Klupske medalje na drž. prvenstvima » Seniori

Klupske medalje

SENIORI










1958. g.
Varaždin:
2.
vis
- Arsen Šišul

1964. g.
Varaždin:
2.
vis
- Miljenko Rak


3.
400 m
- Zlatko Homoki


3.
dalj
- Miroslav Smiljan

1966. g.
Varaždin:
1.
400 m
- Željko Komadina


1.
dalj
- Gvido Zjača


1.
kugla
- Mirko Praskalo


2.
100 m
- Željko Komadina


2.
3.000 m
- Tomislav Lončar


2.
vis
- Arsen Šišul


2.
4 x 100 m
- Zjača,Mihovilić,Andrić,Komadina


3.
1.500 m
- Dalibor Reš

1968. g.
Zagreb:
2.
200 m
- Luciano Sušanj


3.
4 x 100 m
- Tomašić, Sušanj, Klarin, Bazjak

1969. g.
Osijek:
2.
100 m
- Luciano Sušanj


2.
200 m
- Luciano Sušanj


2.
400 m
- Luciano Sušanj


2.
4 x 400 m
- Perković, Komadina, Glad, Sušanj

1967. g.
Zagreb:
1.
troskok
- Gvido Zjača


1.
4 x 100 m
- Novak, Sušanj, Zjača, Komadina


2.
dalj
- Gvido Zjača

1968. g.
Zagreb:
2.
200 m
- Luciano Sušanj


3.
4 x 100 m
- Tomašić, Sušanj, Klarin, Bazjak

1969. g.
Osijek:
2.
100 m
- Luciano Sušanj


2.
200 m
- Luciano Sušanj


2.
400 m
- Luciano Sušanj


2.
4 x 400 m
- Perković, Komadina, Glad, Sušanj

1970. g.
Zagreb:
2.
vis
- Ivica Živičnjak

Rijeka:
2.
desetoboj
- Josip Perković

1971. g.
Split:
1.
200 m
- Luciano Sušanj


1.
400 m
- Luciano Sušanj


1.
dalj
- Gvido Zjača


1.
troskok
- Gvido Zjača


1.
4 x100 m
- Zjača, Malbaša, Perković, Sušanj


1.
4 x400 m
- J.Perković,A.Perković,Malbaša,Sušanj


2.
100 m
- Luciano Sušanj


2.
110 m pr
- Đoni Švarc


2.
400 m pr
- Krstivoje Malbaša


3.
troskok
- Ivica Živičnjak


3.
400 m pr
- Luciano Sušanj

1972. g.
Osijek:
1.
200 m
- Luciano Sušanj


1.
400 m
- Luciano Sušanj


1.
troskok
- Gvido Zjača


1.
4 x 400 m
- Anzur, J.Perković, A.Perković, Sušanj


2.
100 m
- Luciano Sušanj


2.
1.500 m
- Živko Ugrčić


2.
3.000 m zpr
- Živko Ugrčić


2.
dalj
- Gvido Zjača


2.
4x100 m
- Švarc, J.Perković , A.Perković, Sušanj

1973. g.
Rijeka:
1.
400 m pr
- Goran Anzur


1.
troskok
- Gvido Zjača


1.
4 x 100 m
- Švarc, Perković, Anzur, Katunar


2.
110 m pr
- Đoni Švarc


2.
dalj
- Gvido Zjača


2.
koplje
- Vaso Čubrilo


3.
400 m
- Goran Anzur


3.
400 m pr
- Josip Perković


3.
troskok
- Ivica Živičnjak


3.
kugla
- Jovo Novković


3.
disk
- Mirko Praskalo


3.
4 x 400 m
- Petrunić,Katunar,Perković,Anzur


3.
desetoboj
- Josip Perković

1974. g.
Zagreb:
1.
800 m
- Luciano Sušanj


1.
110 m pr
- Đoni Švarc


1.
400m pr
- Goran Anzur


1.
4 x 400 m
- Bacinger, Marušić, Anzur, Sušanj


2.
1.500 m
- Luciano Sušanj


2.
vis
- Ivica Živičnjak


2.
troskok
- Gvido Zjača


3.
110 m pr
- Josip Perković


3.
400 m pr
- Josip Perković


3.
3.000 zpr
- Darko Štemberger


3.
dalj
- Gvido Zjača


3.
troskok
- Ivica Živičnjak


3.
kugla
- Vojo Novković


3.
4 x100 m
- Petrunić, Anzur, Perković, Zjača

1975. g.
Split:
1.
800 m
- Luciano Sušanj


1.
400 m pr
- Goran Anzur


1.
vis
- Ivica Živičnjak


1.
troskok
- Gvido Zjača


1.
4 x100 m
- Petrunić, Anzur, Perković, Sušanj


1.
4 x 400 m
- Anzur, Pellegrini, Perković, Sušanj


2.
100 m
- Luciano Sušanj


2.
400 m
- Luciano Sušanj


2.
110 m pr
- Goran Anzur


2.
troskok
- Ivica Živičnjak


2.
koplje
- Vaso Čubrilo


3.
200 m
- Goran Anzur


3.
vis
- Ante Brkljačić


3.
dalj
- Josip Perković

1976. g.
Karlovac:
1.
800 m
- Luciano Sušanj


1.
400 m pr
- Goran Anzur


2.
troskok
- Gvido Zjača


3.
110 m pr
- Goran Anzur


3.
400 m pr
- Stevo Vukas


3.
troskok
- Ivica Živičnjak


3.
4 x 100 m
- Zjača,Pellegrini,Perković,Anzur

1977. g.
Osijek:
1.
400 m pr
- Goran Anzur


1.
hod 10 km
- Đuro Babić


2.
10.000 m
- Claudio Graziani


2.
hod 10 km
- Milorad Zatezalo


2.
kugla
- Vojo Novković


3.
110 m pr
- Đoni Švarc


3.
400 m pr
- Stevo Vukas


3.
hod 10 km
- Dušan Radujko


3.
troskok
- Veno Đonlić

1978. g.
Zagreb:
1.
400 m pr
- Goran Anzur


1.
hod 20 km
- Đuro Babić


2.
troskok
- Nenad Erega


2.
kugla
- Aleksandar Dmitrašinović


3.
hod 20 km
- Milorad Zatezalo


3.
troskok
- Ivica Živičnjak

1979. g.
Osijek:
1.
troskok
- Nenad Erega


2.
110 m pr
- Nenad Erega


2.
motka
- Josip Perković


2.
kugla
- Vaso Čubrilo


3.
110 m pr
- Stevo Vukas


3.
400 m pr
- Stevo Vukas


3.
troskok
- Marko Barišić


3.
4 x 100 m
- Erega, Vukas, J. Perković, Anzur

1980. g.
Zagreb:
1.
troskok
- Nenad Erega


2.
vis
- Marinko Boca


2.
kladivo
- Miljenko Crnković


3.
400 m pr
- Stevo Vukas


3.
dalj
- Nenad Erega


3.
kugla
- Vojo Novković


3.
disk
- Drago Slišković

1981. g.
Karlovac:
1.
troskok
- Nenad Erega


1.
kugla
- Aleksandar Dmitrašinović


3.
dalj
- Marko Barišić


3.
dalj
- Nenad Erega


3.
110 m pr
- Stevo Vukas


3.
koplje
- Boris Pađen


3.
maraton
- Zoran Antolović

1982. g.
Zagreb:

-


1983. g.
Split:
1.
troskok
- Nenad Erega


3.
1.500 m
- Romeo Živko

Plitvice:
2.
maraton
- Ozren Rnjak

1984. g.
Osijek:
1.
kugla
- Aleksandar Dmitrašinović


2.
troskok
- Nenad Erega

D. Stubica:
1.
maraton
- Ozren Rnjak

1985. g.
Split:
2.
400 m
- Davor Ivić


2.
400 m pr.
- Davor Ivić


2.
4 x400 m
- Arčaba, Čović, Bošković, Ivić


3.
troskok
- Nenad Erega

1986. g.
Osijek:
2.
400 m
- Davor Ivić


2.
4 x 400 m
- Kostelac, Jeremić, Ivić, Međimurec


3.
kugla
- Aco Dmitrašinović

1987. g.
Zagreb:
2.
110 m pr
- Igor Marošević

1988. g.
Osijek:
2.
vis
- Alen Šabulić


3.
koplje
- Dragan Ivaneža

1992. g.
Zagreb:
3.
200 m
- Dejan Turak

1993. g.
Split:
2.
200 m
- Dejan Turak


2.
110 m pr
- Igor Marošević


2.
4 x 100 m
- Kosanović, Turak, Šćulac, Marošević


2.
4 x 400 m
- Šćulac, Glažar, Marošević, Turak

1994. g.
Zagreb:
2.
100 m
- Dejan Turak


2.
200 m
- Dejan Turak


2.
110 m pr
- Igor Marošević

1995. g.
Varaždin:
1.
110 m pr
- Igor Marošević


1.
5.000 m
- Robert Jurčić

1996. g.
Zagreb:
1.
110 m pr.
- Igor Marošević


3.
110 m pr.
- Igor Buk


3.
vis
- Luka Brkljačić

1997. g.
Split:
3.
troskok
- Simcich Azuz

1998. g.
Zagreb:
1.
400 m pr.
- Mladen Šćulac


1.
vis
- Luka Brkljačić


3.
110 m pr.
- Martin Abramović


3.
troskok
- Denis Borojević

1999. g.
Split:
3.
110 m pr.
- Martin Abramović


3.
400 m pr.
- Mladen Šćulac


3.
vis
- Luka Brkljačić


3.
vis
- Silvio Berdi


3.
troskok
- Azus Simcich

2000. g.
Zagreb:
1.
vis
- Luka Brkljačić


2.
800 m
- Zoran Mandić


3.
400 m pr.
- Andrej Majer


3.
4x100 m
- Simcich,Abramović,Majer,Beljan

2001. g.
Zagreb:
1.
vis
- Luka Brkljačić


3.
800 m
- Zoran Mandić


3.
troskok
- Milan Ljubotina

2002. g.
Zagreb:
1.
vis
- Luka Brkljačić


1.
troskok
- Milan Ljubotina


2.
100 m
- Azus Simcich


3.
800 m
- Zoran Mandić

2003. g.
Zagreb:
2.
100 m
- Goran Pekić


2.
4x100 m
- Simcich,Mandić,Majer,Pekić


3.
100 m
- Azus Simcich


3.
1.500 m
- Saša Kopač


3.
vis
- Luka Brkljačić


3.
3.000 m zpr
- Saša Kopač

2005. g.
Zagreb:
1.
4x100 m
- Simcich,Mandić,Majer,Pekić


2.
motka
- Saša Ogrizović


2.
10 km hod
- Jasmin Jovanović


3.
100 m
- Goran Pekić


3.
troskok
- Toni Mance


3.
4x400 m
- Majer,Kraljević,Granić,Mandić

2006. g.
Zagreb:
1.
kugla
- Nedžad Mulabegović


2.
20 km hod
- Jasmin Jovanović


3.
3.000 m zpr.
- Nikola Kereković


3.
troskok
- Toni Mance

2007. g.
Varaždin:
1.
100 m
- Goran Pekić


1.
3.000 m zpr.
- Zoran Žilić


1.
troskok
- Milan Ljubotina


1.
kugla
- Nedžad Mulabegović


3.
4x100 m
- Vrečko,Kraljević,Žauhar,Pekić

2008. g.
Rijeka:
1.
3.000 m zpr.
- Zoran Žilić


1.
kugla
- Nedžad Mulabegović


2.
vis
- Filip Fićor


2.
4x100 m
- Vrečko,Kraljević,Sinožić,Pekić


2.
4x400 m
- Vučković,Erega,Majer,Kraljević


3.
100 m
- Goran Pekić


3.
200 m
- Goran Pekić


3.
400 m pr.
- Andrej Majer





2009. g.
Varaždin:
1.
kugla
- Nedžad Mulabegović


2.
3.000 m zpr.
- Nikola Kereković


2.
vis
- Filip Fićor


3.
100 m
- Goran Pekić

2010. g.
Rijeka:
1.
200 m
- Goran Pekić


1.
troskok
- Toni Mance


1.
kugla
- Nedžad Mulabegović


2.
100 m
- Goran Pekić


3.
4x100 m
- Rukavina,Kraljević,Pekić,Vučković





2011. g.
Zagreb:
1.
4x100 m
- Rukavina,Sinožić,Pekić,Doričić


2.
100 m
- Goran Pekić


3.
200 m
- Goran Pekić


3.
troskok
- Alen Bogosavljević





2012. g.
Rijeka:
1.
100 m
- Goran Pekić


1.
3.000 m zpr.
- Zoran Žilić


1.
4x100 m
- Sterpin,Rukavina,Doričić,Pekić


2.
3.000 m
- Zoran Žilić


2.
kugla
- Nedžad Mulabegović





2013. g.
Zagreb:
2.
vis
- Paolo Lazarić





2015. g.
Varaždin:
2.
100 m
- Andrej Doričić


2.
troskok
- Ivan Vujević





2016. g.
Zagreb:
2.
100 m
- Andrej Doričić


2.
dalj
- Ivan Vujević











DVORANA










2000. g.
Zagreb:
2.
troskok
- Vedran Zoričić


3.
vis
- Luka Brkljačić





2001. g.
Zagreb:
1.
vis
- Luka Brkljačić


3.
troskok
- Milan Ljubotina





2002. g.
Zagreb:
1.
vis
- Luka Brkljačić


2.
100 m
- Azus Simcich


2.
troskok
- Milan Ljubotina

2004. g.
Zagreb:
3.
60 m
- Goran Pekić

2005. g.
Zagreb:
2.
60 m
- Goran Pekić

2006. g.
Zagreb:
1.
60 m
- Goran Pekić


1.
troskok
- Toni Mance

2007. g.
Zagreb:
1.
60 m
- Goran Pekić


1.
kugla
- Nedžad Mulabegović

2008. g.
Zagreb:
1.
kugla
- Nedžad Mulabegović


2.
60 m
- Goran Pekić






Wien:
1.
3.000 m
- Zoran Žilić


2.
400 m
- Dino Kraljević


2.
1.500 m
- Dalibor Gržetić


3.
400 m
- Matko Vučković


3.
1.500 m
- Dino Vukelić

2009. g.
Zagreb:
1.
kugla
- Nedžad Mulabegović


2.
60 m
- Goran Pekić


3.
vis
- Filip Fićor






Wien:
1.
200 m
- Andrej Doričić


1.
400 m
- Matko Vučković


3.
200 m
- Sanjin Šimić

2011. g.
Rijeka:
1.
kugla
- Nedžad Mulabegović


2.
60 m
- Goran Pekić


2.
troskok
- Toni Mance


3.
60 m
- Andrej Doričić

2012. g.
Rijeka:
1.
60 m
- Goran Pekić


1.
troskok
- Alen Bogosavljević


2.
60 m
- Andrej Doričić


3.
vis
- Paolo Lazarić


3.
kugla
- Ivan Blašković

2013. g.
Rijeka:
1.
60 m
- Goran Pekić


1.
kugla
- Nedžad Mulabegović


3.
dalj
- Zoran Talić


3.
troskok
- Alen Bogosavljević

2014. g.
Zagreb:
2.
troskok
- Alen Bogosavljević





2015. g.
Rijeka:
2.
vis
- Noah Luca Matacun





2016. g.
Rijeka:
1.
60 m
- Andrej Doričić


1.
vis
- Noah Luca Matacun


3.
troskok
- Alen Bogosavljević















MLAĐI SENIORI










1976. g.
Varaždin:
1.
1.500 m
- Ivica Pribanić


3.
1.500 m
- Ibrahim Kličić


3.
5.000 m
- Ibrahim Kličić

1977. g.
Split:
3.
1.500 m
- Ivica Pribanić

1980. g.
Rijeka:
1.
kugla
- Aleksandar Dmitrašinović


1.
kladivo
- Miljenko Crnković


3.
disk
- Aleksandar Dmitrašinović

2007. g.
Zagreb:
3.
kugla
- Damir Jakovac

2009. g.
Zagreb:
2.
vis
- Filip Fićor

2011. g.
Split:
1.
100 m
- Andrej Doričić


1.
4x100 m
- Bogosavljević,Sinožić,Doričić,Vučković


2.
100 m
- Ivan Sinožić


2.
200 m
- Andrej Doričić


3.
200 m
- Ivan Sinožić


3.
troskok
- Alen Bogosavljević

2012. g.
Zagreb:
1.
100 m
- Andrej Doričić


3.
400 m pr.
- Gordan Dugina


3.
koplje
- Nikola Čosić

2013. g.
Split:
1.
3.000 m
- Dalibor Gržetić


2.
100 m
- Andrej Doričić


2.
kugla
- Sanjin Peruč


3.
200 m
- Andrej Doričić

2014. g.
Čakovec:
3.
dalj
- Zoran Talić





2015. g.
Split:
1.
dalj
- Ivan Vujević


1.
troskok
- Ivan Vujević





2016. g.
Varaždin:
2.
dalj
- Ivan Vujević


3.
100 m
- Marino Dotlić


3.
200 m
- Marino Dotlić


3.
vis
- Noah Luca Matacun











DVORANA














2015. g.
Rijeka:
1.
vis
- Noah Luca Matacun


1.
dalj
- Ivan Vujević

2016. g.
Rijeka:
1.
troskok
- Ivan Vujević


2.
dalj
- Ivan Vujević


3.
vis
- Noah Luca Matacun


Email facebook twitter Google Bookmarks


© Copyright 2006-2017 - Atletski klub Kvarner.
E-mail: akkvarner@akkvarner.hr

Autor:Siniša Križanec, prof.
Podatke obradio: Janko Povše, ing.