Žilić treći na polumaratonu u Zadru

Iza naših trkača još je jedan uspješan nastup, ovoga puta na prvom međunarodnom Zadarskom polumaratonu na kojem je Zoran Žilić osvojio  treće mjesto u ukupnom poretku u konkurenciji 150 natjecatelja iz Hrvatske, Francuske, Slovenije, Bosne i Hercegovine i Mađarske. Žilić je ujedno bio i pobjednik kategorije 35 godina.

Uspješne su bile i naše atletičarke, Ana Tibljaš, koja je bila sedma u ukupnom poretku polumaratonki, te Sara Superina, koja je zauzela osmo mjesto u utrci na 21 kilometar. Ana Tibljaš pobjednica je kategorije do 23 godine a ujuedno ove i njezin prvi polumaraton! U istoj kategoriji Sara Superina bila je druga.

Anina mama Vlasta Tibljaš osvojila je deveto mjesto u ukupnom poretku natjecateljica, dok je u kategoriji 45 godina istrčala drugi rezultat.

Iva Jagodnik Knapić pobjednica je utrke građana duge pet kilometara.