Kvarnerska liga – 7. kolo

ČUBELIĆ, ŠAŠINKA, LONČAR I VALERIJEV POPRAVILI OSOBNE REKORDE

Iako je za naše atletičare sezona već završila, prošlu su subotu opet postigli dobre rezultate. I to u petome kolu Kvarnerske lige na stadionu na Kantridi koja im je više poslužila kao trening natjecanje, a na kojem su se popravili i neki osobni rekordi. Svoj je najbolji rezultat u vortexu tako popravio mlađi kadet Andre Jure Čubelić (57,11), Vid Šašinka u utrci na 600 metara (1:38.7), Jakov Lončar 600 metara ( 1:44,3) i Lena Velerijev 600 metara (1:44,8). Čestitke svima!

Rezultati, mlađi juniori, 100 m: 1. Erik Sluga 11.4, 2. Matej Vrban 11.4
koplje: 1. Toni Gržić 52,06, 2. Matej Vrban 31,71, 3. Erik Sluga 27,46
400 m: 1. Ivo Crnković 57.1, 2. Adrian Ružić 56.7, 3. Leon Lanza 55.0
 1.500 m: 1. Dominik Babić 4:20.2, 2. Luka Vukelić 4:20.9, 3. Dominik Tićak 4:55.8.
Poredak: Kvarner 295, Istra 178, Albona 48, Maximvs 26, Jadran 26, Krk, Liburnija, Grobnik bez bodova.

Mlađe juniorke, kugla: 1. Nea Bagarić 11,23
 400 m: 1. Tea Jurić 1:06.2
1.500 m: 1. Sara Superina 5:48.6
 Poredak: Kvarner 234, Istra 200, Grobnik 65, Albona 29, Maximvs, Krk, Liburnija bez bodova.

Kadeti, vis: 1. Ivan Margetić 150, 2. Karlo Mance 145
60 m: 2. Ivan Bobanović 7.9
300 m: 3. Ivan Bobanović 44.5
koplje: 1. Karlo Mance 41,49, 2. Ivan Leko 34,72, 3. Arijan Čarapina 23,42
4×100 m: 1.  Viškovo (Matošević, J. Mjeda, P. Mjeda, Pešić) 1:01.0
Poredak:  Krk 323, Kvarner 280, Maximvs 181, Grobnik 168, Istra 151, Viškovo 90, Albona, Liburnija bez bodova.

Kadetkinje, kugla: 1. Paola Klasan 9,80, 3. Laura Delač 8,83
60 m: 2. Nikolina Buha 8.8
300 m: 2. Nikolina Buha (Kvarner) 49.2
600 m: 1. Lena Valerijev 1:44.8
Poredak: Istra 285, Kvarner 255, Krk 227, Grobnik 136, Jadran 67, Liburnija 49, Maximvs 45, Albona 34, Viškovo 26 bodova.

Mlađi kadeti, vis: 2. Matej Mohorovičić 145
80 m prepone: 1. Dino Škrobonja 13.1
60 m: 2. Dino Škrobonja 8.1, 3. Matija Miškulin 8.7
vortex: 1. Andre Jure Čubelić 57,11, 3. Filip Vrkić 46,31
200 m: 1. Matija Miškulin 29.2, 3. Karlo Knežević 35.0
600 m: 1. Vid Šašinka 1:38.7, 2. Jakov Lončar 1:44.3
4×60 m: 1. Kvarner (Miškulin, Škrobonja, M. Mohorovičić, P. Mohorovičić) 39.1
 Poredak: Kvarner 451, Grobnik 262, Maximvs 156, Krk 149, Istra 134, Liburnija 124, Viškovo 54, Albona 48, Jadran 23, Medulin 14 bodova.

Mlađe kadetkinje, dalj: 3. Klara Matković 4,42
kugla: 1. Ira Čekada 10,94
80 m prepone: 1. Nicole Milić 13.1, 2. Nika Levak 14.0
60 m: 2. Lea Sintić 8.7
200 m: 2. Nika Levak 30.3
4×60 m: 1. Kvarner (Pervan, Levak, Milić, Rudin) 34.3, 2. Kvarner II (Grbac, Mihelčić, Grčko, Benković) 36.7, 3. Grobnik (Štiglić,  Ljubobratobić, Vlašić, Huseinović) 37.6
Poredak: Kvarner 535, Krk 308, Albona 303, Grobnik 290, Istra 202, Maximvs 146, Liburnija 119, Viškovo 21, Medulin 15, Jadran 7 bodova.

 

Comments for this post are closed.