUPNI EKIPNI POREDAK DJEVOJČICE

 

ŠKOLA

BODOVI

1

KRK

247

2

DRAŽICE

232

3

VEŽICA

191

4

MATULJI

130

5

PEĆINE

98

6

FUŽINE

69

 

UKUPNI EKIPNI POREDAK DJEČACI

 

ŠKOLA

BODOVI

1

VIŠKOVO

229

2

DRAŽICE

220

3

KRK

214

4

VEŽICA

210

5

TURNIĆ

192

6

KOSTRENA

185

7

FUŽINE

167

8

MATULJI

92

9

ČAVLE

28

 


 


Email facebook twitter Google Bookmarks


© Copyright 2006-2017 - Atletski klub Kvarner.
E-mail: akkvarner@akkvarner.hr

Autor:Siniša Križanec, prof.
Podatke obradio: Janko Povše, ing.