LIMAČI KVARNERA NAJBOLJI U DALJU

Tko ima najbolje skakače udalj u konkurenciji limača? Kvarner! Naši su limači dominirali daljem na Pojedinačnom prvenstvu dječje Kvarnerske lige, što je prošle nedjelje održana u Atletskoj dvorani na Kantridi. Sven Karminski pobijedio je skokom od 3,92 metra, drugi je bio Nino Novosel sa sedam centimetara kraćim skokom, a treći Ivan Pevalek sa 3,79 metara.

Svakako treba istaknuti i Martina Andlara koji je ostvario dvije pobjede, i to u skoku uvis preskočivši 132 centimetra i u utrci na 60 metara u finalu koje je trčao 9.30 sekundi, a u kojoj je odmah iza njega ciljem prošao Tomas Jurinjak (9.47).

Uspješne su bile i naše limačice koje su u finalnoj utrci na 60 metara ostale korak do postolja. Tako je Karin Sušanj bila četvrta, a treće joj je mjesto pobjeglo za svega dvije stotinke (10.02). Chiara Zuzzi zauzela je peto mjesto (10.06), dok je Nika Krculić osvojila šesto mjesto (10.16).

   

 

 

ATLETSKI SAVEZ PRIMORSKO-GORANSKE ŽUPANIJE

POJEDINAČNO PRVENSTVO DJEČJE KVARNERSKE LIGE 2018. ZA LIMAČE I LIMAČICE

Rijeka, 25.03.2018.

Atletska dvorana “Kantrida”

 

REZULTATI

 

Vis – Limači

Poredak Ime i prezime Klub St. broj God. Rezultat
1 MARTIN ANDLAR KVA 2008. 132
2 LEON LUKIĆ GRO 2007. 103
3 FILIP VRKIĆ KVA 2007. DNS
4 MATEJ RUŽIĆ KVA 2007. DNS

 

Vis – Limačice

Poredak Ime i prezime Klub St. broj God. Rezultat
1 JELENA HRASTINA JC 2008. 130
2 KELLY TOMANJIK ALB 2007. 115
3 SOFIA KOVAČIĆ GRO 2008. 115
4 ANJA BARBARIĆ KVA 2008. 115
5 ANAI DAGOSTIN ALB 2007. 109
6 CHIARA ZUZZI KVA 2008. 106
7 LEA KOVAČ GRO 2008. 100
8 LARA GIAČIĆ KVA 2007. 100
9 VITA ROPAC KVA 2007. DNS
10 KATJA RAČKI GRO 2008. DNS
11 MAGDALENA MUCIĆ ALB 2007. DNS

 

Dalj (zona) – Limačice

Poredak Ime i prezime Klub St. broj God. Rezultat
1 AGATA MILETIĆ LUPETIN ALB 2007. 3,97
2 LARA RAGUŽ JC 2008. 3,36
3 EMILY BRAJKOVIĆ ALB 2007. 3,36
4 NIKA KRCULIĆ KVA 2007. 3,35
5 SILVIJA ŽILIĆ KVA 2008. 3,27
6 KARIN SUŠANJ KVA 2008. 3,16
7 JANA PAVLOVIĆ LIB 2007. 3,16
8 LANA MIŠIĆ VIŠ 2007. 3,02
9 KATJA BRUSIĆ KVA 2009. 3,01
10 TIA KEZELE KVA 2009. 2,99
11 SARAH PAOLA RAZUM LOŠ 2,98
12 ERA EJUPI KRK 2007. 2,88
13 NINA KUKULJAN GRO 2009. 2,84
14 ELLEN PRAR ALB 2007. 2,78
15 MIA FARAGUNA ALB 2010. 2,77
16 ANI ČUPIĆ ALB 2007. 2,73
17 MARE GRDINIĆ KRK 2008. 2,72
18 KORINA KUŠTERA FILIPOV LIB 2008. 2,71
19 ELENA ČEPRNJA GRO 2009. 2,69
20 ANI POLDRUGOVAC ALB 2009. 2,69
21 NORA PEŠOV KVA 2009. 2,68
22 MARTINA LLESHDEDAJ KRK 2007. 2,65
23 LANA ŠVERKO ALB 2007. 2,65
24 EMA REPAC LIB 2009. 2,57
25 LARA ALAGIĆ GRO 2007. 2,51
26 LUANA LUKŠA LOŠ 2,46

 

27 ANA KRULJAC GRO 2009. 2,27
28 VIKTORIA VELJAK ALB 2009. 2,27
29 LEA KRAUSE KRK 2008. 2,26
30 NORA BELUŠIĆ ALB 2010. 2,22
31 IVANA TUBAKOVIĆ ALB 2009. 2,15
32 NINA MALIGEC KRK 2008. NM
33 ELENA BAN KVA 2008. DNS
34 LINDA PAŠKVAN KVA 2007. DNS
35 NIKA SAMARDŽIĆ KVA 2008. DNS
36 MIA BABNIK KVA 2009. DNS
37 ROŽA MARULIĆ KVA 2008. DNS
38 PAULA DONADIĆ GRO 2007. DNS
39 MORENA NAČINOVIĆ ALB 2007. DNS
40 GAIA BRUNA UŽIČANIN ALB 2007. DNS
41 ZOE MARKOVIĆ ALB 2011. DNS
42 ANA PAOLA PERŠIĆ ALB 2007. DNS
43 ELLA MILEVOJ ALB 2007. DNS
44 ZOI TENČIĆ ALB 2010. DNS
45 NINA RAŠUO ALB 2010. DNS
46 GABRIELA TIĆAC JC 2008. DNS
47 ANIKA MAJETIĆ JC 2007. DNS
48 KRISTINA CEROVIĆ JC 2007. DNS
49 PAULA NINKOVIĆ JC 2008. DNS
50 ELENA KIŠ JC 2008. DNS
51 ISABEL REK JC 2008. DNS
52 MARTA CEROVIĆ JC 2010. DNS
53 NEVIA ROGIĆ JC 2010. DNS
54 LAURA HOCENSKI LOŠ DNS

 

Dalj – Limači

Poredak Ime i prezime Klub St. broj God. Rezultat
1 SVEN KARMINSKI KVA 2007. 3,92
2 NINO NOVOSEL KVA 2008. 3,85
3 IVAN PEVALEK KVA 2008. 3,79
4 IVANO RADOČAJ ALB 2007. 3,79
5 TOMAS JURINJAK KVA 2007. 3,78
6 LEO ČEKADA KVA 2007. 3,62
7 TOMA GRŠKOVIĆ LOŠ 3,49
8 LOVRO KRIPL LIB 2007. 3,49
9 BORNA BAČIĆ LOŠ 2007. 3,42
10 MARKO VULIĆ KVA 2008. 3,40
11 DAVID JELUŠIĆ KVA 2007. 3,38
12 DINO BRKIĆ GRO 2007. 3,33
13 FILIP JURICA LIB 2008. 3,29
14 BENJAMIN TALAN GRO 2008. 3,18
15 PATRIK KLOVAR LUKARIC KVA 2009. 3,09
16 MARKO HOCENSKI LOŠ 2,99
17 RINO IVANIĆ KVA 2009. 2,98
18 ROKO PRPIĆ KVA 2009. 2,98
19 RYAN ČAVLEK LOŠ 2009. 2,94
20 NIKO JUTRIŠA LIB 2007. 2,93

 

POJEDINAČNO PRVENSTVO DJEČJE KVARNERSKE LIGE 2018.
ZA LIMAČE I LIMAČICE
21 KARLO UGRIN GRO 2009. 2,77
22 TONI FRANKOVIĆ ALB 2008. 2,72
23 MATIJA LULIĆ LIB 2008. 2,69
24 FABIAN PERŠIĆ ALB 2008. 2,67
25 GABRIEL VASILJEVIĆ LIB 2008. 2,65
26 TIN HLAČA GRO 2007. 2,44
27 GAEL RUŽIĆ ALB 2009. 2,38
28 JAN DOBRIĆ ALB 2010. 2,27
29 NIKO BIONDIĆ GRO 2007. 2,10
30 ROMAN LUČIĆ KVA 2008. DNS
31 FILIP VUKASOVIĆ GRO 2008. DNS
32 IVAN SINJERI GRO 2007. DNS
33 LUKAS VERBANAC ALB 2010. DNS
34 LEO KAUZLARIĆ LIB 2007. DNS
35 NIKO ŽIGIĆ LIB 2007. DNS
36 TINO ŽIGIĆ LIB 2007. DNS
37 FILIP ŠAMANIĆ KRK 2008. DNS

 

60 m – Limačice- 1. skupina

St. br. Ime i prezime Klub St. broj God. Rezultat
1 IVONNA KARMINSKI KVA 2009. 10,45
2 ANA KRULJAC GRO 2009. 11,26
3 NORA BELUŠIĆ ALB 2010. 13,17
4 ZOI TENČIĆ ALB 2010. DNS
5 NINA RAŠUO ALB 2010. DNS
6 TOE MARKOVIĆ ALB 2011. DNS
7 MARTA CEROVIĆ JC 2010. DNS
8 NEVIA ROGIĆ JC 2010. DNS

 

60 m – Limačice – 2. skupina

St. br. Ime i prezime Klub St. broj God. Rezultat
1 NORA PEŠOV KVA 2009. 10,43
2 NINA KUKULJAN GRO 2009. 10,79
3 EMA REPAC LIB 2009. 11,26
4 VIKTORIA VELJAK ALB 2009. 11,77
5 IVANA TUBAKOVIĆ ALB 2009. 12,09
6 MIA BABNIK KVA 2009. DNS
7 KRISTINA CEROVIĆ JC 2007. DNS
8 GABRIELA TIĆAC JC 2008. DNS

 

60 m – Limačice- 3. skupina

St. br. Ime i prezime Klub St. broj God. Rezultat
1 KATJA BRUSIĆ KVA 2009. 10,43
2 LARA GIAČIĆ KVA 2007. 10,64
3 JELENA HRASTINA JC 2008. 10,94
4 VALENTINA ZORETIĆ GRO 2009. 11,41
5 TIZIANA TONČINIĆ KVA 2008. 11,48
6 PAULA NINKOVIĆ JC 2008. DNS
7 ISABEL REK JC 2008. DNS
8 ANIKA MAJETIĆ JC 2007. DNS

 

60 m – Limačice- 4. skupina

St. br. Ime i prezime Klub St. broj God. Rezultat
1 NIKA KRCULIĆ KVA 2007. 10,08
2 LARA ALAGIĆ GRO 2007. 10,57
3 KORINA UTJEŠINOVIĆ KVA 2008. 10,69
4 ELENA ČEPRNJA GRO 2009. 10,74
5 KORINA KUŠTERA FILIPOV LIB 2008. 10,77
6 ELENA KIŠ JC 2008. DNS
7 NIKA SAMARĐŽIĆ KVA 2008. DNS
8 VITA ROPAC KVA 2007. DNS

 

60 m – Limačice – 5. skupina

St. br. Ime i prezime Klub St. broj God. Rezultat
1 KARIN SUŠANJ KVA 2008. 10,02
2 LARA RAGUŽ JC 2008. 10,12
3 TIA KEZELE KVA 2009. 10,40
4 LEA KOVAČ GRO 2008. 10,68
5 MARE GRDINIĆ KRK 2008. 10,72
6 ANJA BARBARIĆ KVA 2008. 10,78
7 LANA ŠVERKO ALB 2007. 12,76
8 ELENA BAN KVA 2008. DNS

 

60 m – Limačice – 6. skupina

St. br. Ime i prezime Klub St. broj God. Rezultat
1 CHIARA ZUZZI KVA 2008. 10,31
2 ANAI DAGOSTIN ALB 2007. 10,56
3 ERA EJUPI KRK 2007. 10,67
4 NINA MALIGEC KRK 2008. 10,73
5 KELLY TOMANJIK ALB 2007. 10,76
6 ANI POLDRUGOVAC ALB 2009. 11,03
7 MARTINA LLESHDEDAJ KRK 2007. 11,24
8 MORENA NAČINOVIĆ ALB 2007. DNS

 

60 m – Limačice – 7. skupina

St. br. Ime i prezime Klub St. broj  God. Rezultat
1 EMILY BRAJKOVIĆ ALB 2007. 10,40
2 SARAH PAOLA RAZUM LOŠ 10,48
3 ELLEN PRAR ALB 2007. 10,60
4 ANI ČUPIĆ ALB 2008. 11,04
5 LEA KRAUSE KRK 2007. 11,59
6 MAGDALENA MUCIĆ ALB 2007. DNS
7 ANA PAOLA PERŠIĆ ALB 2007. DNS
8 PAULA DONADIĆ GRO 2007. DNS

 

60 m – Limačice – 8. skupina

St. br. Ime i prezime Klub St. broj  God. Rezultat
1 AGATA MILETIĆ LUPETIN ALB 2007. 9,83
2 SOFIA KOVAČIĆ GRO 2008. 10,28
3 STELLA GROZDANIĆ VIŠ 2008. 10,59
4 MIA FARAGUNA ALB 2009. 10,75
5 LUANA LUKŠA LOŠ 11,24

 

POJEDINAČNO PRVENSTVO DJEČJE KVARNERSKE LIGE 2018.
ZA LIMAČE I LIMAČICE
7 ELLA MILEVOJ ALB 2008. DNS
8 LINDA PAŠKVAN KVA 2007. DNS

 

60 m – Limačice – 9. skupina

St. br. Ime i prezime Klub St. broj  God. Rezultat
1 LANA MIŠIĆ VIŠ 2007. 9,79
2 JANA PAVLOVIĆ LIB 2007. 10,22
3 SILVIJA ŽILIĆ KVA 2008. 10,56
4 LAURA HOCENSKI LOŠ 10,73
5 GAIA BRUNA UŽIČANIN ALB 2007. DNS
6 ROŽA MARULIĆ KVA 2008. DNS
7 KATJA RAČKI GRO 2008. DNS

 

60 m – Limačice – PF

Poredak Ime i prezime Klub St. broj God. Rezultat
1 LANA MIŠIĆ VIŠ 2007. 9,79
2 AGATA MILETIĆ LUPETIN ALB 2007. 9,83
3 KARIN SUŠANJ KVA 2008. 10,02
4 NIKA KRCULIĆ KVA 2007. 10,08
5 LARA RAGUŽ JC 2008. 10,12
6 JANA PAVLOVIĆ LIB 2007. 10,22
7 SOFIA KOVAČIĆ GRO 2008. 10,28
8 CHIARA ZUZZI KVA 2008. 10,31
9 TIA KEZELE KVA 2009. 10,40
9 EMILY BRAJKOVIĆ ALB 2007. 10,40
11 NORA PEŠOV KVA 2009. 10,43
11 KATJA BRUSIĆ KVA 2009. 10,43
13 IVONNA KARMINSKI KVA 2009. 10,45
14 SARAH PAOLA RAZUM LOŠ 10,48
15 ANAI DAGOSTIN ALB 2007. 10,56
15 SILVIJA ŽILIĆ KVA 2008. 10,56
17 LARA ALAGIĆ GRO 2007. 10,57
18 STELLA GROZDANIĆ VIŠ 2008. 10,59
19 ELLEN PRAR ALB 2007. 10,60
20 LARA GIAČIĆ KVA 2007. 10,64
21 ERA EJUPI KRK 2007. 10,67
22 LEA KOVAČ GRO 2008. 10,68
23 KORINA UTJEŠINOVIĆ KVA 2008. 10,69
24 MARE GRDINIĆ KRK 2008. 10,72
25 NINA MALIGEC KRK 2008. 10,73
25 LAURA HOCENSKI LOŠ 10,73
27 ELENA ČEPRNJA GRO 2009. 10,74
28 MIA FARAGUNA ALB 2009. 10,75
29 KELLY TOMANJIK ALB 2007. 10,76
30 KORINA KUŠTERA FILIPOV LIB 2008. 10,77
31 ANJA BARBARIĆ KVA 2008. 10,78
32 NINA KUKULJAN GRO 2009. 10,79
33 JELENA HRASTINA JC 2008. 10,94
34 ANI POLDRUGOVAC ALB 2009. 11,03
35 ANI ČUPIĆ ALB 2008. 11,04
36 MARTINA LLESHDEDAJ KRK 2007. 11,24
36 LUANA LUKŠA LOŠ 11,24

 

POJEDINAČNO PRVENSTVO DJEČJE KVARNERSKE LIGE 2018.
ZA LIMAČE I LIMAČICE
38 ANA KRULJAC GRO 2009. 11,26
38 EMA REPAC LIB 2009. 11,26
40 VALENTINA ZORETIĆ GRO 2009. 11,41
41 TIZIANA TONČINIĆ KVA 2008. 11,48
42 LEA KRAUSE KRK 2007. 11,59
43 VIKTORIA VELJAK ALB 2009. 11,77
44 IVANA TUBAKOVIĆ ALB 2009. 12,09
45 LANA ŠVERKO ALB 2007. 12,76
46 NORA BELUŠIĆ ALB 2010. 13,17
47 ZOI TENČIĆ ALB 2010. DNS
48 NINA RAŠUO ALB 2010. DNS
49 TOE MARKOVIĆ ALB 2011. DNS
50 MARTA CEROVIĆ JC 2010. DNS
51 NEVIA ROGIĆ JC 2010. DNS
52 MIA BABNIK KVA 2009. DNS
53 KRISTINA CEROVIĆ JC 2007. DNS
54 GABRIELA TIĆAC JC 2008. DNS
55 PAULA NINKOVIĆ JC 2008. DNS
56 ISABEL REK JC 2008. DNS
57 ANIKA MAJETIĆ JC 2007. DNS
58 ELENA KIŠ JC 2008. DNS
59 NIKA SAMARĐŽIĆ KVA 2008. DNS
60 VITA ROPAC KVA 2007. DNS
61 ELENA BAN KVA 2008. DNS
62 MORENA NAČINOVIĆ ALB 2007. DNS
63 MAGDALENA MUCIĆ ALB 2007. DNS
64 ANA PAOLA PERŠIĆ ALB 2007. DNS
65 PAULA DONADIĆ GRO 2007. DNS
66 ELLA MILEVOJ ALB 2008. DNS
67 LINDA PAŠKVAN KVA 2007. DNS
68 GAIA BRUNA UŽIČANIN ALB 2007. DNS
69 ROŽA MARULIĆ KVA 2008. DNS
70 KATJA RAČKI GRO 2008. DNS

 

60 m – Limačice – FINALE

Poredak Ime i prezime Klub St. broj God. Rezultat
1 AGATA MILETIĆ LUPETIN ALB 2007. 9,56
2 LANA MIŠIĆ VIŠ 2007. 9,94
3 LARA RAGUŽ JC 2008. 10,00
4 KARIN SUŠANJ KVA 2008. 10,02
5 CHIARA ZUZZI KVA 2008. 10,06
6 NIKA KRCULIĆ KVA 2007. 10,16
7 JANA PAVLOVIĆ LIB 2007. 10,21
8 SOFIA KOVAČIĆ GRO 2008. 10,29

 

 

60 m – Limači- 1.skupina

St. br. Ime i prezime Klub St. broj God. Rezultat
1 ROKO PRPIĆ KVA 2009. 10,56
2 KARLO UGRIN GRO 2009. 11,01
3 PATRIK KLOVAR LUKARIĆ KVA 2009. 11,05
4 MATIJA LULIĆ LIB 2008. 11,43
5 TIN HLAČA GRO 2007. 11,46
6 JAN DOBRIĆ ALB 2010 12,59
7 LUKAS VERBANAC ALB 2010. DNS

 

60 m – Limači- 2.skupina

St. br. Ime i prezime Klub St. broj God. Rezultat
1 SVEN KARMINSKI KVA 2007. 9,82
2 NIKO JUTRIŠA LIB 2007. 9,85
3 GABRIEL VASILJEVIĆ LIB 2008. 11,13
4 NIKO BIONDIĆ GRO 2007. 11,46
5 LEO KAUZLARIĆ LIB 2007. DNS
6 TINO ŽIGIĆ LIB 2007. DNS
7 FILIP VRKIĆ KVA 2007. DNS

 

60 m – Limači- 3.skupina

St. br. Ime i prezime Klub St. broj  God. Rezultat
1 TOMAS JURINJAK KVA 2007. 9,50
2 IVAN PEVALEK KVA 2008. 9,85
3 FILIP JURICA LIB 2008. 10,16
4 DAVID JELUŠIĆ KVA 2007. 10,24
5 LEO ČEKADA KVA 2007. 10,27
6 MARKO HOCENSKI LOŠ 10,53
7 FRAN SRDOČ KVA 2007. 10,58

 

60 m – Limači- 4.skupina

St. br. Ime i prezime Klub St. broj  God. Rezultat
1 NINO NOVOSEL KVA 2008. 9,74
2 DINO BRKIĆ GRO 2007. 9,96
3 TOMA GRŠKOVIĆ LOŠ 10,12
4 TONI FRANKOVIĆ ALB 2008. 10,33
5 RINO IVANIĆ KVA 2009. 10,63
6 LEON LUKIĆ GRO 2007. 10,78
7 FILIP ŠAMANIĆ KRK 2008. 10,79

 

60 m – Limači- 5.skupina

St. br. Ime i prezime Klub St. broj  God. Rezultat
1 MARTIN ANDLAR KVA 2008. 9,33
2 JAKOV MJEDA VIŠ 2007. 9,86
3 IVANO RADOČAJ ALB 2007. 9,91
4 BORNA BAČIĆ LOŠ 10,03
5 RYAN ČAVLEK LOŠ 10,7
6 BENJAMIN TALAN GRO 2008. 10,85
7 GAEL RUŽIĆ ALB 2009. 11,72

 

 

60 m – Limači- 6.skupina

St. br. Ime i prezime Klub St. broj God. Rezultat
1 LOVRO KRIPL LIB 2008. 9,66
2 MARKO VULIĆ KVA 2008. 10,09
3 FABIAN PERŠIĆ ALB 2008. 11,16
4 MATEJ RUŽIĆ KVA 2007. DNS
5 IVAN SINJERI GRO 2007. DNS
6 NIKO ŽIGIĆ LIB 2007. DNS
7 ROMAN LUČIĆ KVA 2008. DNS

 

60 m – Limači- PF

Poredak Ime i prezime Klub St. broj God. Rezultat
1 MARTIN ANDLAR KVA 2008. 9,33
2 TOMAS JURINJAK KVA 2007. 9,50
3 LOVRO KRIPL LIB 2008. 9,66
4 NINO NOVOSEL KVA 2008. 9,74
5 SVEN KARMINSKI KVA 2007. 9,82
6 NIKO JUTRIŠA LIB 2007. 9,85
7 IVAN PEVALEK KVA 2008. 9,85
8 JAKOV MJEDA VIŠ 2007. 9,86
9 IVANO RADOČAJ ALB 2007. 9,91
10 DINO BRKIĆ GRO 2007. 9,96
11 BORNA BAČIĆ LOŠ 10,03
12 MARKO VULIĆ KVA 2008. 10,09
13 TOMA GRŠKOVIĆ LOŠ 10,12
14 FILIP JURICA LIB 2008. 10,16
15 DAVID JELUŠIĆ KVA 2007. 10,24
16 LEO ČEKADA KVA 2007. 10,27
17 TONI FRANKOVIĆ ALB 2008. 10,33
18 MARKO HOCENSKI LOŠ 10,53
19 ROKO PRPIĆ KVA 2009. 10,56
20 FRAN SRDOČ KVA 2007. 10,58
21 RINO IVANIĆ KVA 2009. 10,63
22 RYAN ČAVLEK LOŠ 10,70
23 LEON LUKIĆ GRO 2007. 10,78
24 FILIP ŠAMANIĆ KRK 2008. 10,79
25 BENJAMIN TALAN GRO 2008. 10,85
26 KARLO UGRIN GRO 2009. 11,01
27 PATRIK KLOVAR LUKARIĆ KVA 2009. 11,05
28 GABRIEL VASILJEVIĆ LIB 2008. 11,13
29 FABIAN PERŠIĆ ALB 2008. 11,16
30 MATIJA LULIĆ LIB 2008. 11,43
31 TIN HLAČA GRO 2007. 11,46
31 NIKO BIONDIĆ GRO 2007. 11,46
33 GAEL RUŽIĆ ALB 2009. 11,72
34 JAN DOBRIĆ ALB 2010 12,59
35 LUKAS VERBANAC ALB 2010. DNS
36 LEO KAUZLARIĆ LIB 2007. DNS
37 TINO ŽIGIĆ LIB 2007. DNS

 

POJEDINAČNO PRVENSTVO DJEČJE KVARNERSKE LIGE 2018.
ZA LIMAČE I LIMAČICE
38 FILIP VRKIĆ KVA 2007. DNS
39 MATEJ RUŽIĆ KVA 2007. DNS
40 IVAN SINJERI GRO 2007. DNS
41 NIKO ŽIGIĆ LIB 2007. DNS
42 ROMAN LUČIĆ KVA 2008. DNS

 

60 m – Limači- finale

Poredak Ime i prezime Klub St. broj God. Rezultat
1 MARTIN ANDLAR KVA 2008. 9,30
2 TOMAS JURINJAK KVA 2007. 9,47
3 LOVRO KRIPL LIB 2008. 9,58
4 NINO NOVOSEL KVA 2008. 9,72
5 IVAN PEVALEK KVA 2008. 9,80
6 SVEN KARMINSKI KVA 2007. 9,81
7 NIKO JUTRIŠA LIB 2007. 9,89
8 JAKOV MJEDA VIŠ 2007. 9,99

 

 

Comments for this post are closed.