Rezultati Božićni miting

CICIBANI (2009./2010.)
60m (ručno mjerenje)
Ime i prezime Rezultat Bodovi
1 FILIP ŠPONDREHT 10,31 1
2 GAŠPAR VUKUŠIĆ 10,34 2
3 ROKO PRPIĆ 10,42 3
4 ERIK ZEICHEN 10,56 4
5 ANTONIO PEJIĆ 10,63 5
6 FILIP PERTAUT 10,68 6
7 PATRIK KLOVAR LUKARIĆ 10,75 7
8 OLIVER PERKOVIĆ 10,86 8
9 JAN RAZIĆ 10,90 9
10 TIN KAMENAR 11,00 10
11 FILIP RASPOR 11,15 11
12 DOMINIK KONTIĆ 11,40 12
13 FRAN STRAHIJA 11,49 13
14 ROKO DIJAN 11,50 14
15 VEDRAN BOCA 11,51 15
16 DOMINIK BARBARIĆ 11,70 16
17 DAVID KLINCOV 11,96 17
18 IVANO BAJČIĆ 12,00 18
19 ANTON MLADENIĆ 12,08 19
20 DAMJAN TOPALOVIĆ 12,10 20
20 VITO HRENEK 12,10 20
22 DOMAGOJ STANIŠIĆ 12,44 22
23 NINO LUKANOVIĆ 12,50 23
23 PAOLO ŠILJAC 12,50 23
25 FILIP LAGINJA 12,54 25
26 NEO BRUNJAK 12,62 26
27 JAGOR NEŽIĆ 12,69 27
28 MARKO ŽEŽELIĆ 12,79 28
29 FILIP GOLIK 12,92 29
30 LEON VUKELIĆ 13,64 30
31 LUKA MITROVIĆ 14,00 31
32 FILIP LUKANOVIĆ 15,26 32

 

Skok u dalj (zona odraza)
Ime i prezime Rezultat Bodovi
1 PATRIK KLOVAR LUKARIĆ 3,11 1
2 FILIP PERTAUT 3,00 2
3 ERIK ZEICHEN 2,96 3
4 ROKO PRPIĆ 2,91 4
5 FILIP RASPOR 2,81 5
6 TIN KAMENAR 2,69 6
7 VEDRAN BOCA 2,63 7
8 FILIP ŠPONDREHT 2,56 8
9 DOMINIK KONTIĆ 2,55 9
10 JAN RAZIĆ 2,53 10
11 PAOLO ŠILJAC 2,46 11
12 IVANO BAJČIĆ 2,41 12
13 VITO HRENEK 2,41 13
14 GAŠPAR VUKUŠIĆ 2,37 14
15 FRAN STRAHIJA 2,32 15
16 NINO LUKANOVIĆ 2,32 16
17 DAVID KLINCOV 2,31 17
18 ANTONIO PEJIĆ 2,28 18
19 DAMJAN TOPALOVIĆ 2,25 19
20 JAGOR NEŽIĆ 2,24 20
21 NEO BRUNJAK 2,21 21
22 ROKO DIJAN 2,20 22
23 FILIP LAGINJA 2,17 23
24 OLIVER PERKOVIĆ 2,10 24
25 ANTON MLADENIĆ 2,04 25
26 MARKO ŽEŽELIĆ 2,02 26
27 DOMINIK BARBARIĆ 1,97 27
28 DOMAGOJ STANIŠIĆ 1,72 28
29 FILIP GOLIK 1,69 29
30 LUKA MITROVIĆ 1,67 30
31 FILIP LUKANOVIĆ 1,65 31
32 LEON VUKELIĆ 1,59 32

 

Medicinka 1kg
Ime i prezime Rezultat Bodovi
1 VEDRAN BOCA 7,70 1
2 IVANO BAJČIĆ 7,40 2
3 FILIP PERTAUT 7,30 3
4 PATRIK KLOVAR LUKARIĆ 6,70 4
5 FILIP ŠPONDREHT 6,50 5
6 ROKO PRPIĆ 6,50 6
7 MARKO ŽEŽELIĆ 6,50 7
8 ROKO DIJAN 5,80 8
9 ANTONIO PEJIĆ 5,80 9
10 FRAN STRAHIJA 5,70 10
11 ERIK ZEICHEN 5,50 11
12 ANTON MLADENIĆ 5,40 12
13 DAMJAN TOPALOVIĆ 5,40 13
13 OLIVER PERKOVIĆ 5,40 13
15 PAOLO ŠILJAC 5,30 15
16 GAŠPAR VUKUŠIĆ 5,30 16
17 DOMINIK KONTIĆ 5,00 17
18 FILIP LAGINJA 4,80 18
19 TIN KAMENAR 4,70 19
20 DOMINIK BARBARIĆ 4,60 20
21 JAGOR NEŽIĆ 4,60 21
22 NEO BRUNJAK 4,30 22
23 DOMAGOJ STANIŠIĆ 4,20 23
24 DAVID KLINCOV 4,10 24
25 FILIP RASPOR 4,00 25
26 FILIP GOLIK 3,90 26
26 VITO HRENEK 3,90 26
28 FILIP LUKANOVIĆ 3,80 28
29 LUKA MITROVIĆ 3,50 29
29 NINO LUKANOVIĆ 3,50 29
31 JAN RAZIĆ 3,10 31
32 LEON VUKELIĆ 2,50 32

 

Ukupni poredak
Ime i prezime Bodovi
1 FILIP PERTAUT 11
2 PATRIK KLOVAR LUKARIĆ 12
3 ROKO PRPIĆ 13
4 FILIP ŠPONDREHT 14
5 ERIK ZEICHEN 18
6 VEDRAN BOCA 23
7 ANTONIO PEJIĆ 32
8 GAŠPAR VUKUŠIĆ 32
9 IVANO BAJČIĆ 32
10 TIN KAMENAR 35
11 DOMINIK KONTIĆ 38
12 FRAN STRAHIJA 38
13 FILIP RASPOR 41
14 ROKO DIJAN 44
15 OLIVER PERKOVIĆ 45
16 PAOLO ŠILJAC 49
17 JAN RAZIĆ 50
18 DAMJAN TOPALOVIĆ 52
19 ANTON MLADENIĆ 56
20 DAVID KLINCOV 58
21 VITO HRENEK 59
22 MARKO ŽEŽELIĆ 61
23 DOMINIK BARBARIĆ 63
24 FILIP LAGINJA 66
25 JAGOR NEŽIĆ 68
26 NINO LUKANOVIĆ 68
27 NEO BRUNJAK 69
28 DOMAGOJ STANIŠIĆ 73
29 FILIP GOLIK 84
30 LUKA MITROVIĆ 90
31 FILIP LUKANOVIĆ 91
32 LEON VUKELIĆ 94

 

CICIBANKE (2009./2010.)
60m (ručno mjerenje)
Ime i prezime Rezultat Bodovi
1 MIA BABNIK 9,95 1
2 NORA PEŠOV 10,20 2
3 KATJA BRUSIĆ 10,24 3
4 MIA VUKIĆ 10,30 4
5 TIA KEZELE 10,53 5
6 DUNJA GRŽIN 10,57 6
7 LUCIJA FAJTA 10,65 7
8 LANA BOROVIĆ 10,70 8
9 FRANKA NOVOSEL 10,72 9
10 CHARLOTTE MARČELJA 10,78 10
11 ANA ZAMARIN 10,94 11
12 ANA PRODAN 10,96 12
13 MIHAELA CVIJANOVIĆ 11,03 13
14 EMA NOVOSEL 11,16 14
15 EMMA PEKIĆ 11,33 15
16 LARA STANOJEVIĆ 11,39 16
17 ILENIA BABIĆ 11,44 17
18 STELA ČUDINA 11,62 18
19 PETRA UDOVIĆ 11,65 19
20 LEONA MANCE 11,77 20
21 KLARA SERTIĆ 11,80 21
22 NIKA BABIĆ 11,83 22
23 EMMA MOHOROVIČIĆ 11,85 23
24 NINA UHAČ 11,87 24
25 LINA GRLAŠ 11,90 25
26 NIKA VRBEC 11,98 26
27 AMELIE SPINČIĆ 12,02 27
28 LENA POZDER 12,22 28
29 PETRA SILOV 12,28 29
30 LANA MARTIĆ 12,40 30
31 MELANIE DŽINIĆ 12,81 31
32 LANA BOLIĆ 12,84 32
33 SARA JUKIĆ 12,95 33
34 PAULA SILOV 13,79 34
Skok u dalj (zona odraza)
Ime i prezime Rezultat Bodovi
1 KATJA BRUSIĆ 3,20 1
2 MIA BABNIK 3,17 2
3 TIA KEZELE 3,04 3
4 MIA VUKIĆ 2,95 4
5 NORA PEŠOV 2,92 5
6 LARA STANOJEVIĆ 2,86 6
7 ANA PRODAN 2,78 7
8 MIHAELA CVIJANOVIĆ 2,77 8
9 FRANKA NOVOSEL 2,75 9
10 LUCIJA FAJTA 2,75 10
11 CHARLOTTE MARČELJA       2,73 11
12 AMELIE SPINČIĆ 2,71 12
13 EMA NOVOSEL 2,52 13
13 ANA ZAMARIN 2,52 13
15 STELA ČUDINA 2,47 15
16 DUNJA GRŽIN 2,47 16
17 NIKA BABIĆ 2,42 17
18 EMMA PEKIĆ 2,41 18
19 LEONA MANCE 2,38 19
20 LANA BOROVIĆ 2,37 20
21 PETRA UDOVIĆ 2,36 21
22 NINA UHAČ 2,28 22
23 KLARA SERTIĆ 2,26 23
24 ILENIA BABIĆ 2,21 24
25 NIKA VRBEC 2,14 25
26 PETRA SILOV 2,09 26
27 EMMA MOHOROVIČIĆ 2,05 27
28 LANA BOLIĆ 1,89 28
29 LANA MARTIĆ 1,84 29
30 SARA JUKIĆ 1,80 30
31 LENA POZDER 1,69 31
32 MELANIE DŽINIĆ 1,62 32
33 LINA GRLAŠ 1,51 33
34 PAULA SILOV 1,40 34

 

Medicinka 1kg
Ime i prezime Rezultat Bodovi
1 MIA BABNIK 8,30 1
2 LUCIJA FAJTA 6,80 2
3 LANA BOROVIĆ 6,70 3
4 KATJA BRUSIĆ 6,50 4
5 PETRA UDOVIĆ 6,20 5
6 MIA VUKIĆ 6,00 6
7 NIKA BABIĆ 6,00 7
8 EMA NOVOSEL 5,30 8
9 MIHAELA CVIJANOVIĆ 5,20 9
10 NIKA VRBEC 5,20 10
11 FRANKA NOVOSEL 5,20 11
12 EMMA MOHOROVIČIĆ 5,10 12
13 CHARLOTTE MARČELJA 5,10 13
14 ANA ZAMARIN 5,10 14
15 LINA GRLAŠ 5,10 15
16 PETRA SILOV 4,80 16
17 NINA UHAČ 4,80 17
18 ANA PRODAN 4,70 18
19 STELA ČUDINA 4,60 19
20 TIA KEZELE 4,60 20
21 LANA MARTIĆ 4,50 21
22 EMMA PEKIĆ 4,40 22
23 LEONA MANCE 4,30 23
24 NORA PEŠOV 4,20 24
25 DUNJA GRŽIN 4,00 25
26 SARA JUKIĆ 3,90 26
27 LARA STANOJEVIĆ 3,80 27
28 ILENIA BABIĆ 3,80 28
29 MELANIE DŽINIĆ 3,70 29
30 LANA BOLIĆ 3,70 30
31 PAULA SILOV 3,60 31
32 KLARA SERTIĆ 3,50 32
33 AMELIE SPINČIĆ 3,50 33
34 LENA POZDER 3,40 34
Ukupni poredak
Ime i prezime Bodovi
1 MIA BABNIK 4
2 KATJA BRUSIĆ 8
3 MIA VUKIĆ 14
4 LUCIJA FAJTA 19
5 TIA KEZELE 28
6 FRANKA NOVOSEL 29
7 MIHAELA CVIJANOVIĆ 30
8 LANA BOROVIĆ 31
9 NORA PEŠOV 31
10 CHARLOTTE MARČELJA 34
11 EMA NOVOSEL 35
12 ANA PRODAN 37
13 ANA ZAMARIN 38
14 PETRA UDOVIĆ 45
15 NIKA BABIĆ 46
16 DUNJA GRŽIN 47
17 LARA STANOJEVIĆ 49
18 STELA ČUDINA 52
19 EMMA PEKIĆ 55
20 NIKA VRBEC 61
21 EMMA MOHOROVIČIĆ 62
22 LEONA MANCE 62
23 NINA UHAČ 63
24 ILENIA BABIĆ 69
25 PETRA SILOV 71
26 AMELIE SPINČIĆ 72
27 LINA GRLAŠ 73
28 KLARA SERTIĆ 76
29 LANA MARTIĆ 80
30 SARA JUKIĆ 89
31 LANA BOLIĆ 90
32 MELANIE DŽINIĆ 92
33 LENA POZDER 93
34 PAULA SILOV 99

 

LIMAČI (2007./2008.)
60m (ručno mjerenje)
Redni broj Ime i prezime God. rođenja Rezultat
1. FILIP VRKIĆ 07. 8,9
2. MARTIN ANDLAR 08. 9,2
3. TOMAS JURINJAK 07. 9,2
4. IVAN PEVALEK 07. 9,3
5. SVEN KARMINSKI 07. 9,6
6. LEO ČEKADA 07. 9,8
7. DAVID JELUŠIĆ 07. 9,8
8. VALENTIN STANIĆ 07. 10,2
9. TIBOR ČETKOVIĆ 08. 10,2
10. LUKAS KUSTURIN 07. 10,2
11. FRAN SRDOČ 07. 10,2
12. NOEL POŽARIĆ 08. 10,3
13. ARON MARGITIĆ 07. 10,3
14. ADRIEN BAN 08. 10,3
15. DAVID FLORJANČIČ 08. 10,3
16. MARINO ŠNEBERGER 08. 11,1
17. JAN MARTINOVIĆ 08. 11,1
18. DOMINIK JUKIĆ 08. 11,3
19. SANJIN VLAŠIĆ 08. 11,4
20. MISLAV NEMET 11,5
21. MARIN MALJIĆ 12,0
22. ANTONIO ŠKARPIN 12,7
23. MITRA PAŽANIN 08. 12,9
24. LUCAS SRDOČ 07. DNS

 

 

 

Skok u dalj-zona
Redni broj Ime i prezime God. rođenja Rezultat
1. MARTIN ANDLAR 08. 4,15
2. FILIP VRKIĆ 07. 3,93
3. TOMAS JURINJAK 07. 3,65
4. SVEN KARMINSKI 07. 3,62
5. LEO ČEKADA 07. 3,36
6. DAVID JELUŠIĆ 07. 3,31
7. ARON MARGITIĆ 07. 3,27
8. VALENTIN STANIĆ 07. 3,23
9. DAVID FLORJANČIČ 08. 3,21
10. LUKAS KUSTURIN 07. 3,18
11. ADRIEN BAN 08. 3,18
12. NOEL POŽARIĆ 08. 3,15
13. IVAN PEVALEK 07. 2,96
14. TIBOR ČETKOVIĆ 08. 2,83
15. JAN MARTINOVIĆ 08. 2,72
16. SANJIN VLAŠIĆ 08. 2,62
17. MARIN MALJIĆ 2,47
18. FRAN SRDOČ 07. 2,45
19. MARINO ŠNEBERGER 08. 2,35
20. ANTONIO ŠKARPIN 2,28
21. LUCAS SRDOČ 07. 2,19
22. MITRA PAŽANIN 08. 2,08
23. MISLAV NEMET 1,98
24. DOMINIK JUKIĆ 08. DNS
Bacanje medicinke – 1kg
Redni broj Ime i prezime God. rođenja Rezultat
1. FILIP VRKIĆ 07. 14,40
2. MARTIN ANDLAR 08. 12,80
3. TOMAS JURINJAK 07. 11,00
4. LEO ČEKADA 07. 10,80
5. IVAN PEVALEK 07. 9,40
5. NOEL POŽARIĆ 08. 9,40
5. ARON MARGITIĆ 07. 9,40
8. VALENTIN STANIĆ 07. 9,40
9. LUCAS SRDOČ 07. 9,20
10. DAVID JELUŠIĆ 07. 9,20
11. LUKAS KUSTURIN 07. 9,00
12. SVEN KARMINSKI 07. 9,00
13. MARINO ŠNEBERGER 08. 8,20
14. SANJIN VLAŠIĆ 08. 8,20
15. FRAN SRDOČ 07. 7,80
16. MARIN MALJIĆ 7,40
17. TIBOR ČETKOVIĆ 7,40
18. ADRIEN BAN 08. 6,60
19. DOMINIK JUKIĆ 08. 6,40
19. ANTONIO ŠKARPIN 6,40
21. MISLAV NEMET 6,40
22. DAVID FLORJANČIČ 08. 6,20
23. JAN MARTINOVIĆ 08. 6,20
24. MITRA PAŽANIN 08. 5,60
TROBOJ-UKUPNI POREDAK
Poredak Ime i prezime God.rođenja Bodovi
1. FILIP VRKIĆ 07. 4
2. MARTIN ANDLAR 08. 5
3. TOMAS JURINJAK 07. 9
4. LEO ČEKADA 07. 15
5. SVEN KARMINSKI 07. 21
6. IVAN PEVALEK 07. 22
7. DAVID JELUŠIĆ 07. 23
8. VALENTIN STANIĆ 07. 24
9. ARON MARGITIĆ 07. 25
10. NOEL POŽARIĆ 08. 29
11. LUKAS KUSTURIN 07. 31
12. TIBOR ČETKOVIĆ 08. 40
13. ADRIEN BAN 08. 43
14. FRAN SRDOČ 07. 44
15. DAVID FLORJANČIČ 08. 46
16. MARINO ŠNEBERGER 08. 47
17. SANJIN VLAŠIĆ 08. 49
18. MARIN MALJIĆ 54
19. JAN MARTINOVIĆ 08. 55
20. ANTONIO ŠKARPIN 61
21. MISLAV NEMET 64
22. MITRA PAŽANIN 08. 69

 

LIMAČICE (2007./2008.)
60m (ručno mjerenje)
Redni broj Ime i prezime God. rođenja Rezultat
1. IVONA KARMINSKI 09. 9,4
2. KARIN SUŠANJ 08. 9,7
3. CHIARA ZUZZI 08. 9,8
4. LINDA PAŠKVAN 07. 10,2
5. KRISTINA ILIJAŠ 08. 10,2
6. LUCIJA VUKUŠIČ 08. 10,3
7. ANI VIČIĆ 08. 10,3
8. SANDRA LEVNAIĆ 07. 10,4
9. KATIA ŽIKIĆ 08. 10,4
10. SILVIJA ŽILIĆ 08. 10,4
11. KORINA UTJEŠANOVIĆ 08. 10,5
12. VANESSA RAKOŠ 08. 10,5
13. LARA GIAČIĆ 07. 10,6
14. MIHAELA JELAVIĆ 08. 10,7
15. LARA MOHOVIĆ 10,9
16. ROŽA MARULIĆ 08. 10,9
17. LUCIJA ŠIKIĆ 11,1
18. VEGA KLEMEN 08. 11,2
18. NIKOL MAGLICA 11,2
20. ANTONIJA MATIJEVIĆ 08. 11,2
21. TIZIANA TONČINIĆ 08. 11,4
22. JOSIPA KARADAKIĆ 08. 11,4
23. DORA TIBLJAŠ 08. 11,5
24. EVA MARKANJEVIĆ 07. 11,7
25. ELENA LENAC 12,0
26. GRETA JERKOVIĆ 08. 12,0
27. EMILY VIDAKOVIĆ 08. 12,0
Skok u dalj-zona
Redni broj Ime i prezime God. rođenja Rezultat
1. KARIN SUŠANJ 08. 3,28
2. SILVIJA ŽILIĆ 08. 3,21
3. LARA GIAČIĆ 07. 3,21
4. ANTONIJA MATIJEVIĆ 08. 3,11
5. NIKOL MAGLICA 3,03
6. LINDA PAŠKVAN 07. 3,03
7. KORINA UTJEŠANOVIĆ 08. 2,95
8. LARA MOHOVIĆ 2,90
9. EMILY VIDAKOVIĆ 08. 2,86
10. KATIA ŽIKIĆ 07. 2,85
11. LUCIJA ŠIKIĆ 2,83
12. LUCIJA VUKUŠIČ 08. 2,82
13. EVA MARKANJEVIĆ 07. 2,81
14. GRETA JERKOVIĆ 08. 2,78
15. JOSIPA KARADAKIĆ 08. 2,77
16. KRISTINA ILIJAŠ 08. 2,76
17. ROŽA MARULIĆ 08. 2,73
18. ELENA LENAC 2,72
19. IVONA KARMINSKI 09. 2,69
20. MIHAELA JELAVIĆ 08. 2,67
21. VANESSA RAKOŠ 08. 2,67
22. ANI VIČIĆ 08. 2,64
23. SANDRA LEVNAIĆ 2,49
24. VEGA KLEMEN 08. 2,45
25. DORA TIBLJAŠ 08. 2,39
26. CHIARA ZUZZI 08. 2,27
27. TIZIANA TONČINIĆ 08. 2,23
Bacanje medicinke – 1kg
Redni broj Ime i prezime God. rođenja Rezultat
1. SANDRA LEVNAIĆ 9,40
2. LUCIJA VUKUŠIČ 08. 9,00
3. LARA GIAČIĆ 07. 8,40
4. CHIARA ZUZZI 08. 8,20
5. KATIA ŽIKIĆ 07. 8,20
6. LINDA PAŠKVAN 07. 8,20
7. LUCIJA ŠIKIĆ 8,10
8. VANESSA RAKOŠ 08. 8,00
9. KARIN SUŠANJ 08. 7,40
10. GRETA JERKOVIĆ 08. 7,20
10. DORA TIBLJAŠ 08. 7,20
12. ELENA LENAC 7,00
13. JOSIPA KARADAKIĆ 08. 6,80
14. EMILY VIDAKOVIĆ 08. 6,80
15. LARA MOHOVIĆ 6,60
16. ANI VIČIĆ 08. 6,60
17. ANTONIJA MATIJEVIĆ 08. 5,80
18. KRISTINA ILIJAŠ 08. 5,80
19. EVA MARKANJEVIĆ 07. 5,60
20. TIZIANA TONČINIĆ 08. 5,60
21. VEGA KLEMEN 08. 5,60
22. NIKOL MAGLICA 5,40
23. SILVIJA ŽILIĆ 08. 5,40
23. KORINA UTJEŠANOVIĆ 08. 5,40
23. ROŽA MARULIĆ 08. 5,40
26. MIHAELA JELAVIĆ 08. 5,00
27. IVONA KARMINSKI 09. 4,60
TROBOJ-UKUPNI POREDAK
Poredak Ime i prezime God.rođenja Bodovi
1. KARIN SUŠANJ 08. 12
2. LINDA PAŠKVAN 07. 16
3. LARA GIAČIĆ 07. 19
4. LUCIJA VUKUŠIĆ 08. 20
5. KATIA ŽIKIĆ 07. 24
6. SANDRA LEVNAIĆ 07. 32
7. CHIARA ZUZZI 08. 33
8. SILVIJA ŽILIĆ 08. 35
9. LUCIJA ŠIKIĆ 35
10. LARA MOHOVIĆ 38
11. KRISTINA ILIJAŠ 08. 39
12. ANTONIJA MATIJEVIĆ 08. 41
13. KORINA UTJEŠANOVIĆ 08. 41
14. VANESSA RAKOŠ 08. 41
15. NIKOL MAGLICA 45
16. ANI VIČIĆ 08. 45
17. IVONA KARMINSKI 09. 46
18. EMILY VIDAKOVIĆ 08. 50
19. GRETA JERKOVIĆ 08. 50
20. JOSIPA KARADAKIĆ 08. 50
21. ELENA LENAC 55
22. EVA MARKANJEVIĆ 07. 56
23. ROŽA MARULIĆ 08. 56
24. DORA TIBLJAŠ 08. 58
25. MIHAELA  JELAVIĆ 08. 60
26. VEGA KLEMEN 08. 63
27. TIZIANA TONČINIĆ 08. 68

 

MLAĐI KADETI (2005./2006.)
Skok u dalj -zona
Poredak Ime i prezime God.rođenja Rezultat
1. MATIJA MIŠKULIN 05. 4,70
2. LUKA PEVALEK 05. 4,17
3. MARK SURINA 05. 4,01
4. ANTONIO KRUŽIĆ 06. 3,50
5. ADRIANO TONČINIĆ 06. 3,45
6. FABIO M.DESSARDO 06. 3,32
7. DANIEL PLEŠE 05. 3,24
Bacanje medicinke-2kg
Poredak Ime i prezime God.rođenja Rezultat
1. MATIJA MIŠKULIN 05. 10,10
2. FABIO M.DESSARDO 06. 9,90
3. MARK SURINA 05. 9,30
4. ADRIANO TONČINIĆ 06. 8,70
5. LUKA PEVALEK 05. 8,50
6. ANTONIO KRUŽIĆ 06. 7,60
7. DANIEL PLEŠE 05. 6,80
60m-ručno mjerenje
Poredak Ime i prezime God.rođenja Rezultat
1. MATIJA MIŠKULIN 05. 8,5
2. MARK SURINA 05. 9,0
3. LUKA PEVALEK 05. 9,1
4. FABIO M.DESSARDO 06. 9,4
5. ANTONIO KRUŽIĆ 06. 9,4
6. DANIEL PLEŠE 05. 10,0
7. ADRIANO TONČINIĆ 06. 10,1
TROBOJ-UKUPNI POREDAK
Poredak Ime i prezime God.rođenja Bodovi
1. MATIJA MIŠKULIN 05. 3
2. MARK SURINA 05. 8
3. LUKA PEVALEK 05. 10
4. FABIO M.DESSARDO 06. 12
5. ANTONIO KRUŽIĆ 06. 15
6. ADRIANO TONČINIĆ 06. 16
7. DANIEL PLEŠE 05. 20

 

MLAĐE KADETKINJE (2005./2006.)
       
Skok u dalj -zona
Poredak Ime i prezime God.rođenja Rezultat
1. RORI KEZELE 05. 4,48
2. ANIKA LUČIĆ 06. 4,16
3. CARLA RUDIN 05. 4,03
4. PATRICIA GRČKO 05. 3,96
5. CHIARA GRLAŠ 05. 3,71
6. EMANUELA GRBAC 06. 3,71
7. LARA ANSCITZ 05. 3,66
8. ENIA BENKOVIĆ 05. 3,61
9. SANDRA ŽILIĆ 06. 3,52
10. TEA MATEJČIĆ 06. 3,38
11. LAURA SABLJAK 06. 3,23
12. HELENA MIHELČIĆ 05. 3,13
13. ELLIE NAHTIGAL 06. 2,98
14. NIKA ĆOSIĆ 05. 2,65
15. LUCIJA ROTAR 06. 2,54
16. GLORIA JELAČA 05. 2,54
17. MIA NIŽIĆ 06. 2,20
Bacanje medicinke-2kg
Poredak Ime i prezime God.rođenja Rezultat
1. RORI KEZELE 05. 12,70
2. CARLA RUDIN 05. 12,60
3. GLORIA JELAČA 05. 11,60
4. CHIARA GRLAŠ 05. 10,10
5. HELENA MIHELČIĆ 05. 10,00
6. ANIKA LUČIĆ 06. 9,80
7. LAURA SABLJAK 06. 9,60
8. LARA ANSCITZ 05. 9,50
9. PATRICIA GRČKO 05. 9,40
10. ENIA BENKOVIĆ 05. 8,70
11. EMANUELA GRBAC 06. 8,50
12. ELLIE NAHTIGAL 06. 7,80
13. SANDRA ŽILIĆ 06. 7,10
14. MIA NIŽIĆ 06. 6,90
15. NIKA ĆOSIĆ 05. 6,80
16. TEA MATEJČIĆ 06. 6,00
17. LUCIJA ROTAR 06. 4,40
60m-ručno mjerenje
Poredak Ime i prezime God.rođenja Rezultat
1. RORI KEZELE 05. 8,5
2. CARLA RUDIN 05. 8,6
3. PATRICIA GRČKO 05. 8,8
4. LARA ANSCITZ 05. 8,9
5. HELENA MIHELČIĆ 05. 9,0
6. ANIKA LUČIĆ 06. 9,2
7. EMANUELA GRBAC 06. 9,3
8. ENIA BENKOVIĆ 05. 9,4
9. CHIARA GRLAŠ 05. 9,4
10. ELLIE NAHTIGAL 06. 10,2
11. SANDRA ŽILIĆ 06. 10,3
12. GLORIA JELAČA 05. 10,5
12. LAURA SABLJAK 06. 10,5
14. TEA MATEJČIĆ 06. 11,0
15. NIKA ĆOSIĆ 05. 11,7
16. LUCIJA ROTAR 06. 11,9
17. MIA NIŽIĆ 06. 12,2
TROBOJ-UKUPNI POREDAK
Poredak Ime i prezime God.rođenja Bodovi
1. RORI KEZELE 05. 3
2. CARLA RUDIN 05. 7
3. ANIKA LUČIĆ 06. 14
4. PATRICIA GRČKO 05. 16
5. CHIARA GRLAŠ 05. 18
6. LARA ANSCITZ 05. 19
7. HELENA MIHELČIĆ 05. 22
8. EMANUELA GRBAC 06. 24
9. ENIA BENKOVIĆ 05. 26
10. LAURA SABLJAK 06. 30
11. GLORIA JELAČA 05. 31
12. SANDRA ŽILIĆ 06. 33
13. ELLIE NAHTIGAL 06. 35
14. TEA MATEJČIĆ 06. 40
15. NIKA ĆOSIĆ 05. 44
16. LUCIJA ROTAR 06. 48
17. MIA NIŽIĆ 06. 48
Comments for this post are closed.