O nama » Dokumenti » Novosti

05.12.2016

Dvoranski miting 03.12.2016


Uoči božićnih praznika u organiziciji Atletskog kluba Kvarner održan je atletski miting za mlađe uzrasne kategoriije klubova naše regije.

Dvoranski miting

 

Pregled rezultata

 

Natjecalo se 200 tinjak atletičara iz AK Istra Pula, AK Krk, AK Albona Labin, AK Grobnik, AK Liburnija i AK Kvarner.
Cicibani i limači nastpali su u ekipnim nadmetanjima u disciplinama sastavljenim prema programu Kids athletics IAAF-a, dok su se mlađi i stariji kadeti i kadetkinje natjecalu u skoku u dalj, vis, bacanju kugle i trčanju 60m.

Bio je to jedan od posljednjih ispita mlađih i starijih kadeta prije počeka nove natjecateljske sezone, koja kreće već sredinom siječnja dvoranskim prvenstvima.

Velika prednost naše Atletske dvorane Kantrida je mogućnost provedbe programa Kids athletics koji se provodi već niz godina u našoj regiji, te se cicbani i limači prema spomenutom programu nadmeću kroz nekoliko kola naše Kvarnerske lige.


Rezultati cicibani:

1. Kvarner
2. Albona/Liburnija
3. Kvarner 2
4. Krk


Limači:
1. Kvarner 1
2. Albona
3. Krk
4.Kvarner 2
5. Kvarner 3
6. Liburnija


Mlađi kadeti:
Kugla

1. Ivan Kovač Krk
2. Gregor Trivanović Istra Pula
3. Dino Škrobonja Kvarner


Vis:
1. Matej Mohorovičić Kvarner
2. Patrik Mohorovičić Kvarner
3. Domink Budimir Kvarner


Skok u dalj zona:
1. Niko Mošnjak Istra
2. Patrik Mohorovičić Kvarner
3. Martin Bralić Istra


60m
1. Dino Škrobonja Kvarner
2.Niko Mošnjak Istra
3. Matija Miškulin Kvarner


Mlađe kadetkinje
Kugla:

1.Ira Čekada Kvarner
2. Nika Brusić Krk
3. Daria Trinajstić Krk


Vis:

1. Ira Čekada Kvarner
2. Rori Kezele Kvarner
3. Anđela Šušnjar/Carla Rudin Kvarner


Dalj zona:
1. Tea JokićKvarner
2. Izidora Koren Kvarner
3. Ariana Iljadica Albona


60m
1.Dora Schnider Istra
2. Rori Kezele Kvarner
3. Nora Mošnjak Kvarner

Kadeti
Kugla:

1. Ivan Leko Krk


Vis:

1. Žan Vido Istra
2. Ivan Margetić Kvarner
3. Juraj Mrakovčić Krk


Dalj:

1. Ivan Ostojić Kvarner
2. Ivan Bobanović Kvarnerž+
3. Karlo Mance Kvarner


60m

1. Noah Janković Istra
2. Ivan Ostojić Kvarner
3. Ivan Bobanović Kvarner


Kadetkinje
Kugla:

1. Mirta Šuper Kvarner
2. Ida Gallo Istra
3. Laura Delač Istra


Vis:
1. Lana Papić Kvarner
2. Lara Medica Istra
3. Lola Jankulovski Istra


Dalj:
1. Lucija Višković Istra
2. Lucia Peteh Istra
3. Ivana Dodik Istra


60m:
1. Aleksandra Pandurević Istra
2. Lucija Višković Istra
3. Lana Papić Kvarner

 


Email facebook twitter Google Bookmarks


© Copyright 2006-2017 - Atletski klub Kvarner.
E-mail: akkvarner@akkvarner.hr

Autor:Siniša Križanec, prof.
Podatke obradio: Janko Povše, ing.