REKORD DRAGANE CIGANOVIĆ

Kako smo samo ponosni!

Nakon Irene Vlahinić koja je osvojila zlato u skoku u vis na Svjetskom dvoranskom prvenstvu za veterane u poljskom Torunu (155 cm), Dragana Ciganović, naša nekadašnja atletičarka, reprezentativka i višestruka državna prvakinja, a sada trenerica u atletskoj igraonici, plasirala se u finale utrke na 60 metara prepone u kategoriji W40 s državnim rekordom od 10.19 sekundi! Dragana, nažalost, nije uspjela završiti finalnu utrku zbog grčeva s kojima je imala problema i tijekom kvalifikacija, no njenim uspjehom možemo biti itekako zadovoljni. Podsjetimo, Dragana je posljednju medalju na svjetskom prvenstvu osvojila 2015. kada je u Lyonu bila brončana na 100m prepone. U Torunu je nastupila i u skoku udalj u kojem je u finalu zauzela osmo mjesto skokom od 4,64 metra.