NOVI USPJESI NAŠIH VETERANA

Balkanskim prvenstvom za veterane u Celju 21. – 23. 9. 2018.g. završena je atletska veteranska sezona, a rezultati koje su postigli naši atletičari su hvale vrijedni. Irena Vlahinic je u skoku u vis u kategoriji W40 oborila rekord balkanskih igara s 153 cm, a Slavica Grgurić Pajnić je osvojila čak dva zlata i jedno srebro u kategoriji W60 (kugla 1. mjesto, 8.75, disk 1. mjesto, 21.03 i koplje 2. mjesto 17.04).
Senka Frlic – Kolovrat je u kategoriji W45 također bila odlična u utrci na 200 m osvojivši 3. mjesto rezultatom 30,92, u utrci na 400 m i 3. mjestom – 1.12.25, te u štafeti 4x100m u kojoj je Hrvatska štafeta briljirala rezultatom 58,36 i okitila se zlatom.
Vesna Musulin je osvojila broncu u bacanju koplja s rezultatom 16,86m, 4. mjesto u bacanju kugle – 8.26m, te 5. mjesto u bacanju diska – 17,78.
Jedini atletičar u riječkoj ekipi Branko Poznanovic nadmašio je sve veterane u svojoj kategoriji M70 osvojivši 1. mjesto na 400 m istrčavši odličnih 1.21.71, dok je u utrci na 200m osvojio 7. mjesto s rezultatom 36.10. Natjecanje je obilježila odlična organizacija, mnoštvo odličnih rezultata, ali neizostavno druženje veterana na Balkan party-u.