Klupske medalje na drž. prvenstvima » Seniorke

Klupske medalje

SENIORKE










1958. g.
Varaždin:
1.
vis
- Ada Agodini


3.
800 m
- Katica Kršul


3.
dalj
- Ada Agodini

1959. g.
Varaždin:
1.
vis
- Ada Agodini


1.
kugla
- Višnja Cvetetić

1962. g.
Varaždin:
2.
petoboj
- Ada Agodini

1966. g.

3.
petoboj
- Jadranka Antunović

1967. g.
Zagreb:
2.
petoboj
- Jadranka Antunović

1968. g.
Zagreb:
3.
dalj
- Jadranka Antunović


3.
4 x 100 m
- Sušanj, Kusturin, Glavina, Antunović

1969. g.
Osijek:
3.
koplje
- Jadranka Antunović

Rijeka:
3.
petoboj
- Nirvana Kusturin

1970. g.
Zagreb:
1.
4 x 60 m
- Jelovica,Glavina,Antunović,Radlović


2.
400 m
- Snježana Glavina


2.
100 m pr
- Milena Radlović


2.
4 x 100 m
- Jelovica,Glavina,Antunović,Radlović


2.
vis
- Ranka Jelovica


2.
dalj
- Jadranka Antunović


2.
koplje
- Jadranka Antunović


3.
vis
- Milena Radlović

Rijeka:
1.
petoboj
- Jadranka Antunović


2.
petoboj
- Milena Radlović

1971. g.
Split:
1.
vis
- Ranka Jelovica


1.
petoboj
- Jadranka Antunović


2.
100 m pr
- Milena Radlović


3.
400 m
- Snježana Glavina


3.
dalj
- Jadranka Antunović


3.
koplje
- Anđelka Šakan


3.
4 x 100 m
- Saršon, Glavina, Stopar, Radlović


1972. g.
Osijek:
2.
vis
- Ranka Jelovica


2.
koplje
- Anđelka Šakan


3.
100 m pr
- Ranka Jelovica


3.
vis
- Jadranka Antunović


3.
dalj
- Jadranka Antunović


3.
koplje
- Slobodanka Skakić

1973. g.
Rijeka:
1.
koplje
- Anđelka Šakan

1974. g.
Zagreb :

-


1975. g.
Split:
2.
100 m pr
- Bojana Saršon


2.
vis
- Ranka Jelovica

1976. g.
Karlovac:

-


1977. g.
Osijek:
2.
dalj
- Vesna Flank


3.
100 m pr
- Bojana Saršon

1978. g.
Zagreb:
3.
koplje
- Jasna Miletić

1979. g.
Osijek:
2.
koplje
- Jasna Miletić

Rijeka:
1.
petoboj
- Branka Klić

1977. g.
Osijek:
2.
dalj
- Vesna Flank


3.
100 m pr
- Bojana Saršon

1978. g.
Zagreb:
3.
koplje
- Jasna Miletić

1979. g.
Osijek:
2.
koplje
- Jasna Miletić

Rijeka:
1.
petoboj
- Branka Klić

1980. g.
Zagreb:
2.
koplje
-Jasna Miletić


3.
400 m pr
- Tijana Stojčević


3.
vis
- Melinda Puž


3.
kugla
- Jasna Miletić


3.
4 x 100 m
- Puž, Georgijevska, Jeras, Stojčević

1981. g.
Karlovac:
2.
400 m pr.
- Tijana Stojčević


2.
4 x 400 m
- Puž, Banašin, Radetić, Stojčević


3.
100 m
- Saša Banašin


3.
dalj
- Melinda Puž


3.
koplje
- Jasna Miletić


3.
4 x 100 m
- Radetić, Puž, Banašin, Stojčević

1982. g.
Zagreb:
2.
dalj
- Melinda Puž


2.
koplje
- Jasna Miletić


2.
4 x 400 m
- Babić, Puž, Georgijevska, Stojčević


3.
1.500 m
- Tijana Stojčević


3.
100 m pr
- Melinda Puž


3.
vis
- Melinda Puž


1.
sedmoboj
- Melinda Puž

1983. g.
Split:
1.
1.500 m
- Tijana Stojčević


2.
kugla
- Kata Zečević


3.
800 m
- Tijana Stojčević


3.
100 m pr
- Silvija Babić

1984. g.
Osijek:
2.
100 m pr
- Dijana Horvat


2.
vis
- Silvija Babić


2.
kugla
- Kata Zečević


3.
400 m pr
- Ksenija Georgijevska


3.
disk
- Kata Zečević

1985. g.
Split:
1.
koplje
- Jasna Miletić


3.
kugla
- Jasna Miletić


3.
koplje
- Anka Silov


3.
disk
- Anka Silov

1986. g.
Osijek:
2.
vis
- Silvija Babić


2.
koplje
- Anka Silov


2.
4 x 400 m
- Jelić, Frlić, Babić, Lakić

Rijeka:
1.
sedmoboj
- Silvija Babić

1987. g.
Zagreb:
2.
400 m
- Silvija Babić


2.
400 m pr
- Silvija Babić

1988. g.
Osijek:
2.
dalj
- Silvija Babić

1989. g.
Zagreb:
1.
dalj
- Silvija Babić

1992. g.
-




1993. g.
Split:
1.
dalj
- Silvija Babić


1.
troskok
- Silvija Babić


1.
4 x 100 m
- Rešetar, Mandekić, Turak, Babić


3.
100 m
- Mara Rešetar


3.
100 m pr
- Dragana Ciganović


3.
4 x 400 m
- Mandekić, Rešetar, Ciganović, Šaina

1994. g.
Zagreb:
1.
3000 m
- Tijana Stojčević


1.
100 m pr
- Dragana Ciganović


1.
4 x 400 m
- Mandekić, Prtenjača, Ciganović, Babić


1.
dalj
- Silvija Babić


1.
troskok
- Silvija Babić


2.
200 m
- Dragana Ciganović


2.
1500 m
- Tijana Stojčević


2.
100 m pr
- Karin Turak


2.
400 m pr
- Amalija Prtenjača


2.
4 x 100 m
- Mandekić, Ciganović, Turak, Babić


3.
kugla
- Verica Mitrović

1995. g.
Varaždin:
1.
3.000 m
- Tijana Stojčević


1.
100 m pr
- Dragana Ciganović


1.
dalj
- Silvija Mrakovčić


1.
troskok
- Silvija Mrakovčić


3.
400 m pr
- Amalija Prtenjača

Rijeka:
1.
sedmoboj
- Silvija Mrakovčić

1996. g.
Zagreb:
1.
1.500 m
- Tijana Pavičić


1.
100 m pr
- Dragana Ciganović


1.
dalj
- Silvija Mrakovčić


1.
troskok
- Silvija Mrakovčić


1.
kros
- Tijana Pavičić

Čakovec:
1.
sedmoboj
- Silvija Mrakovčić

1997. g.
Split:
1.
100 m pr.
- Dragana Ciganović


1.
disk
- Marija Kurtović


2.
koplje
- Ivana Bižaca


3.
100 m pr.
- Petra Karanikić


3.
4 x 100 m
- Đini, Ciganović, Blečić, Karanikić

1998. g.
Zagreb:
1.
100 m pr.
- Dragana Ciganović


1.
disk
- Vera Begić


1.
koplje
- Ivana Bižaca


2.
dalj
- Petra Karanikić


3.
100 m pr.
- Petra Karanikić


3.
kugla
- Marija Kurtović


3.
disk
- Marija Kurtović

Split:
2.
sedmoboj
- Ivana Bižaca


3.
sedmoboj
- Ivana Bižaca

1999. g.
Zagreb:
1.
disk
- Vera Begić


1.
koplje
- Ivana Bižaca


2.
3.000 m
- Đurđa Babić


2.
100 m pr.
- Dragana Ciganović


2.
koplje
- Andrea Pavlić


3.
kladivo
- Majda Gregorović

Čakovec:
1.
sedmoboj
- Petra Karanikić

2000. g.
Zagreb:
1.
disk
- Vera Begić


1.
koplje
- Ivana Bižaca


2.
100 m pr.
- Dragana Ciganović


2.
400 m pr.
- Esta Matković


2.
disk
- Marija Kurtović


3.
100 m pr.
- Petra Karanikić


3.
dalj
- Dragana Ciganović


3.
koplje
- Andrea Pavlić


3.
kladivo
- Majda Gregorović


3.
4x100 m
- Matković,Kunda,Ciganović,Karanikić

Čakovec:
1.
sedmoboj
- Petra Karanikić

Medulin:
3.
kros
- Tea Vidučić

2001. g.
Zagreb:
1.
disk
- Vera Begić


1.
koplje
- Ivana Bižaca


2.
100 m pr.
- Dragana Ciganović


2.
400 m pr.
- Esta Matković


2.
dalj
- Petra Karanikić


2.
troskok
- Sanja Đini


2.
disk
- Marija Kurtović


2.
4x400 m
- Ćoso,Tustanovski,Matković,Karanikić


3.
3.000 m
- Samanta Gradinšćak


3.
4x100 m
- Đini,Ciganović,Matković,Karanikić

Medulin:
2.
kros
- Tina Novković

2002. g.
Zagreb:
1.
disk
- Vera Begić


2.
troskok
- Sanja Đini


2.
400 m pr.
- Esta Matković


2.
100 m pr.
- Sandra Parlov


2.
disk
- Marija Kurtović


2.
koplje
- Andrea Pavlić


2.
4x400 m
- Tustanovski,Parlov,Ćoso,Matković


3.
100 m
- Petra Karanikić


3.
dalj
- Petra Karanikić


3.
4x100 m
- Đini,Ciganović,Parlov,Karanikić

2003. g.
Zagreb:
1.
disk
- Vera Begić


2.
100 m pr.
- Dragana Ciganović


2.
disk
- Marija Kurtović


2.
koplje
- Andrea Pavlić


3.
800 m
- Kristina Tustanovska


3.
dalj
- Petra Karanikić


3.
troskok
- Sanja Đini


3.
kladivo
- Majda Gregorović

2004. g.
Zagreb:
1.
400 m pr.
- Dragana Ciganović


1.
dalj
- Petra Karanikić


1.
troskok
- Sanja Đini


1.
disk
- Vera Begić


2.
100 m pr.
- Arna Erega


2.
disk
- Marija Kurtović


3.
4x100 m
- Erega,Ciganović,Parlov,Karanikić


2.
4x400 m
- Ciganović,Parlov,Jurman,Tustanovski

Medulin:
2.
kros
- Samanta Gradinšćak

2005. g.
Zagreb:
1.
400 m pr.
- Sandra Parlov


1.
dalj
- Petra Karanikić


1.
4x100 m
- Erega,Parlov,Karanikić,Grbeš


1.
disk
- Vera Begić


2.
dalj
- Mirjana Gagić


2.
disk
- Marija Kurtović


2.
4x400 m
- Ciganović,Rosanda,Jurman,Parlov


3.
400 m pr.
- Andrea Rosanda


3.
vis
- Sanja Ljubičić

2006. g.
Zagreb:
1.
dalj
- Petra Karanikić


1.
troskok
- Petra Karanikić


1.
disk
- Vera Begić


1.
4x100 m
- Đini,Parlov,Karanikić,Grbeš


2.
100 m pr.
- Arna Erega


3.
400 m pr.
- Andrea Rosanda


3.
koplje
- Višnja Šoštarić
kros
Sinj:
3.
6.000 m
- Iva Nadalin

2007. g.
Varaždin:
1.
dalj
- Petra Karanikić


1.
disk
- Vera Begić


2.
dalj
- Arna Erega


2.
troskok
- Petra Karanikić


3.
100 m
- Sandra Parlov


3.
400 m
- Sandra Parlov

2008. g.
Rijeka:
1.
dalj
- Arna Erega


1.
troskok
- Sanja Đini


1.
disk
- Vera Begić


2.
200 m
- Sandra Parlov


2.
100 m pr.
- Arna Erega


2.
4x100 m
- Erega,Parlov,Karanikić,Vučković


3.
100 m
- Sandra Parlov


3.
dalj
- Petra Karanikić


3.
kugla
- Vesna Vidas

2009. g.
Varaždin:
1.
dalj
- Arna Erega


1.
disk
- Vera Begić


2.
100 m pr.
- Arna Erega


2.
4x100 m
- Erega,Parlov,Gagić,Vučković


3.
100 m
- Sandra Parlov


3.
200 m
- Sandra Parlov


3.
dalj
- Mirjana Gagić





2010. g.
Rijeka:
1.
200 m
- Sandra Parlov


1.
dalj
- Mirjana Gagić


1.
troskok
- Mirjana Gagić


2.
100 m
- Sandra Parlov


2.
disk
- Vera Begić


2.
4x100 m
- Vučković,Parlov,Belančić,Dessardo

2011. g.
Zagreb:
1.
100 m
- Sandra Parlov


1.
dalj
- Mirjana Gagić


1.
troskok
- Mirjana Gagić


2.
200 m
- Sandra Parlov


2.
4x100 m
- Vučković,Parlov,Dessardo,Belančić





2012. g.
Rijeka:
1.
100 m
- Sandra Parlov


1.
dalj
- Mirjana Gagić


2.
200 m
- Sandra Parlov


2.
4x100 m
- Erlić Vučaj,Gerčer,Tepuš,Parlov


3.
disk
- Vera Begić Blečić





2013. g.
Zagreb:
1.
dalj
- Mirjana Gagić


1.
koplje
- Sara Kolak





2016. g.
Zagreb:
1.
koplje
- Sara Kolak

Zagreb:
3.
4x200 m
- Gojak, Miškulin, Bobanović, Barnjak



















DVORANA







2000. g.
Zagreb:
2.
troskok
- Sanja Đini







2001. g.
Zagreb:
1.
troskok
- Sanja Đini



2.
60 m pr.
- Dragana Ciganović







2002. g.
Zagreb:
1.
troskok
- Sanja Đini



2.
60 m
- Petra Karanikić



2.
dalj
- Petra Karanikić



3.
dalj
- Arna Erega






2004. g.
Zagreb:
1.
60 m
- Petra Karanikić


1.
60 m pr.
- Arna Erega


1.
dalj
- Petra Karanikić


1.
troskok
- Sanja Đini


2.
60 m
- Arna Erega


3.
dalj
- Mirjana Gagić


3.
vis
- Sanja Ljubičić





2005. g.
Zagreb:
1.
dalj
- Petra Karanikić


1.
60 m pr.
- Arna Erega


2.
troskok
- Alexandra Hrstić


3.
dalj
- Mirjana Gagić





2006. g.
Zagreb:
1.
dalj
- Petra Karanikić


3.
60 m
- Anja Grbeš


3.
vis
- Andrea Rosanda





2007. g.
Zagreb:
1.
dalj
- Petra Karanikić


2.
60 m pr.
- Arna Erega


3.
vis
- Andrea Rosanda

Wien:
3.
400 m
- Sandra Parlov





2008. g.
Zagreb:
1.
dalj
- Petra Karanikić


2.
dalj
- Mirjana Gagić


2.
troskok
- Mirjana Gagić


3.
60 m
- Sandra Parlov


3.
troskok
- Sanja Đini


3.
kugla
- Višnja Šoštarić

Wien:
1.
200 m
- Anja Grbeš


1.
400 m
- Sandra Parlov


2.
200 m
- Sandra Parlov


2.
400 m
- Anja Grbeš


3.
200 m
- Ana Širola


3.
400 m
- Ana Širola





2009. g.
Zagreb:
1.
dalj
- Petra Karanikić


2.
60 m
- Sandra Parlov


2.
troskok
- Sanja Đini

Wien:
2.
200 m
- Paula Vučković





2010. g.
Zagreb:
3.
dalj
- Mirjana Gagić





2011. g.
Rijeka:
1.
60 m
- Sandra Parlov


1.
dalj
- Mirjana Gagić


1.
troskok
- Mirjana Gagić


2.
60 m pr.
- Ivana Belančić





2012. g.
Rijeka:
1.
60 m
- Sandra Parlov


1.
dalj
- Mirjana Gagić


1.
troskok
- Mirjana Gagić


3.
60 m
- Paula Vučković





2013. g.
Rijeka:
1.
dalj
- Mirjana Gagić





2016. g.
Rijeka:
2.
dalj
- Klara Barnjak


3.
60 m
- Klara Barnjak











MLAĐE SENIORKE










2003. g.
Zagreb:
1.
disk
- Vera Begić

2004. g.
Zagreb:
1.
disk
- Vera Begić


2.
kugla
- Vesna Vidas


3.
kugla
- Vera Begić


3.
disk
- Vesna Vidas

2005. g.
Zagreb:
1.
400 m
- Sandra Parlov


1.
400 m pr.
- Andrea Rosanda


1.
koplje
- Višnja Šoštarić


2.
1.500 m
- Samanta Gradinšćak





2006. g.
Zagreb:
3.
koplje
- Višnja Šoštarić

2007. g.
Zagreb:
1.
kugla
- Vesna Vidas


3.
koplje
- Višnja Šoštarić

2008. g.
Varaždin:
1.
100 m pr.
- Arna Erega


1.
dalj
- Arna Erega


1.
troskok
- Arna Erega


2.
vis
- Sanja Ljubičić


2.
troskok
- Aleksandra Hrstić


2.
koplje
- Tea Cupač


3.
vis
- Andrea Rosanda


3.
disk
- Tea Cupač

2009. g.
Zagreb:
1.
100 m
- Paula Vučković


1.
troskok
- Mirjana Gagić

2010. g.
Zagreb:
1.
100 m
- Paula Vučković


1.
troskok
- Mirjana Gagić

2011. g.
Split:
1.
100 m
- Paula Vučković


1.
200 m
- Paula Vučković

2014. g.
Čakovec:
1.
koplje
- Sara Kolak

2015. g.
Split:
3.
300 m
- Paula Tepuš





2016. g.
Varaždin:
2.
dalj
- Klara Barnjak







DVORANA






2016. g.
Rijeka:
1.
60 m pr.
- Klara Barnjak


3.
dalj
- Klara Barnjak


3.
kugla
- Nea Bagarić