O nama » Dokumenti » Novosti

22.12.2015

DVORANSKO PRVENSTVO ŽUPANIJE ZA SREDNJE ŠKOLE


Atletsko dvoransko prvenstvo srednjih škola održano je proteklog tjedna u dvorani na Kantridi.

srednje škole

 

U ženskom ekipnom poretku pobjeda je pripala ekipi Ekonomske škole. Druga je bila ekipa Salezijanske Gimnazije, dok je treće mjesto pripalo Gimnaziji Andrija Mohorovičić.

U muškoj konkurenciji prvo mjesto pripalo je također Ekonomskoj školi, druga je bila ekipa Gimnazije Andrija Mohorovičić, treća Elektrotehnička škola, četvrta Elektroindustrijska i peta Ugostiteljska škola Opatija.

U pojedinačnom poretku bilo je odličnih rezultata, te pohvale svim natjecateljima.

Isto tako hvala školama i profesorima na odazivu.

REZULTATI

60M MLADIĆI

 

IME I PREZIME

ŠKOLA

REZULTAT

1

IVAN VUJEVIĆ

EKONOMSKA

6,77

2

MARINO DOTLIĆ

EKONOMSKA

6,92

3

FILIP KATALINIĆ

EL.TEHNIČKA

7,03

4

ROMANO POLIĆ

EL.TEHNIČKA

7,21

5

LUKA KARNIĆ

EKONOMSKA

7,30

6

DARIO ČUČIĆ

EL.INDUSTRIJSKA

7,52

7

ERIK SLUGA

GAM

7,56

8

SEBASTIAN STRBAT

UGOSTITELJSKA

7,66

9

LUKA STOJKOVIĆ

GAM

7,78

10

DOMINIK MULAC

GAM

7,83

11

MATEO KLEPAC

UGOSTITELJSKA

7,85

12

RENATO SPERANCA

EL.TEHNIČKA

7,86

13

MAURICIO TOMIĆ

EL.INDUSTRIJSKA

7,91

14

IVAN KLJUCARIC

EL.INDUSTRIJSKA

7,96

15

TONI KLOPAN

EL.INDUSTRIJSKA

8,11

16

BRUNO RUŽIĆ

UGOSTITELJSKA

8,28

17

FILIP MALATESTINIĆ

EL.INDUSTRIJSKA

8,59

 

SKOK U DALJ MLADIĆI

 

IME I PREZIME

ŠKOLA

REZULTAT

1

IVAN VUJEVIĆ

EKONOMSKA

7,01

2

FILIP KATALINIĆ

EL.TEHNIČKA

5,85

3

ROMANO POLIĆ

EL.TEHNIČKA

5,71

4

ALEN HOVAN

EKONOMSKA

5,57

5

LUKA KARLOVIĆ

EKONOMSKA

5,56

6

ERIK SLUGA

GAM

5,30

7

MARIJAN VUKELIĆ

GAM

5,19

8

MATKO KLEPAC

UGOSTITELJSKA

5,04

9

ROMUALD DUBROVIĆ

UGOSTITELJSKA

5,03

10

DOMINIK FRANCETIĆ

EL.INDUSTRIJSKA

4,86

11

LOVRO GRUBIĆ

EL.INDUSTRIJSKA

4,85

12

MAURICIO TOMIĆ

EL.INDUSTRIJSKA

4,79

13

DENIS JUŽNIĆ

EL.TEHNIČKA

4,53

14

KARLO BEZINOVIĆ

UGOSTITELJSKA

4,42

15

ADRIANO RABACH

EL.INDUSTRIJSKA

4,17

16

DOMINIK MULAC

GAM

4,11

 

SKOK U VIS MLADIĆI

 

IME I PREZIME

ŠKOLA

REZULTAT

1

TIN VLAHINJA

EKONOMSKA

185

2

ROKO CRNJAK

EL.INDUSTRIJSKA

170

3

KARLO KALČIĆ

EKONOMSKA

170

4

SEBASTIAN TURKALJ

GAM

160

5

MARKO RAMLJAK

EL.INDUSTRIJSKA

160

6

ANTONIO KRANJČEC

UGOSTITELJSKA

160

7

DARIO LOVRIĆ

UGOSTITELJSKA

155

8

PATRIK DEPIKOLOZVANE

EL.INDUSTRIJSKA

155

9

MATEO SARATLIJA

UGOSTITELJSKA

150

10

RENATO SPERANCA

EL.TEHNIČKA

150

11

ANTONIO ŽUNIĆ

EL.TEHNIČKA

145

12

LUKA STOJKOVIĆ

GAM

145

13

DENIS JUŽNIĆ

EL.TEHNIČKA

145

14

MATEJ MILOUSNIĆ

GAM

145

15

DORIAN LULIĆ

EL.INDUSTRIJSKA

0

 

BACANJE KUGLE 5KG MLADIĆI

 

IME I PREZIME

ŠKOLA

REZULTAT

1

MARIJAN VUKELIĆ

GAM

12,16

2

LUKA BAŽDARIĆ

GAM

11,86

3

TONI KLOPAN

EL.INDUSTRIJSKA

11,44

4

LEO PERUČ

EL.TEHNIČKA

11,40

5

MARIN BOČINA

EKONOMSKA

11,00

6

MARKO RADULOVIĆ

EL.TEHNIČKA

10,98

7

EDI ISKRA

UGOSTITELJSKA

10,82

8

FILIP ŠPOLJARIĆ

EL.INDUSTRIJSKA

10,44

9

VERON NAČINOVIĆ

GAM

10,21

10

ANTONIO ŽUNIĆ

EL.TEHNIČKA

10,00

11

ANTONIO BUBNIĆ

EL.INDUSTRIJSKA

9,85

12

DINO LINIĆ

EKONOMSKA

9,67

13

MARIN ĆAĆE

UGOSTITELJSKA

9,62

14

DOMINIK GRŽAC

EKONOMSKA

9,55

15

MARKO POPOVIĆ

UGOSTITELJSKA

9,27

 

4X100M MLADIĆI

 

ŠKOLA

REZULTAT

1

EKONOMSKA

56,91

2

GAM

57,90

3

EL.INDUSTRIJSKA

59,34

4

UGOSTITELJSKA

1.00,22

5

EL.TEHNIČKA

1.02,51

 

60M DJEVOJKE

 

IME I PREZIME

ŠKOLA

REZULTAT

1

PETRA GOJAK

EKONOMSKA

7,86

2

VANA VRLJEVIĆ

EKONOMSKA

8,42

3

NELLA VUKUŠIĆ

GAM

8,52

4

PETRA VUJOVIĆ

EKONOMSKA

8,68

5

NINA MRVIĆ

SALEZIJANSKA

8,77

6

PAULA TEPUŠ

SALEZIJANSKA

8,82

7

VITA VELJAČIĆ

GAM

9,00

8

EMA FRANK

GAM

9,06

9

LUCIJA KOVAČEVIĆ

SALEZIJANSKA

9,14

10

ANDREA JURIČIĆ

SALEZIJANSKA

9,22

11

LORENA JURIŠIĆ

SALEZIJANSKA

9,26

 

SKOK U DALJ DJEVOJKE

 

IME I PREZIME

ŠKOLA

REZULTAT

1

PETRA GOJAK

EKONOMSKA

5,15

2

VANA VRLJEVIĆ

EKONOMSKA

3,87

3

PAULA TEPUŠ

SALEZIJANSKA

3,85

4

NINA MRVIĆ

SALEZIJANSKA

3,82

5

TEA IVANOVIĆ

EKONOMSKA

3,61

6

KATARINA KRIŽANOVIĆ

SALEZIJANSKA

3,49

7

PETRA BLAŠKOVIĆ

GAM

3,48

8

JELENA HAUSER

GAM

3,01

9

PETRA NOVKOVSKI

GAM

2,91

 

SKOK U VIS DJEVOJKE

 

IME I PREZIME

ŠKOLA

REZULTAT

1

ANA POŠČIĆ

SALEZIJANSKA

140

2

DORA LATIN

EKONOMSKA

140

3

PETRA VUJOVIĆ

EKONOMSKA

135

4

EMA FRANK

GAM

135

5

KARLA ŠTEMBERGER

GAM

135

6

LUCIJA KOVAČEVIĆ

SALEZIJANSKA

130

7

JANA VRSALOVIĆ

SALEZIJANSKA

125

8

LORENA JURIŠIĆ

SALEZIJANSKA

120

 

BACANJE KUGLE 4KG DJEVOJKE

 

IME I PREZIME

ŠKOLA

REZULTAT

1

MARTINA BLAŠKOVIĆ

GAM

9,10

2

STEFANIE TROSKOT

SALEZIJANSKA

8,22

3

LINDA GRIVIČIĆ

EKONOMSKA

7,99

4

JELENA GRBIĆ

EKONOMSKA

7,67

5

MIHAELA SABLJAK

SALEZIJANSKA

7,28

6

NADA HRVATIN

SALEZIJANSKA

6,75

7

VALENTINA NAKIĆ

EKONOMSKA

6,16

8

LORENA SITAR

GAM

6,11

9

MARIJA BRUSIĆ

GAM

3,80

 

4X100M DJEVOJKE

 

ŠKOLA

REZULTAT

1

EKONOMSKA

1.03,70

2

SALEZIJANSKA

1.06,80

3

GAM

1.09,15

 

UKUPNI POREDAK MLADIĆI

 

ŠKOLA

BODOVI

1

EKONOMSKA

159

2

GAM

140

3

EL.TEHNIČKA

137

4

EL.INDUSTRIJSKA

126

5

UGOSTITELJSKA

113

 

UKUPNI POREDAK DJEVOJKE

 

ŠKOLA

BODOVI

1

EKONOMSKA

170

2

SALEZIJANSKA

153

3

GAM

141

 


Email facebook twitter Google Bookmarks


© Copyright 2006-2017 - Atletski klub Kvarner.
E-mail: akkvarner@akkvarner.hr

Autor:Siniša Križanec, prof.
Podatke obradio: Janko Povše, ing.