O nama » Dokumenti » Novosti

06.04.2016

Kros natjecanje osnovnih škola


Kros natjecanje osnovnih škola s područja grada Rijeke i PGŽ održano je na Stadionu Kantrida u organizaciji Atletskog kluba Kvarner i Školskog sportskog saveza.

Kros osnovne škole 2016

Sudjelovalo je ukupno 15 škola s velikim brojem trkača.

Rezultati


DJEVOJČICE 1000M OSNOVNE ŠKOLE




Ime i prezime Osnovna škola



1 SARA BUŠLJETA DRENOVA
2 LORENA IVIĆ GORNJA VEŽICA
3 TEA JURIĆ NIKOLA TESLA
4 ERIKA JOKIĆ GORNJA VEŽICA
5 MATEA BUHA SRDOČI
6 NIKOLINA BUHA SRDOČI
7 LARA MEDVED DRENOVA
8 TJAŠA DESNICA NIKOLA TESLA
9 NINA RANDELJ GORNJA VEŽICA
10 ENA KAPOVIĆ SRDOČI
11 HANA DOVOLIĆ GORNJA VEŽICA
12 SARA KIŠ IVANA ZAJCA
13 LEONARDA MANDIĆ NIKOLA TESLA
14 MARTINA UKALOVIĆ IVANA ZAJCA
15 VERONIKA JOVANOVIĆ IVANA ZAJCA
16 IRIS ARAČI DRENOVA
17 KAROLINA DUJMEŠIĆ IVANA ZAJCA
18 LARA DESNICA NIKOLA TESLA







Osnovna škola Bodovi










DJEČACI 1200M OSNOVNE ŠKOLE




Ime i prezime Osnovna škola



1 MATIJA DONEVSKI PODMURVICE
2 JAKOV MENDRILA VEŽICA
3 MAURO MAGAŠ GORNJA VEŽICA
4 MARIN SUTLOVIĆ GORNJA VEŽICA
5 EDISON KELMENDI DRENOVA
6 ANTE MITROVIĆ GORNJA VEŽICA
7 JAKOV RADIĆ IVANA ZAJCA
8 TONI GASHI IVANA ZAJCA
9 MIKELE ČUČAK GORNJA VEŽICA
10 IVAN RUPČIĆ VEŽICA
11 PAOLO MILOVIĆ VEŽICA
12 LUKA TOMLJANOVIĆ IVANA ZAJCA
13 YOUWIE ZHANG CENTAR
14 MATEO TODOROVIĆ VEŽICA
15 ANDRE POŠČIĆ IVANA ZAJCA
16 JOSIP ŽUNABOVIĆ DRENOVA
17 LEONARDO RADANOVIĆ PODMURVICE
18 KRISTIAN BEJAKOVIĆ DRENOVA
19 KARLO PREDOVAN DRENOVA
20 DAVID DRAŠKOVIĆ CENTAR
21 IVAN BOBANOVIĆ PODMURVICE
22 KRISTIJAN ŠEPIĆ PODMURVICE
23 ROBERTO MILOJEVIĆ CENTAR
24 DORIANO MILOJEVIĆ CENTAR







Osnovna škola Bodovi



1 GORNJA VEŽICA 18
2 VEŽICA 41
3 IVANA ZAJCA 50
4 DRENOVA 101
5 PODMURVICE 104
6 CENTAR 150




DJEVOJČICE 1000M OSNOVNE ŠKOLE S PODRUČJA ŽUPANIJE




Ime i prezime Osnovna škola



1 EMA ŽEŽELIĆ ČAVLE
2 ENA MLINAC I.G.KOVAČIĆ VRBOVSKO
3 PAULA TOMIČIĆ ZVONKA CARA CRIKVENICA
4 SARA BUŠLJETA DRENOVA
5 ANA MICULINIĆ JOSIPA PANČIĆA BRIBIR
6 LORENA IVIĆ GORNJA VEŽICA
7 PETRA RAMLJAK PETAR ZRINSKI ČABAR
8 TEA JURIĆ NIKOLA TESLA
9 ERIKA JOKIĆ GORNJA VEŽICA
10 MATEA BUHA SRDOČI
11 NIKOLINA BUHA SRDOČI
12 JOSIPA HUDOLIN PETAR ZRINSKI ČABAR
13 LARA MEDVED DRENOVA
14 IVONA PETRINIĆ BROD MORAVICE
15 IVANA LINIĆ ČAVLE
16 MATEA JURČIĆ ZVONKA CARA CRIKVENICA
17 PATRICIA KLASNETIĆ ZVONKA CARA CRIKVENICA
18 TJAŠA DESNICA NIKOLA TESLA
19 NINA RANDELJ GORNJA VEŽICA
20 ENA KAPOVIĆ SRDOČI
21 MARINA FONIO PETAR ZRINSKI ČABAR
22 HANA DOVOLIĆ GORNJA VEŽICA
23 SARA KIŠ IVANA ZAJCA
24 LEONARDA MANDIĆ NIKOLA TESLA
25 MARTINA UKALOVIĆ IVANA ZAJCA
26 VERONIKA JOVANOVIĆ IVANA ZAJCA
27 TIHANA KOVAČEVIĆ ČAVLE
28 LUCIJA PAVLIČEVIĆ JURJA KLOVIĆA TRIBALJ
29 KATARINA BRKLJAČA JURJA KLOVIĆA TRIBALJ
30 DINA ČAVAL ČAVLE
31 JELENA TIĆAK JOSIPA PANČIĆA BRIBIR
32 IRIS ARAČI DRENOVA
33 TARA KRAJAČIĆ JOSIPA PANČIĆA BRIBIR
34 KAROLINA DUJMEŠIĆ IVANA ZAJCA
35 LARA DESNICA NIKOLA TESLA
36 NINA ŽAGAR PETAR ZRINSKI ČABAR
37 VALENTINA STAKLENAC JURJA KLOVIĆA TRIBALJ
38 SILVIA SEČEN I.G.KOVAČIĆ VRBOVSKO
39 LARA TRIŠIĆ JOSIPA PANČIĆA BRIBIR
40 LUCIJA FAFANĐEL ZVONKA CARA CRIKVENICA
41 IVA MUFIĆ I.G.KOVAČIĆ VRBOVSKO







Osnovna škola Bodovi



1 GORNJA VEŽICA 34
2 ZVONKA CARA CRIKVENICA 36
3 PETAR ZRINSKI ČABAR 40
4 SRDOČI 41
5 ČAVLE 43
6 DRENOVA 49
7 NIKOLA TESLA 50
8 JOSIPA PANČIĆA BRIBIR 69
9 IVANA ZAJCA 74
10 I.G.KOVAČIĆ VRBOVSKO 81
11 JURJA KLOVIĆA TRIBALJ 94
12 BROD MORAVICE /







DJEČACI 1200M OSNOVNE ŠKOLE




Ime i prezime Osnovna škola



1 TOMISLAV ŽAGAR PETAR ZRINSKI ČABAR
2 MATIJA DONEVSKI PODMURVICE
3 JAKOV MENDRILA VEŽICA
4 MAURO MAGAŠ GORNJA VEŽICA
5 MARIN SUTLOVIĆ GORNJA VEŽICA
6 EDISON KELMENDI DRENOVA
7 KARLO ŽAGAR PETAR ZRINSKI ČABAR
8 JOSIP KLOBUČAR JOSIPA PANČIĆA BRIBIR
9 ANTE MITROVIĆ GORNJA VEŽICA
10 GABRIEL BARAC JOSIPA PANČIĆA BRIBIR
11 FRAN MIHOLJEVIĆ SVETI MATEJ VIŠKOVO
12 JAKOV RADIĆ IVANA ZAJCA
13 ANTONIO BAN ČAVLE
14 ANTONIO JURIĆ BROD MORAVICE
15 TONI GASHI IVANA ZAJCA
16 MIKELE ČUČAK GORNJA VEŽICA
17 IVAN RUPČIĆ VEŽICA
18 MATEO BENCEK SVETI MATEJ VIŠKOVO
19 JAN HADŽIĆ SVETI MATEJ VIŠKOVO
20 FRANO IVANČIĆ R.K. JERETOV OPATIJA
21 PAOLO MILOVIĆ VEŽICA
22 LOVRO BILAJAC R.K. JERETOV OPATIJA
23 LUKA TOMLJANOVIĆ IVANA ZAJCA
24 MARKO KRUIŠTO JURJA KLOVIĆA TRIBALJ
25 DARIO TKALČEVIĆ VRBOVSKO
26 MARIN JURČIĆ ZVONKA CARA CRIKVENICA
27 ROCCO ĆOZA SVETI MATEJ VIŠKOVO
28 IVAN ZAHARIJA ČAVLE
29 YOUWIE ZHANG CENTAR
30 ALAN MALNAR PETAR ZRINSKI ČABAR
31 JURICA JURANOVIĆ R.K. JERETOV OPATIJA
32 IGOR KOŽUL R.K. JERETOV OPATIJA
33 KLAUDIO MARIČIĆ ZVONKA CARA CRIKVENICA
34 DARIO DIVKOVIĆ ZVONKA CARA CRIKVENICA
35 MATEO TODOROVIĆ VEŽICA
36 DARIO ŠARČEVIĆ JURJA KLOVIĆA TRIBALJ
37 ANDRE POŠČIĆ IVANA ZAJCA
38 JOSIP ŽUNABOVIĆ DRENOVA
39 KARLO JURKOVIĆ BROD MORAVICE
40 MARKO TURK PETAR ZRINSKI ČABAR
41 LEONARDO RADANOVIĆ PODMURVICE
42 RUAN MARČELJA ČAVLE
43 MATIJA LEGOVIĆ BROD MORAVICE
44 DONAT TOMLJANOVIĆ JOSIPA PANČIĆA BRIBIR
45 ANTE VULJAK JURJA KLOVIĆA TRIBALJ
46 KRISTIAN BEJAKOVIĆ DRENOVA
47 KARLO PREDOVAN DRENOVA
48 DAVID DRAŠKOVIĆ CENTAR
49 LUKA DELIŠMUNOVIĆ VRBOVSKO
50 IVAN BOBANOVIĆ PODMURVICE
51 KRISTIJAN ŠEPIĆ PODMURVICE
52 DAVOR JURKOVIĆ BROD MORAVICE
53 ROBERTO MILOJEVIĆ CENTAR
54 LOREN JANKOVIĆ JURJA KLOVIĆA TRIBALJ
55 DORIANO MILOJEVIĆ CENTAR
56 DINO MILOŠEVIĆ VRBOVSKO







Osnovna škola Bodovi



1 GORNJA VEŽICA 18
2 VEŽICA 41
3 PETAR ZRINSKI ČABAR 41
4 SVETI MATEJ VIŠKOVO 48
5 IVANA ZAJCA 50
6 JOSIPA PANČIĆA BRIBIR 69
7 R.K. JERETOV OPATIJA 76
8 ČAVLE 89
9 ZVONKA CARA CRIKVENICA 99
10 DRENOVA 101
11 BROD MORAVICE 102
12 PODMURVICE 104
13 JURJA KLOVIĆA TRIBALJ 115
14 VRBOVSKO 147
15 CENTAR 150



Email facebook twitter Google Bookmarks


© Copyright 2006-2017 - Atletski klub Kvarner.
E-mail: akkvarner@akkvarner.hr

Autor:Siniša Križanec, prof.
Podatke obradio: Janko Povše, ing.