O nama » Dokumenti » Novosti

07.04.2016

Kros srednjih škola


Nakon Osnovnih škola u krosu nastupale su i Srednje škole.

Kros srednjih škola 2016


DJEVOJKE 1600M SREDNJE ŠKOLE












Ime i prezime

Srednja škola






1

PAULA TEPUŠ

SALEZIJANSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

2

LUCIJA PETROVIĆ

SALEZIJANSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

3

KARLA ŠEŠELJA

SALEZIJANSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

4

ANIKA KOŽICA

ŽELJEZNIČKA TEHNIČKA ŠKOLA MORAVICE

5

ANAMARIJA BARABA

SUŠAČKA GIMNAZIJA


6

LUANA BOBANOVIĆ

PRVA RIJEČKA HRVATSKA GIMNAZIJA

7

LEA ŠEŠELJA

SUŠAČKA GIMNAZIJA


8

ANDREA JURIČIĆ

SALEZIJANSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

9

URŠULA BLAŠKOVIĆ

DELNICE


10

KLARA BARNJAK

PRVA RIJEČKA HRVATSKA GIMNAZIJA

11

MARTINA BARABA

SUŠAČKA GIMNAZIJA


12

ANA RADOŠEVIĆ

DELNICE


13

IVANA BARABA

SUŠAČKA GIMNAZIJA


14

INES VUČEMILOVIĆ

DELNICE


15

LEA SUBOTIĆ

GIMNAZIJA ANDRIJE MOHOROVIČIĆA RIJEKA

16

INES BRUSIĆ

GIMNAZIJA ANDRIJE MOHOROVIČIĆA RIJEKA

17

MATEA JAKOVAC

DELNICE


18

DOLORES ERJAVAC

ŽELJEZNIČKA TEHNIČKA ŠKOLA MORAVICE

19

ANA MIŠKULIN

PRVA RIJEČKA HRVATSKA GIMNAZIJA

20

BERNARDA FRANKOVIĆ

GIMNAZIJA ANDRIJE MOHOROVIČIĆA RIJEKA

21

EMMA HESS

GIMNAZIJA ANDRIJE MOHOROVIČIĆA RIJEKA










Srednja škola

Bodovi






1

SALEZIJANSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

6


2

SUŠAČKA GIMNAZIJA

23


3

DELNICE

35


4

PRVA RIJEČKA HRVATSKA GIMNAZIJA

35


5

GIMNAZIJA ANDRIJE MOHOROVIČIĆA RIJEKA

51


6

ŽELJEZNIČKA TEHNIČKA ŠKOLA MORAVICE

/















MLADIĆI 2000M SREDNJE ŠKOLE








Ime i prezime

Srednja škola






1

LEON PANDŽA

SALEZIJANSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

2

RENATO SPERANZA

SREDNJA ŠKOLA ZA EL.TEHNIKU I RAČUNALSTVO

3

EUGEN STAMBOLIĆ

SREDNJA ŠKOLA ZA EL.TEHNIKU I RAČUNALSTVO

4

ROMANO POLIĆ

SREDNJA ŠKOLA ZA EL.TEHNIKU I RAČUNALSTVO

5

ERIK SLUGA

GIMNAZIJA ANDRIJE MOHOROVIČIĆA RIJEKA

6

FRAN BONIFAČIĆ

SALEZIJANSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

7

TONI SROK

SALEZIJANSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

8

NOA KOVAČIĆ

SALEZIJANSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

9

ANTONIO ŽUNIĆ

SREDNJA ŠKOLA ZA EL.TEHNIKU I RAČUNALSTVO

10

MARK DAVID LAJOŠ

GIMNAZIJA ANDRIJE MOHOROVIČIĆA RIJEKA

11

EMANUEL ČRNKO

PRVA RIJEČKA HRVATSKA GIMNAZIJA

12

ANTONIO SKOČAJ

PRVA RIJEČKA HRVATSKA GIMNAZIJA

13

DOMINIK MULAC

GIMNAZIJA ANDRIJE MOHOROVIČIĆA RIJEKA

14

LUKA STOJKOVIĆ

GIMNAZIJA ANDRIJE MOHOROVIČIĆA RIJEKA

15

FRAN GRENKO

DELNICE


16

PETAR TOMLJANOVIĆ

EKONOMSKA


17

LUKA IVOŠ

EKONOMSKA


18

DARIN BRAJDIĆ

ŽELJEZNIČKA TEHNIČKA ŠKOLA MORAVICE

19

FILIP PRELAC

ŽELJEZNIČKA TEHNIČKA ŠKOLA MORAVICE

20

DARIO ĆUĆIĆ

EL.INDUSTRIJSKA I OBRTNIČKA ŠKOLA

21

TONI KLOPAN

EL.INDUSTRIJSKA I OBRTNIČKA ŠKOLA

22

DINO MALNAR

VLADIMIR NAZOR ČABAR


23

LOVRO TOMLJANOVIĆ

ŽELJEZNIČKA TEHNIČKA ŠKOLA MORAVICE

24

MARKO OBRADOVIĆ

DELNICE


25

DIN FESTIĆ

PRVA RIJEČKA HRVATSKA GIMNAZIJA

26

KARLO RADOŠEVIĆ

SUŠAČKA GIMNAZIJA


27

PETAR ČOP

ŽELJEZNIČKA TEHNIČKA ŠKOLA MORAVICE

28

LEO ARIGONI

SUŠAČKA GIMNAZIJA


29

MARKO GRBAVAC

SUŠAČKA GIMNAZIJA


30

MARKO MRAKOVČIĆ

DELNICE


31

ZVANE POROPAT

PRVA RIJEČKA HRVATSKA GIMNAZIJA

32

EDVIN ŠUKE

EL.INDUSTRIJSKA I OBRTNIČKA ŠKOLA

33

SANDI ZBAŠNIK

VLADIMIR NAZOR ČABAR


34

VITO ŠEGON

EL.INDUSTRIJSKA I OBRTNIČKA ŠKOLA

35

DANIJEL LEONI

SUŠAČKA GIMNAZIJA


36

MARIN ŽAGAR

VLADIMIR NAZOR ČABAR


37

DINO LINIĆ

EKONOMSKA


38

DAVID ANTIĆ

EKONOMSKA


39

VEDRAN MALNAR

VLADIMIR NAZOR ČABAR











Srednja škola

Bodovi






1

SREDNJA ŠKOLA ZA EL.TEHNIKU I RAČUNALSTVO

9


2

SALEZIJANSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

14


3

GIMNAZIJA ANDRIJE MOHOROVIČIĆA RIJEKA

28


4

PRVA RIJEČKA HRVATSKA GIMNAZIJA

48


5

ŽELJEZNIČKA TEHNIČKA ŠKOLA MORAVICE

60


6

DELNICE

69


7

EKONOMSKA

70


8

EL.INDUSTRIJSKA I OBRTNIČKA ŠKOLA

73


9

SUŠAČKA GIMNAZIJA

83


10

VLADIMIR NAZOR ČABAR

91






Email facebook twitter Google Bookmarks


© Copyright 2006-2017 - Atletski klub Kvarner.
E-mail: akkvarner@akkvarner.hr

Autor:Siniša Križanec, prof.
Podatke obradio: Janko Povše, ing.