ZBOR ATLETSKIH SUDACA RIJEKA  osnovan 18.01.1980.

Adresa: Portić 1,   51000 RIJEKA

Telefon: +385 51 261 110

Fax       : +385 51 265 008

E-mail: a.k.kvarner.rijeka@ri.t-com.hr

Predsjednik: Branislav Poznanović, mob. 091 729 4009

 

zbor sudaca

IZVRŠNI ODBOR: Musulin Vesna, Fontana Anton, Šćulac Mladen, Frlić Kolovrat Senka, Dobrijević Drago, Klarić Ivan

NADZORNI ODBOR:  Savić anđelka, Tustanovski Melinda, Đini Sanja

  1. Abramović Martin
  2. Banov Robert
  3. Ciganović Dragana
  4. Devčić Milan
  5. Dobrijević Drago
  6. Domijan Nada
  7. Dugina Gordan
  8. Đini Sanja
  9. Feldvari Ana
  10. Florjančič Iva
  11. Fontana Anton
  12. Frlić Kolovrat Senka
  13. Horvat Gordana
  14. Jelenić Sandro
  15. Kereković Nikola
  16. Klarić Ivan
  17. Kolovrat Martina
  18. Komadina Željko
  19. Kopač Saša
  20. Lončarić Sanja
  21. Lovrić Dino
  22. Ljubičić Sanja
  23. Ljubotina Milan
  24. Majer Andrej
  25. Mance Toni
  26. Martinović Patricija
  27. Martinović Vjekoslav
  28. Musulin Jana
  29. Musulin Vedran
  30. Musulin Vesna
  31. Novković Knežević Tina
  32. Parlov Sandra
  33. Pavlović Goran
  34. Pekić Goran
  35. Pipinić Irena
  36. Povše Dino
  37. Povše Janko
  38. Poznanović Branislav
  39. Radošević Ljubica
  40. Rašić Dalibor
  41. Savić Anđelka
  42. Srdoč Marina
  43. Šćulac Mladen
  44. Šporer Katarina
  45. Tabaković enis
  46. Tasić Marina
  47. Tustanovski Kristijan
  48. Tustanovski Kristina
  49. Tustanovski Melinda
  50. Vidučić Tea
  51. Vukas Stevan
  52. Zubović Jagoda

MEĐUNARODNI SUCI

  1. Banov Robert
  2. Ciganović Dragana
  3. Dobrijević Drago
  4. Domijan Nada
  5. Đini Sanja
  6. Fontana Anton
  7. Horvat Gordana
  8. Jelenić Sandro
  9. Komadina Željko
  10. Klarić Ivan
  11. Kopač Saša
  12. Ljubotina Milan
  13. Musulin Vesna
  14. Majer Andrej
  15. Poznanović Branislav
  16. Povše Dino
  17. Povše Janko
  18. Pipinić Irena
  19. Rašić Dalibor
  20. Savić Anđelka
  21. Šćulac Mladen
  22. Tustanovski Melinda
  23. Tustanovski Kristina
  24. Vukas Stevan

SUCI 1. KATEGORIJE

  1. Musulin Vesna
  2. Pavlović Goran
  3. Šporer Katarina

SUCI 2. KATEGORIJE

  1. Kereković Nikola
  2. Mance Toni
  3. Novković Knežević Tina
  4. Frlić Kolovrat Senka
  5. Radošević Ljubica
  6. Musulin Jana
  7. Tasić Marina
  8. Tustanovski Kristijan
  9. Vidučić Tea

SUCI 3. KATEGORIJE

  1. Abramović Martin
  2. Dugina Gordan
  3. Devčić Milan
  4. Florjančič Iva
  5. Feldvari Ana
  6. Kolovrat Martina
  7. Lovrić Dino
  8. Lončarić Sanja
  9. Ljubičić Sanja
  10. Martinović Patricija
  11. Martinović Vjekoslav
  12. Parlov Sandra
  13. Pekić Goran
  14. Srdoč Marina
  15. Tabaković Enis
  16. Zubović Jagoda