KVARNER NAJBOLJI U KVARNERSKOJ LIGI

Završila je još jedna sezona Kvarnerske lige u kojoj su se naši atletičari okitili titulom ukupnih
pobjednika! Prvo mjesto u ukupnom poretku naši su atletičari osvojili u konkurenciji mlađih juniorki,
mlađih juniora, mlađih kadetkinja, mlađih kadeta, limača i cicibana.
Kvarnerska liga završila je prošle subote pojedinačnim prvenstvom u krosu na Grobničkom polju na
kojem su naši atletičari ostvarili zapažene rezultate. Pogotovo u konkurenciji mlađih kadeta u kojoj su
okupirali pobjedničko postolje. Vid Šašinka osvojio je prvo mjesto u utrci na 1.000 metara, iza njega se
plasirao Jakov lončar, treći je bio Luka Njegovan.

Prvo mjesto osvojili su i mlađi junior Dominik Babić te ciciban Martin Andlar, Paola Katalinić bila je
druga u konkurenciji mlađih kadetkinja, dok je Ani Tibljaš osvojila treće mjesto u konkurenciji mlađih
juniorki, a Sandra Žilić u konkurenciji limačica.

-Rezultati, mlađe juniorke, 1.500 m: 3. Ani Tibljaš.
-Mlađi juniori, 2.000 m: 1. Dominik Babić, 5. Dominik Tičak, 6. Leon Lanza, 7. Ivo Crnković.
-Kadetkinje, 1.500 m: 4. Lena Valerijev.
-Mlađe kadetkinje, 800 m: 2. Paola Katalinić, 13. Antonia Gauš, 21. Enia Benković, 24. Rori Kezele, 29.
Emma Sacchi.
-Mlađi kadeti, 1.000 m: 1. Vid Šašinka, 2. Jakov Lončar, 3. Luka Njegovan, 7. Matija Miškulin, 16. Daniel
Pleše, 17. Dominik Jurić.
-Limačice, 600 m: 3. Sandra Žilić, 7. Petra Raspor, 12. Anika Lučić, 21. Nika Krculić, 23. Linda Paškvan.
-Limači, 600 m: 4. Sven Karminski, 5. Filip Vrkić, 6. Dino Brkić, 8. Tomas Jurinjak, 15. Fran Srdoč, 16.
Lukas Maleš, 18. Adriano Tončinić, 23. Niko Božić.
-Cicibanke, 300 m: 5. Chiara Zuzzi, 8. Petra Pevalek, 10. Lucija Vukušić, 11. Ivona Karminski, 18.
Tiziana Tončinić, 27. Tia Kezele.
-Cicibani, 300 m: 1. Martin Andlar, 4. Roko Prpić, 10. Gašpar Vukušić.

Ekipni poredak, ukupno: 1. Kvarner 2.177, 2. Istra 1.332, 3. Krk 1.067, 4. Grobnik 1.006, 5. Maximvs
689, 6. Albona 547, 7. Liburnija 310, 8. Viškovo 220, 9. Jadran 135, 10. Medulin 29 bodova.
-Mlađe juniorke: 1. Kvarner 250, 2. Istra 232, 3. Grobnik 65, 4. Albona 47, 5. Maximvs, 6. Krk, 7.
Liburnija bez bodova.
-Mlađi juniori: 1. Kvarner 328, 2. Istra 211, 3. Albona 75, 4. Maximvs 49, 5. Jadran 26, 6. Krk, 7.
Liburnija, 8. Grobnik bez bodova.
-Kadetkinje: 1. Istra 320, 2. Kvarner 271, 3. Krk 240, 4. Grobnik 162, 5. Jadran 79, 6. Maximvs 69, 7.
Liburnija 49, 8. Albona 34, 9. Viškovo 26 bodova.
-Kadeti: 1. Krk 350, 2. Kvarner 280, 3. Maximvs 216, 4. Grobnik 189, 5. Istra 179, 6. Viškovo 105, 7.
Albona, 8. Liburnija bez bodova.
-Mlađe kadetkinje: 1. Kvarner 562, 2. Albona 334, 3. Krk 328, 4. Grobnik 303, 5. Istra 232, 6. Maximvs
173, 7. Liburnija 127, 8. Viškovo 21, 9. Medulin 15, 10. Jadran 7 bodova.
-Mlađi kadeti: 1. Kvarner 486, 2. Grobnik 287, 3. Maximvs 182, 4. Istra 158, 5. Krk 149, 6. Liburnija 134,
7. Viškovo 68, 8. Albona 57, 9. Jadran 23, 10. Medulin 14 bodova.
-Limači: 1. Kvarner 88, 2. Albona 69, 3. Grobnik 61, 4. Krk 57, 5. Liburnija 36, 6. Viškovo 28, 7. Istra 26,
8. Lošinj 17, 8. Medulin 17, 10. Jadran 15, 11. Maximvs 11 bodova.
-Cicibani: Kvarner 112, 2. Grobnik 67, 3. Albona 58, 4. Liburnija 48, 5. Lošinj 36, 6. Istra 35, 7. Maximvs
27, 8. Jadran 26, 9. Krk 20, 10. Medulin 17, 11. Viškovo 12 bodova.

Comments for this post are closed.